Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"Pierwsza miłość"

odc. 2123 Krystian prosi Michała, by pożyczył mu pieniądze. Ojciec chce się dowiedzieć, na co potrzebna jest mu tak duża suma, jednak nastolatek nie chce mu powiedzieć. Chłopak wrzuca do plecaka zawiniątko z narkotykami od Dragona, które zamierza sprzedać, i wychodzi z domu. Odwiedza Melkę podczas nieobecności Marysi. Młodzi spędzają wspólnie wieczór przy winie. Nagle w drzwiach mieszkania staje Marek ze śpiącą Julką. Krystian w popłochu wychodzi od Melki, zapominając o swoim plecaku. Tymczasem Dragon spotyka się z Radkiem, by omówić plan działania. Diler zamierza okraść bankomaty. Zieliński decyduje się wejść w ten szemrany interes. Kinga przygotowuje się do ślubu. Jest szczęśliwa, lecz jednocześnie bardzo zdenerwowana. Wciąż się martwi, że ktoś znowu zepsuje jej i Arturowi ten wyjątkowy dzień. W końcu nadchodzi dzień ślubu. Weselni goście są zachwyceni młodą parą. Wśród zaproszonych osób są Bartek i Emilka, którzy postanowili razem przyjechać na uroczystość.

"Klan"

odc. 2781 Agata i Jacek są w szampańskim nastroju. Ze śmiechem wspominają wczorajszą przygodę w parku. Niestety, Małgosi nie udziela się ich dobry nastrój. Dziewczyna zwierza się matce, że chętnie w ogóle nie poszłaby na ich ślub, bo nie ma humoru i bardzo tęskni za Adamem. W tym czasie zdenerwowany Miłosz przypomina sobie, że nie oddał zdjęć na zaległe zaliczenie - miał to być podwójny akt kobiecy.

"Grimm"

odc.19 W porachunkach gangsterskich ginie właściciel firmy budowlanej. Świadkiem zdarzenia jest chłopak, który znika bez śladu. Nick dowiaduje się, że ofiara współpracowała przy budowie mostu z trollem Salvatore. Śledztwo prowadzi Grimm.

"Tysiąc i jedna noc"

odc.5-9 Kerem przyznaje, że interesuje się Szehereazadą. Nadide nie może przestać myśleć o wnuku. Pod pretekstem wizyty u chorej znajomej odwiedza Kaana w szpitalu. Onur naciska Evliyaoglu, by jak najszybciej ukończyła powierzony jej projekt.

Sobota


"Dom"

odc.12 Umiera żona dozorcy domu przy ulicy Złotej. Po jej śmierci osamotniony Popiołek coraz więcej czasu spędza w towarzystwie Talarowej. W końcu postanawiają się pobrać. Tymczasem wychodzi na jaw, że kamienica jest przeznaczona do rozbiórki.

"Wiedźmy"

odc.9 Zygmunt zamierza oddać przyjacielowi sprzed wojny, Dawidowi, niezwykłą pamiątkę - obraz przedstawiający jego matkę z synkiem na rękach. Autorem dzieła jest ojciec Dawida. Okazuje się, że reprodukcje obrazu, który podobno czyni cuda, stały się przedmiotem handlu.

"Downton Abbey" 2

odc.7 Matthew odzyskuje władzę w nogach. Niedługo potem ogłasza, że planuje ślub z Lavinią. Violet informuje go, że Mary wciąż jest w nim zakochana i powinien właśnie z nią związać swoją przyszłość. Bates poznaje motywy samobójstwa Very.

"Transporter"

odc.1/12 Frank Martin, były agent służb specjalnych, obecnie jest kurierem. Ma wywieźć z Berlina Delię Weigert, córkę wpływowego byłego generała. Ona i jej tymczasowy opiekun zostają zaatakowani. Wychodzi na jaw, że generał jest zamieszany w handel narkotykami.

"Komisarz Alex"

odc.79 Zostaje zabity mężczyzna pracujący w agencji mody. Orlicz przesłuchuje właściciela firmy, Czarneckiego. Sekcja zwłok wykazuje w organizmie ofiary obecność narkotyków. Policjanci docierają do dilera, który przyznaje, że zaopatrywał Czarneckiego.

Niedziela

"Dziewczyny ze Lwowa"

odc.1/13 Historie czterech Ukrainek, które pozbawione środków do życia i szans na pracę w ojczyźnie podejmują decyzję o przyjeździe do Polski. Tu próbują ułożyć sobie życie. Uljana to młoda skrzypaczka, absolwentka konserwatorium we Lwowie, która straciła etat w filharmonii. Po rozwodzie została z dzieckiem bez środków do życia. Olya jest prostą dziewczyną, dla której najważniejszy jest ukochany Igor. Polina do niedawna była właścicielką agencji modelek, lecz firma zbankrutowała. Swietłana to matka dwojga dzieci, która szuka dla siebie męża, a dla nich ojca. Na Ukrainie była inżynierem. Teraz, tak jak pozostałe bohaterki, podejmuje pracę na czarno, która jest poniżej jej umiejętności i odbiega od wykształcenia. Mimo to wszystkie liczą, że w Polsce znajdą szczęście i stabilizację.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje