Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

odc. 2143 Karol z pomocą Andrzeja i Krzysia wciąż próbuje przechytrzyć nieugiętego Igora. Wspólnie przygotowują nowy plan postępowania. Próba nastraszenia Igora sprawia, że już nie jest taki spokojny. Radek szuka pomocy i nadziei dla Jowity u Natana. Szansą może okazać się leczenie w klinice w USA, które jednak nie będzie tanie. Do klubu docierają zamówione wcześniej stroje fitness. Dostawca oczarowany Luizą daje jej propozycję nie do odrzucenia.

"Klan"

odc. 2801 Piątkowski umawia się z Gerardem na spotkanie. Chłopak zachowuje się trochę dziwnie - udaje niezrównoważonego wesołka i deklaruje, że jednak będzie walczył o Kamilę. Na koniec pyta, czy mógłby pracować w ich butiku. Nieco później zbity z tropu Gerard wypytuje ukochaną, co mogło spowodować takie zachowanie jej byłego chłopaka. Dziewczyna mówi, że Norbert jest schizofrenikiem. Tymczasem Małgosia i Pola spotykają przed szkołą Adama. Masażysta stwierdza, że mają z Borecką wspólnych znajomych.

"rodzinka.pl"

odc.160 Zbliża się wiosna. Ludwik ma dość restrykcyjnej diety, którą sam sobie narzucił. Szuka czekoladek, które ukrył na czarną godzinę. Kacperek próbuje zapuścić wąsy, by poczuć się doroślej. Kuba zarzuca Natalii, że jej kuchnia jest niezdrowa.

"O mnie się nie martw" 3

odc.4 Iga próbuje się zorientować w intencjach Doroty. Młodsza siostra uznaje, że dom Małeckiej będzie jej bazą, z której rozpocznie podbój Warszawy. Między siostrami dochodzi do spięcia. W kancelarii zjawia się kobieta, która chce cofnąć darowiznę na rzecz wnuczki.

"Homeland"

odc.5 Podczas przesłuchania Brody staje twarzą w twarz z porywaczem. Jego zachowanie utwierdza Carrie w przekonaniu, że nie jest on bohaterem, za którego wszyscy go uważają. Trwają poszukiwania kochanków, którzy kupili dom za pieniądze ze sprzedaży naszyjnika.

"Anno Domini: Biblii ciąg dalszy"

odc.4 Kajfasz jest przerażony terrorem, który zapanował w Jerozolimie za sprawą Piłata. Postanawia odnaleźć zabójcę Markusa Druzusa. Piotr zyskuje coraz więcej zwolenników. Annasz knuje intrygę, której celem jest pozbawienie Kajfasza godności najwyższego kapłana.


Sobota

"Komisarz Alex" 7

odc.83 Grupa alpinistów wspina się bez zabezpieczenia na budynek. Jeden z nich spada i ginie na miejscu. Koledzy przenoszą zwłoki dalej, pozorując wypadek samochodowy. Kiedy rano zostaje znalezione ciało chłopaka, Orlicz zaczyna badać zagadkową sprawę.

"Wiedźmy"

odc.13 Miecio chce odnaleźć skarb, który według opowieści ukryty jest w kamienicy. Wypożycza specjalne urządzenie i za jego pomocą dociera do bomby, pod którą jest kuferek ze starymi banknotami z czasów carskich. Idzie na bazar, aby tam je sprzedać.


Niedziela

"Dziewczyny ze Lwowa"

odc.5 Przy porannej kawie dziewczyny rozmawiają o swoich problemach. Olya jest załamana utratą pracy. Swietę przeraża perspektywa wzięcia udziału w eleganckim bankiecie, na którym ma spotkać mecenasa. Kasia ściąga dziewczynę podstępem do siebie, gdzie poddaje ją metamorfozie. Umalowana i elegancko ubrana Ukrainka wygląda zjawiskowo, nabiera też pewności siebie. Profesor informuje syna i jego żonę, że podjął decyzję w sprawie swoich mistrzowskich skrzypiec. Udostępni je Uljanie i będzie ją uczył gry. Wybucha wielka rodzinna awantura. Polina jako brygadzistka pilnuje swoich podwładnych. Stara się być stanowcza, ale odnosi się do nich przyjaźnie. Nie domyśla się, że zawistne koleżanki szykują dla niej bardzo niemiłą niespodziankę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje