Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Afryka - za głosem serca"

ODC.2 Po tragicznej śmierci rodziców, którzy zginęli w katastrofie lotniczej, Antonia i Bianca próbują same zająć się farmą. Pomaga im strażnik Ralf. Tymczasem Friedrich robi wszystko, by przejąć ziemię Vogtów. Wkrótce siostry wpadają na ślad rodzinnego sekretu.

"Ranczo"

ODC.95 Kozioł namawia Fabiana, by zgodził się startować w wyborach z listy jego partii. Wieść o tym wyprowadza z równowagi Lucy i Klaudię. Księża z miejscowej parafii postanawiają uruchomić telefon zaufania dla mieszkańców. W stolicy odbywa się wernisaż prac Kusego.

"Blondynka"

ODC.30 Kris szykuje się do wyjazdu na Morze Barentsa. Sylwia jest szczęśliwa, że ukochany znalazł czas i odwiedził ją w Majakach. Jego obecność nie pomaga jej jednak w pracy. Rozkojarzona weterynarz popełnia błąd i nie rozpoznaje ciąży mnogiej u krowy Wiszniewskich.

"Życie nad rozlewiskiem"

ODC.4 Marysia prosi ojca, żeby zawiózł ją nad rozlewisko. Dziewczyna nie może doczekać się spotkania z Krzysztofem. Basia zauważa, że jej wnuczka jest coraz bardziej zauroczona młodym leśniczym. Tymczasem spotkanie Konrada i Małgosi ma nieoczekiwany finał.

"Grimm"

ODC.7 W trakcie wędrówki po lesie dwoje turystów zostaje napadniętych przez handlarza narkotyków. Obojgu udaje się uciec tylko dzięki dziwnej istocie, która morduje przestępcę. Na miejscu zbrodni Nick i Hank znajdują włos. Badania DNA wykazują, że należy on do Holly Clark, dziewczynki która zaginęła ponad dziewięć lat wcześniej.

ODC.8 Nick i Hank ścigają zbiegłego z więzienia płatnego zabójcę odznaczającego się nadludzką siłą. Dokonuje on zemsty na tych, którzy wsadzili go za kratki. Ginie między innymi sędzia Logan Patterson, który wydał wyrok w jego sprawie. Hank, który kiedyś aresztował poszukiwanego, podejrzewa, że może być następną ofiarą. Przełożeni odsuwają go od śledztwa. Nick z pomocą Monroego usiłują wyeliminować mordercę.

Sobota

"Północ-Południe"

ODC.10 Przyjaźń Orry’ego i George’a ponownie zostaje wystawiona na próbę. Main coraz częściej szuka ukojenia w alkoholu. Abraham Lincoln zostaje wybrany nowym prezydentem USA. Przedstawiciele południowych stanów planują odłączyć się od państwa.

"Przystań"

ODC.6 Anka ma pełnić z Adrianem dyżur. Dziewczyna symuluje chorobę i prosi Grzegorza o wolny dzień. Olaf rani się w stopę. Wiola zabiera go do szpitala i proponuje spotkanie na jej barce. Tymczasem ojciec chłopaka przyjeżdża na przystań, by zabrać syna z kursu.

"Downton Abbey 2"

ODC.2 Edith uczy się jeździć traktorem i zbliża się do żonatego farmera Drake’a. Thomas po powrocie z frontu zaczyna pomagać Sybil w szpitalu. Mary zaprasza do Downton Abbey sir Carlisle’a. Okazuje się, że on i Lavinia bardzo dobrze się znają.

"Wiedźmy"

ODC.3 Agata ma problemy z klientem, panem Kozłowskim, który czyni jej niedwuznaczne propozycje. Wiele zmartwień przysparza jej też młodsza siostra, Agnieszka. Kobieta znajduje bowiem w jej pokoju coś, co przypomina marihuanę.

"Chichot losu"

ODC.7 Pani Aniela ofiarowuje Joannie swoją pomoc przy dzieciach. W pracy Stefan udziela Koniecznej reprymendy. Wieczorem kobieta spotyka się z przyjaciółkami na zajęciach z jogi. Te martwią się, jak Asia teraz sobie poradzi - bez pracy i z dwojgiem dzieci.

Niedziela


"Kości" 

ODC.203 Mężczyzna uciekający przed pościgiem wbiega do strefy detonacji. Chwilę później ginie w wybuchu. Sprawę badają pracownicy Jeffersonian Institute. Specjaliści odkrywają tatuaż na jednej z części ciała, który pozwala im zidentyfikować ofiarę. Okazuje się, że zamordowany spędził kilka lat za kratkami za usiłowanie zabójstwa. Był więziony przed śmiercią - na jego kościach znaleziono ślady wiązania i tortur.

ODC.204 Na parkingu zostaje znalezione ciało mężczyzny. Zwłoki leżą tam od tygodnia. Śledztwo zostaje przekazane ekipie z Jeffersonian Institute. Angela ustala tożsamość ofiary - to mistrz minigolfa Troy Carter. Zamordowany brał udział w turnieju Tropikal Titi i miał szansę ponownie go wygrać. Brennan i Booth jadą na miejsce i odkrywają, że właśnie tutaj zginął sportowiec.

"Ptaki ciernistych krzewów"

ODC.7 Ojciec Ralph zostaje mianowany arcybiskupem i legatem papieskim na Australię. Postanawia odwiedzić Droghedę. Tam poznaje prawdę o małżeństwie Meggie. Zaniepokojony jej losem jedzie do Queenslandu i jest świadkiem narodzin Justine.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje