Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

ODC. 2128 Po oskarżeniach o otrucie zwierząt, Paulina podejmuje decyzję o opuszczeniu Wadlewa. Ponieważ jednak nie udaje jej się znaleźć lokum, jest zmuszona spędzić noc w samochodzie. Gdy Łazanek natyka się na dziewczynę kąpiącą się rano nago w rzece, mieszkańcy wsi mają znowu o czym plotkować.

"Klan"

ODC. 2786 Po kilku dniach milczenia Paweł odwiedza Wigę. Mówi jej, że bardzo brakuje mu ich spotkań, rozmów i bliskości. Kobieta opowiada natomiast o wizycie Barbary. Gdy kończy, wręcza Lubiczowi zdjęcia z Topolina, które zostawiła u niej Milecka. Ponieważ Grażynka i Leopold wybierają się na zjazd przewodników, Kasia obiecuje zrobić zakupy dla pani Leokadii. Gdy jednak wraca ze sklepu, starszej pani nie ma w domu. Po kilku godzinach poszukiwań seniorka się odnajduje. Ale nie rozpoznaje ani Bożenki, ani Miłosza.

"O mnie się nie martw" 3

ODC.1/13 W biurze twardą ręką władzę sprawuje Marek. Najwięcej problemów przysparza Marcinowi. Krzysiek nie może patrzeć na szczęście Igi i Marcina. Irenka, Wojtek i Jacek próbują nakłonić Małeckiego, by wziął się w garść. Proszą o pomoc Polę.

"rodzinka.pl" 7

ODC.157 Natalia mówi chłopcom, że jej najlepsza przyjaciółka spodziewa się dziecka. Wiadomość o ciąży Marii porusza całą rodzinę. Dla samej zainteresowanej to także duże zaskoczenie. Kacper wpada na pomysł, jak uniknąć obowiązków domowych.

"Grimm"

ODC.20 Podejrzewany o defraudacje finansista popełnia samobójstwo. Gdy oszustwa wychodzą na jaw, dwaj jego przyjaciele bankrutują. Jeden z nich prosi o pomoc finansową macochę swojej żony, lecz ona odmawia. Wkrótce zostaje zamordowana.

"Anno Domini: Biblii ciąg dalszy"

ODC.1/12 Poncjusz Piłat, chcąc spełnić żądania ludu, skazuje Jezusa na śmierć przez ukrzyżowanie. Jego żona, Klaudia, mówi mu, że pożałuje tego wyroku. Kajfasz stara się bronić swojej decyzji o wysłaniu Chrystusa do namiestnika Rzymu przed teściem Annaszem.


Sobota

"Komisarz Alex" 7

ODC.80 12-letnia Dorotka, będąc na wycieczce w lesie, wpada na Roberta Grzelaka, który w opuszczonej szopie próbuje ukryć zwłoki zamordowanej przez siebie matki. Bierze on dziewczynkę na zakładnika. Jej życie zależy od Orlicza i jego współpracowników.

"Transporter"

ODC.2 Carson Bernhardt zleca Frankowi przewiezienie mikroczipa. Sposób dostawy jest jednak nietypowy. Bernhardt wstrzykuje go zaskoczonemu kurierowi wraz z trucizną, która uwolni się po dwunastu godzinach. Antidotum mają jedynie odbiorcy przesyłki.

"Wiedźmy"

ODC.10 Agata ma wyjątkowego pecha. Ktoś kradnie jej samochód. Pierwsze oskarżenia padają na Rafała, podopiecznego Marioli. Wkrótce okazuje się, że chłopiec został niesłusznie posądzony. Na dodatek jego pomoc okazuje się niezbędna przy odszukaniu prawdziwych złodziei.


Niedziela

"Dziewczyny ze Lwowa"

ODC.2 W domu przyjaciółek z Ukrainy zjawiają się antyterroryści. Młode kobiety są przerażone ich niespodziewaną wizytą. Nie wiedząc, czym zawiniły, zaczynają się modlić w swoim ojczystym języku. Doprowadzają tym do wściekłości kapitana brygady. Mężczyzna jest bardzo niezadowolony z akcji, bo doszło do nieporozumienia i nie udało mu się zatrzymać osoby, której szukał. Po ciężkim poranku Uljana i Olya wybierają się do Piaseczna na poszukiwanie pracy. Ich celem jest lokalny bazar. Polina nie chce jednak im towarzyszyć w wyprawie. Decyduje się skorzystać z internetu. Wierzy, że znajdzie sobie zajęcie w sieci. Tymczasem Swietłana przygotowuje się do pracy u Mecenasa. Odpowiednio ubrana i umalowana liczy na to, że zwróci jego uwagę.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje