Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

odc. 2158 Michał zaprasza Marysię na wspólny wyjazd. Kobieta jest tą propozycją bardzo zainteresowana. Proponuje nawet miejsce, w którym można doskonale odpocząć i się wyciszyć. Chodzi o Wadlewo! Tymczasem Kaśka jest zawiedziony niewielkimi datkami, które wpływają na konto Jowity. Wpada na pomysł bezpośredniego działania - chce rozwieszać plakaty i rozdawać ulotki ze zdjęciem dziewczyny. Radkowi ten pomysł nie przypada do gustu.

"Klan"

odc. 2816 Zyta podejmuje decyzję, że wraca do domu. Choć rodzice są temu przeciwni, dziewczyna jest uparta. Gdy jednak dociera do mieszkania, zaczyna się fatalnie czuć i dzwoni do ojca po pomoc. Tyczyńscy zawiadamiają o tym Elżbietę, która przyjeżdża, by zająć się Stefankiem. Tymczasem Michał stara się jak najszybciej wrócić z Estonii. W trakcie podróży dowiaduje się od matki, że jego żona trafiła do szpitala. Od razu jedzie więc do kliniki. Kiedy Chojnicki w końcu dociera na porodówkę, widzi na korytarzu swoich teściów. Pułkownik ze wszystkich sił stara się pocieszyć zapłakaną żonę. Okazuje się, że dziecko Zyty i Michała umarło podczas porodu!

"Singielka"

odc.15 Elka wstydzi się spojrzeć Tomaszowi w oczy. Natalia przyznaje się Robertowi, że nie studiuje już od roku. Nowy księgowy w redakcji, Andrzej, zaprasza Elkę na randkę.

"rodzinka.pl"

odc.163 W domu Boskich dochodzi do awarii światła. Stwarza to dobre warunki do snucia wspomnień. Tomek i Magda przeglądają zdjęcia i wspominają początki swojej znajomości. Romantyczną atmosferę psuje Kuba, który dosiada się do zakochanych.

"O mnie się nie martw" 3

odc.7 Marcin i Marek reprezentują dwóch braci, oskarżonych o napad na osiedlowy oddział banku. W czasie rozprawy rodzeństwo zaczyna obwiniać siebie nawzajem. Na sali obecna jest Renata, która marzyła o tym, by zobaczyć męża i syna w akcji.


"Anno Domini: Biblii ciąg dalszy"

odc.7 Szaweł szuka Piotra i pozostałych apostołów w Jerozolimie. Kajfasz informuje go, że uciekli oni do Damaszku. Szymon Mag bezskutecznie próbuje uzdrowić chorą kobietę na targowisku. Staje się świadkiem cudu dokonanego przez Filipa.

"Homeland"

odc.8 Doradca wiceprezydent zaprasza Brody’ego i jego rodzinę na przyjęcie. W trakcie spotkania sugeruje, że Nicholas wkrótce zastąpi polityka, który będzie musiał zrezygnować ze stanowiska z powodu skandalu. Carrie informuje Brody’ego, że Tom współpracuje z terrorystami.

Sobota

"Komisarz Alex" 7

odc.86 Orlicz otrzymuje wezwanie na miejsce zbrodni. Okazuje się, że ktoś zrzucił z wiaduktu młodego pielęgniarza. Po rozmowie z przyjaciółką mężczyzny, Izą Łaniewską, komisarz odkrywa, że sprawa zabójstwa łączy się ze śmiercią pewnego dziennikarza.

"Transporter"

odc.7 Gangster Gassam wynajmuje Franka do przewiezienia tajemniczego pakunku z południa Francji do Paryża. W drodze na miejsce Martin orientuje się, że dostarcza bombę, która ma być wykorzystana w zamachu terrorystycznym.

"Downton Abbey" 3

odc.5 Isobel próbuje pomóc Ethel. Oferuje jej pracę służącej. Edith otrzymuje propozycję pisania do gazety. Matthew dochodzi do wniosku, że Robert źle zarządzał rodzinną posiadłością. Dzieli się swoimi wnioskami z radcą prawnym. Nie podoba się to Mary.

Niedziela

"Rush"

odc.8 Rush przebywa w Las Vegas. Gdy dzwoni do niego Sarah, lekarz wraca do Los Angeles. Tam kobieta mówi mu, że zerwała z Gryffinem. Ich rozmowę przerywa wezwanie w sprawie sześciolatki, która straciła przytomność w drodze na wybory miss.

"Dziewczyny ze Lwowa"

odc.8 Igor dowiaduje się, że Olya spotyka się z Tomkiem. Jest wściekły i pod wpływem nagłego impulsu planuje zemstę na mężczyźnie. Tymczasem przyjaciółki z Ukrainy, nie zastanawiając się długo, starają się ratować sytuację. Proszą o pomoc Henryka, który nawiązuje kontakt ze zbirami. Chce z ich pomocą przestraszyć Igora. Polina postanawia założyć firmę kosmetyczną. Rozpoczyna poszukiwania współpracowniczek. Aktorka Kasia martwi się nieobecnością Swiety. Wkrótce odkrywa, co zaszło pomiędzy nią a mecenasem. Niewiele myśląc, decyduje się naprawić ich relacje. W tym celu organizuje wspólne wyjście do teatru. W umówione miejsce adwokat niespodziewanie przychodzi z pięknym bukietem róż.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje