Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"Grimm"

ODC.17, 18 Hank i Adalind oraz Nick i Juliette wybierają się na podwójną randkę. Burkhardt dostrzega, jak szaleńczo jego partner jest zakochany w wiedźmie. Wraz z Eddiem i Rosalee odkrywają, że jest pod wpływem podawanego mu eliksiru. Próbują znaleźć antidotum.

Sobota


"Dom"

ODC.11 Wrotkowie stają się właścicielami pierwszego telewizora, jaki pojawia się w kamienicy przy ulicy Złotej. Wiktor i Andrzej chcą wznieść w Sierpuchowie pomnik ku czci przyjaciół z AK. Ich starania dokumentuje Rajmund, który pracuje nad swoim pierwszym filmem.

"Wiedźmy"

ODC.8 Nagła kontrola w firmie zaskakuje Agatę. Z Włoch przyjeżdża nowy szef - bardzo sympatyczny Włoch Fabrizio. Przyjaciółki postanawiają skorzystać z jego pomocy w nietypowej sprawie. Zamierzają solidnie przestraszyć pewnego mężczyznę, który znęca się nad swoją żoną.

"Downton Abbey" 2

ODC.6 Do zamku trafia ranny kanadyjski oficer. Twierdzi, że nazywa się Patrick Crawley. Tłumaczy, że przeżył katastrofę Titanica, ale stracił pamięć i dopiero niedawno ją odzyskał. Tylko Edith mu wierzy. Robert sprawdza, czy nieznajomy jest oszustem. Wpada na pewien trop.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje