Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

odc. 2178 Bartek z ciężkim sercem opuszcza Wadlewo i wprowadza się do mieszkania Kaśki. Jego przeprowadzka cieszy wyłącznie Mirka, który niecierpliwie wyczekuje odwiedzin u ojca we Wrocławiu.   Mimo wielu obaw, Paulina decyduje się zamieszkać w domu Norberta. Jednak zaraz po przybyciu do Wadlewa napotyka pierwsze oznaki niechęci do niej . Zazdrosna o swojego chłopaka Luiza odbywa poważną rozmowę z Beatą, nie szczędząc jej przykrych słów. Mimo zapewnień Beaty o swej niewinności zdesperowana dziewczyna zażąda od Miksera, by zdobył się dla niej na duże wyrzeczenie.

"Klan"

odc. 2835 Podekscytowana Anna opowiada o tym, jak udało jej się załatwić w trybie awaryjnym wyjazd Pawełka do Brukseli. Ponieważ zespół ma ruszyć na podbój Belgii już w poniedziałek, natychmiast należy zająć się przygotowaniem kostiumu. W tym samym czasie dochodzi do kłótni między Czesią a Darkiem. Powodem scysji jest pan Zygmunt. Zdenerwowana kobieta otwiera lodówkę i... zjada kawał kiełbasy. Wkrótce zaczyna cierpieć na niestrawność.

"O mnie się nie martw 3"

odc. 11 Oliwka i Helenka cieszą się czasem spędzanym z dwoma tatusiami - Krzyśkiem oraz Filipem. Mężczyźni współpracują ze sobą nie tylko przy opiece nad dziewczynkami. Bonnet z pomocą Małeckiego szykuje się też do pierwszej randki z Zuzanną.

"rodzinka.pl"

odc. 167 Ludwik, nie pytając Natalii o zgodę, zaprasza Marka na ich wspólny wyjazd do Kołobrzegu. Zdenerwowana Boska w odwecie zabiera ze sobą matkę. W efekcie wszyscy są w złych humorach, na długo zanim dotrą nad morze.

"Cesarzowa Ki"

odc. 9-13 Wang Yu ratuje Seungnyang przed Kisae, za co zostaje wysłany wraz z jeńcami na granicę. Przyszła cesarzowa jest kapryśna i nieprzewidywalna. Toghun postanawia ją poskromić. Wang Yu i Seungnyang zostają rozdzieleni.

"Homeland"

odc. 12 Brody przygotowuje się do przeprowadzenia zamachu. Tworzy nagranie, w którym tłumaczy swoje akcje i obarcza winą za śmierć dzieci w Pakistanie wiceprezydenta Waldena. Dana odkrywa, że ojciec przeszedł na islam. Nicholas prosi ją, by nie wyjawiła jego sekretu.

"Singielka"

odc.34 Mikołaj spotyka się z Dorotą, która proponuje mu zmianę pracy. Sylwia oświadcza zaskoczonemu Tomaszowi, że wyjeżdża.

"Anno Domini: Biblii ciąg dalszy"

odc. 10 Kajfasz odwiedza Szawła w więzieniu. Ma nadzieję, że uda mu się go przekonać do porzucenia wiary w Jezusa. Później arcykapłan postanawia zjednoczyć wszystkich Żydów wobec zagrożenia, które niesie posąg cesarza. Zaprasza apostołów do świątyni.


Sobota

"Komisarz Alex" 7

odc. 90 Nieznany sprawca napada na sklep spożywczy i zabija jego właściciela. Na miejscu przestępstwa śledczy znajdują butelkę wódki, na której są biologiczne ślady od dawna osadzonego w zakładzie karnym mordercy, Pabicha. Orlicz razem ze swoimi współpracownikami odkrywa, że zabójca skopiował zbrodnię popełnioną przez więźnia przed dziesięcioma laty. Wkrótce na komendzie pojawia się obrońca osadzonego, który informuje, że zebrane przed laty ślady zostały błędnie zinterpretowane, a jego klienta niesłusznie skazano. Funkcjonariusze decydują się bliżej przyjrzeć mężczyźnie. Ustalają, że więzień koresponduje z wieloma kobietami i każdą zapewnia o swojej dozgonnej miłości. Jedną z adresatek jego listów jest Lila.


Niedziela

"Dziewczyny ze Lwowa"

odc.12 Nowakowa wychodzi ze szpitala. Towarzyszy jej Olya, która próbuje się nią zaopiekować jak rodzoną babką. Jednocześnie chce udowodnić, że nie tylko potrafi czyścić kryształy, lecz także oszczędnie gospodarować pieniędzmi. Proponuje, że zawiezie ją do domu. Przed szpitalem czeka już Tomek. Nowakowa uświadamia sobie, że ma rodzinę, która sobie właśnie o niej przypomniała. Konsekwencje tego okażą się poważniejsze, niż naiwna Olya mogła się spodziewać. Mecenas coraz bardziej angażuje się w życie rodzinne Swiety. Kobieta widzi go bawiącego się z Nastką w szpitalu, a chwilę potem odkurzającego dywany u jej rodziców. Profesorowi wydaje się, że zaczyna tracić pamięć. Nie wie, że to pierwszy etap planu jego synowej.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje