Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

odc. 2153 Jowita, Radek i Kaśka liczą zebrane pieniądze, których wciąż jest za mało. Radek postanawia uzyskać brakującą sumę z dofinansowań dla firm. W tym celu musi przygotować biznes plan oraz projekt. By to zrealizować będzie musiał oszukać swoich przyjaciół. Karol prosi Grzegorza o pożyczkę i proponuje wspólny interes. U Kingi trwa parapetówka. W czasie gdy dziewczyny narzekają na swoje nieudane związki, niespodziewanie pojawia się Michał.

"Klan"

ODC. 2811 Grażynka ma pretensje do męża, że nie uprzedził córki o zamianie mieszkań. Leopold tłumaczy, iż Urszula nigdy nie wspominała o chęci powrotu do Polski. Kobieta jednak uważa, że dziewczyna powinna móc zatrzymać się w swoim rodzinnym domu. Jedzie więc do Bożenki i Miłosza, by wszystko ustalić. Tymczasem Jerzy żali się wspólnikom na sąsiada, który uprzykrza mu życie.

"Singielka"

ODC.10 Natalia zapomina, że umówiła się z narzeczonym na lekcje walca. Jedzie z Arkiem na imprezę. Tomasz ratuje Elkę z kłopotów.

"rodzinka.pl"

ODC.162 Tomek rozpamiętuje rozstanie z Magdą. Matka, by go pocieszyć, opowiada mu o dawnych miłościach Ludwika. Natalia podstępem pozbywa się synów z domu i zaprasza do siebie Marysię na babski wieczór. Tymczasem z niezapowiedzianą wizytą wpadają do Boskich dziadkowie.

"O mnie się nie martw" 3

ODC.6 Dorota dowiaduje się, że współlokatorem lokalu na Żelaznej jest Krzysiek. Były szwagier zadecyduje, czy po wyprowadzce Igi i dziewczynek ona będzie mogła tam zamieszkać. Tymczasem wszystkie osoby z otoczenia Małeckiego prześladuje pech.


"Anno Domini: Biblii ciąg dalszy"

ODC.6 Barnaba i Filip spotykają Szawła, który ostrzega ich, że podążając za naukami Jezusa Chrystusa, narażają się na śmierć. Herod i Herodiada wykorzystują święto Purim, by sprawdzić nastroje społeczności żydowskiej po niedawnych rozporządzeniach Piłata.

Sobota

"Komisarz Alex" 7

ODC.85 Lucyna postanawia zrobić Michałowi niespodziankę i zorganizować w jego domu przyjęcie urodzinowe. Bez jego wiedzy przyjeżdża na miejsce, by wszystko przygotować. Nie wie, że jest śledzona przez bandytów, którzy wcześniej napadli na salon jubilerski i zdołali wymknąć się obławie.


Niedziela


"Dziewczyny ze Lwowa"

ODC.7 Profesor postanawia osobiście uczyć Uljanę gry na skrzypcach. W tej sytuacji dziewczyna nie będzie miała czasu na wykonywanie dotychczasowych obowiązków. Pojawia się potrzeba zatrudnienia nowej osoby do prowadzenia domu. Za namową przyjaciółki do pracy zgłasza się Olya. Kobietę czeka trudna rozmowa kwalifikacyjna z wymagającą synową profesora. Swieta jest rozczarowana zachowaniem mecenasa, który wręczył jej kopertę z pieniędzmi. Z rozpaczy postanawia się upić. Polina stara się pocieszyć załamaną przyjaciółkę. Niespodziewanie na miejscu zjawia się Igor, który przyjechał ze Lwowa, by prosić Olyę o wybaczenie i odzyskać ją. Polina i Swieta decydują się ostrzec koleżankę. Boją się, że mężczyzna może zagrozić Tomkowi.
Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje