Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

ODC. 2148 Andrzej chce jak najszybciej zakończyć sprawę z Igorem. W związku z tym sugeruje Karolowi, że powinni sięgnąć po bardziej radykalne metody perswazji. Jednak Weksler jest temu przeciwny.

"Klan"

ODC. 2806 Czesia stara się za wszelką cenę odchudzić i terroryzuje męża. Darek nie wytrzymuje na warzywnym wikcie, który serwuje mu żona. Grażynka tłumaczy kuzynce, że nie może terroryzować męża swoim odchudzaniem, bo Darek poszuka sobie... innej kuchni. Tymczasem Koziełło jest obrażony - nie może zrozumieć, dlaczego tekst piosenki, który napisał, nie został w pełni doceniony. Anna namawia go na wyjazd do Zakąsek na próbę zespołu.

"Singielka"

ODC.5 W redakcji panuje napięta atmosfera. Patryk traci pracę, a naczelna grozi, że zastosuje kolejne cięcia. Mikołaj proponuje Elce, by wyszli gdzieś razem odreagować stres.

"rodzinka.pl"

ODC.161 Ludwik namawia Kubę do zrobienia prawa jazdy. Syn zakłada się z nim o wysoką stawkę, że zdoła napisać wypracowanie na dobrą ocenę. Młodzi Boscy kolejny raz nie potrafią dogadać się w kwestii oglądania telewizji i kłócą się o pilota.

"O mnie się nie martw" 3

ODC.5 Iga stara się załagodzić konflikt Doroty z rodzicami. Marcin angażuje się w kolejną sprawę. Broni dziewczyny, która postrzeliła włamywacza. Krzysztof znajduje w sortowni skarb. Próbuje wyciągnąć od Kaszuby informacje na temat znaleźnego.

"Homeland"

ODC.6 Carrie bada okoliczności samobójstwa Afsala Hamida. Proponuje, by wszystkie osoby z CIA, które miały z nim kontakt, zostały poddane badaniu wykrywaczem kłamstw. W testach ma wziąć udział Brody. Mathison liczy, że pozna prawdę o jego przeszłości.

"Anno Domini: Biblii ciąg dalszy"

ODC.5 Rzesza przyszłych chrześcijan, zgromadzonych za murami Jerozolimy, nadal się powiększa. Boaz oddaje się w ręce Kajfasza. Ten przekazuje go Piłatowi, który skazuje go na śmierć. Piotrowi i Janowi, którzy głoszą nową naukę, grozi ukamienowanie.


Sobota

"Komisarz Alex" 7

ODC.84 W jednej z łódzkich kamienic zostaje zamordowana młoda kobieta, Klara. Orlicz i jego współpracownicy przyjeżdżają do jej mieszkania w poszukiwaniu śladów zbrodni. Niebawem udaje im się wpaść na trop chłopaka ofiary, Konrada.

"Downton Abbey" 3

ODC.3 Lato 1920 roku. Matthew otrzymuje list napisany przed śmiercią przez ojca Lavinii. Mężczyzna wyznał w nim, że choć wiedział o rozstaniu z jego córką, to przekazał mu majątek w spadku. Nadchodzi dzień ślubu Edith. Nieoczekiwanie w czasie ceremonii Anthony się wycofuje.

"Transporter"

ODC.5 Frank dostarcza cenny obraz zamożnemu Maksowi Khyberowi. Ekspert w dziedzinie sztuki stwierdza, że dzieło jest podrobione. Khyber oskarża kuriera o niedopełnienie zobowiązań i rozkazuje mu znaleźć oryginał. Martin odkrywa tajemnice prawowitej właścicielki obrazu

Niedziela

"Quantico"

ODC.1/14 Baza FBI Quantico w Wirginii. Doświadczeni agenci Miranda Shaw i Liam O’Connor szkolą grupę rekrutów. Jeden z nich organizuje zamach terrorystyczny w USA. O jego przygotowanie zostaje oskarżona Alex, córka nieżyjącego tajnego agenta.

"Dziewczyny ze Lwowa"

ODC.6 Swieta wspomina bankiet, na którym tak miło spędziła czas z mecenasem. Podczas kolejnego spotkania obojgu nie jest łatwo udawać, że nic się nie stało. Piotr postanawia więc zrobić kolejny krok. Synowa profesora nadal podejrzewa Uljanę o najgorsze intencje. Chce jak najszybciej, używając niekoniecznie uczciwych metod, pozbyć się dziewczyny ze swojego domu. Polina spędza kolejny dzień w apartamentowcu. W pewnej chwili niespodziewanie odwiedza ją żona szefa, Jacka. Zdezorientowana Ukrainka powoli zaczyna rozumieć, komu zawdzięcza to nieprzyjemne spotkanie. Olya jest bardzo zaskoczona decyzją Nowakowej, która postanowiła nie wyrzucać jej z pracy. Kobieta poznaje nowe warunki dotyczące swojego zatrudnienia.

"Rush"

ODC.6 Rush jedzie z Aleksem na konferencję. Spotyka Sarę, której towarzyszy młody i przystojny lekarz, Griffin Wagner. Jest zazdrosny. Wtrąca się w kłótnię pary, co ma opłakane skutki. Alex zaprzyjaźnia się z Ellen, zamężną lekarką. Eve odrzuca zaloty J.P.swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje