Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"Nad rozlewiskiem"

odc.6-10 Konrad wprowadza się do Małgosi i pomaga jej w prowadzeniu pensjonatu. Maciej chce oddać Róży pieniądze pożyczone przez Mirkę. Ona jednak sama zwraca dług, korzystając ze spadku po babci. Matka proboszcza jest zaskoczona i przyznaje, że źle ją oceniła.

"Grimm"

odc.13 Trzej bandyci napadają na jubilera, u którego szukają cennych monet. Mężczyźnie udaje się je połknąć tuż przed śmiercią. Koroner wyciąga pieniądze z brzucha ofiary. Trafiają one do Hanka. Wydaje się, że ich posiadanie ma silny wpływ na zachowanie Griffina, który staje się pobudliwy i agresywny. Tymczasem okazuje się, że niejakiemu Farleyowi Koltowi zależy na zdobyciu monet.

odc.14 W opuszczonym magazynie śledczy znajdują zwęglone ciała dwóch drobnych przestępców. Wkrótce w tym samym miejscu ponownie dochodzi do włamania. Nick staje twarzą w twarz z Fredem Eberhartem, który jest połączeniem człowieka i smoka. Potworowi udaje się uciec. Chcąc go odnaleźć, Burkhardt kontaktuje się z jego córką, Ariel Eberhart.

"Siła wyższa"

odc.6-10 Dorota rozpoczyna zajęcia w ośrodku buddyjskim. Tymczasem franciszkanie zapraszają buddystów na niedzielną mszę. Poprawę stosunków wykorzystuje Tashi Ga, który zaczyna się regularnie stołować u zakonników. Wkrótce gwardian Jan zarządza post.

Sobota


"Dom"

odc.9 Andrzej dowiaduje się, że Łukasz i Wiktor sądzą, że trafili do więzienia z jego winy. Doktor Kazanowicz nie może znieść widoku swojego psa, który się męczy. Strzela do zwierzęcia. Milicja znajduje dowody, że z tej samej broni zabito Schulca, byłego kapo.

"Wiedźmy"

odc.6 Agata widzi z okna kogoś, kto sprawia wrażenie, jakby chciał skoczyć z dachu. Wzywa straż pożarną. Henio rozpoznaje w desperacie ściganego za długi Szymka. Dorota zgłębia tę sprawę, przez co wpada w kłopoty. Wkrótce odbiera telefon z pogróżkami.

"Downton Abbey"

odc.4 Rezydencja nadal pełni funkcję domu dla rekonwalescentów. Cała rodzina lorda Granthama angażuje się w pomoc rannym. Branson wyznaje swoje uczucia Sybil. Daisy i pani Patmore wspierają panią Bird, która zajmuje się głodnymi żołnierzami.

"Komisarz Alex"

odc.43 Podczas napadu na sklep zostaje zastrzelony świadek zdarzenia. Przeglądając nagrania z monitoringu, Orlicz zauważa, że napastnik nie zakrył twarzy. Okazuje się, że podobnych napadów jest więcej. W każdym przypadku sprawca wyglądał jednak inaczej.


Niedziela


"Kości" 

odc.209 W Teheranie pewien mężczyzna zostaje zamordowany, a Arastoo porwany. Uprowadzenie antropologa zlecił Majid Namazi, członek irańskiego parlamentu. Naukowiec musi rozwiązać sprawę zabójstwa. Arastoo ustala, że ofiarą jest Darius Namazi, syn polityka. Booth i Cam docierają do Teheranu. Agent FBI proponuje Namaziemu pomoc w wyjaśnieniu sprawy w zamian za wolność przyjaciela.

odc.210 Podczas ceremonii religijnej nad brzegiem rzeki zostają odkryte zwłoki. Ofiarą jest Leslie Hodsoll, znana w społeczności kolekcjonerów ozdobnych słoi na herbatniki. Cam ustala, że kobieta była przez dłuższy czas podtruwana. Jedną z podejrzanych jest jej córka, która nie zgłosiła zaginięcia matki. Tymczasem Booth usiłuje dojść do porozumienia z Brennan, która wyrzuciła go z domu.

"Ptaki ciernistych krzewów"

odc.10 Dane ma otrzymać święcenia kapłańskie. Do Rzymu przyjeżdża cała rodzina Clearych z wyjątkiem Meggie. Dane ze względu na nią postanawia rozpocząć służbę Bogu w Droghedy. Wcześniej udaje się na wakacje do Grecji. Tam dochodzi do tragedii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje