Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

odc. 2168 Ewa, ku zadowoleniu Michała, postanawia wyjechać z kraju. Najpierw jednak pisze list do Krystiana i prosi byłego partnera o przekazanie go synowi.

"Klan"

odc. 2826 O poranku syn pyta Beatę, czy nikt go wczoraj nie szukał. Kobieta z pewnym ociąganiem przyznaje, że odwiedziła ich Ramona, ale nie chciała mu o tym mówić, żeby go nie denerwować. Kilka godzin później młodzi spotykają się pod szkołą chłopaka. Razem idą do mieszkania Kobiego, w którym teraz mieszka dziewczyna. W trakcie rozmowy ustalają, że zrobią absolutnie wszystko, by swój związek utrzymać jak najdłużej w tajemnicy. Tymczasem Czesia wita Darka w doskonałym nastroju. Okazuje się, że wszystkie dolegliwości jej minęły i bez problemu może kontynuować głodówkę.

"rodzinka.pl"

odc.165 U Boskich z wizytą duszpasterską zjawia się ksiądz. To wywołuje w domu panikę. Dziadek prosi Kubę o pomoc w sprzedaży roweru sąsiada, pana Miecia. Wnuk odmawia. Zadaniu próbuje podołać Kacper, który od razu ustala stawkę za przysługę.

"Singielka"

odc.25 Przygotowując reportaż na wysypisku, Elka skręca sobie nogę. Tomasz pomaga jej przez cały dzień. Mikołaj w ostatniej chwili odwołuje randkę. Dorota straszy Krzyśka konsekwencjami artykułu o senatorze.Sobota

"Komisarz Alex" 7

odc.88 Orlicz i jego współpracownicy badają sprawę śmierci kobiety, która została uduszona w swoim apartamencie. Pod jej paznokciami znajdują włókna z munduru listonosza. Zatrzymany zostaje pracownik poczty, Bobrowicz, który znalazł zwłoki. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczają zeszyt z informacjami o samotnych, zaniedbywanych przez mężów kobietach mieszkających w obsługiwanym przez niego rewirze. Analiza materiału dowodowego wyklucza jednak winę mężczyzny. Na nowy trop naprowadza komisarza świadek, który dostarcza rysopis kolejnego podejrzanego, Roberta Ginalskiego. Michał postanawia porozmawiać z jego siostrą. Kobieta jest przekonana o niewinności brata. Podaje jednak policjantom adres jego zamieszkania.

Niedziela

"Dziewczyny ze Lwowa"

odc.10 Mecenas nie przyjmuje do wiadomości odmowy ze strony Swiety. Próbuje ustalić, gdzie mieszka jego ukochana. Henryk broni prywatności swojej lokatorki i nie chce ujawnić jej adresu. Zdesperowany Piotr postanawia poszukać pomocy u znajomych detektywów. Polina rozważa powrót do sprzątania. Przyjaciółka daje jej numer telefonu do mecenasa i proponuje, żeby zatrudniła się u niego zamiast niej. Niebawem Swieta dostaje dramatyczną wiadomość - matka informuje ją o chorobie córki. Kobieta musi natychmiast wrócić do Lwowa. Piotr proponuje, że będzie jej towarzyszyć. Henryk prosi Olyę, żeby posprzątała mieszkanie znajomego w podwarszawskich Ząbkach. Na miejscu Tomek uświadamia sobie, że zawiózł kobietę do domu gangstera.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje