Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


ReklamaPiątek:

"Dziewczyna z indyjskim szmaragdem"

ODC.4. Maharani próbuje przekupić Annie i skłonić ją do natychmiastowego wyjazdu z Indii. Kiedy nauczycielka odmawia, wyznaje całą prawdę o jej pochodzeniu. Krüger dowiaduje się, że jest córką maharadży i została zamieniona po narodzinach. Kobieta wówczas ją oddała, a przyjęła pod swój dach odebranego ubogiej rodzinie Aruna. Wkrótce szokująca prawda dociera również do niego. Mężczyzna uświadamia sobie, że nie pochodzi z wyżyn społecznych, a ze slumsów Dźajpuru. Annie, nie zważając na fakt, że może zachwiać hierarchią hinduskiej społeczności, postanawia ujawnić prawdę o dzieciach, które zostały zamienione po urodzeniu. Niebawem dziedziczy należny jej po maharadży spadek i zakłada wioskę dla bezdomnych hinduskich dziewczynek.

Sobota


"Dama w czarnym welonie"

ODC.4 Po napaści na Corneliusa Matteo jest zmuszony do opuszczenia włości hrabiego. Clara próbuje temu zapobiec. Uświadamia sobie, że jest w ciąży. Adelajda, obawiając się, że nowy członek rodu pozbawi majątku jej ukochanego syna, obmyśla intrygę.

"Downton Abbey"

ODC.7 Cora jest w ciąży. Wiadomość ta zmusza Mary do zastanowienia się nad przyjęciem oświadczyn Matthew. Isobel i Violet liczą, że kobieta zgodzi się zostać żoną Crawleya. Sybil dowiaduje się, że Bromidge szuka sekretarki. Pomaga Gwen w zdobyciu posady.

"Północ - Południe"

ODC.8 Ashton odkrywa, że spodziewa się dziecka. Prosi o pomoc Madeline. Ta zabiera ją do znajomej, która przeprowadza aborcję. Decyzja ta sprowadza na LaMotte kłopoty. Zazdrosny Justin bije żonę i zamyka ją w domu. W furii zabija też Maum Sally.

"Chichot losu"

ODC.5 Ala okazuje się koleżanką Joanny ze studiów. Obie kobiety szczerze ze sobą rozmawiają. Marcin próbuje zdobyć zaufanie Koniecznej. Deklaruje, że chętnie pomoże jej w opiece nad dziećmi. Stefan chce zwolnić część pracowników Toolz&Toyzzz.


Niedziela

"Kości"

ODC.199 W różnych częściach Waszyngtonu znaleziono fragmenty ciała. Badania potwierdzają, że szczątki należą do tej samej osoby. Pracownikom laboratorium udaje się ustalić tożsamość ofiary - to profesor psychologii Randall Fairbanks. W toku dochodzenia wychodzi na jaw, że wykładowca przeprowadzał kontrowersyjny eksperyment na swoich studentach.

ODC.200 Rok 1954. Detektyw Temperance Brennan śledzi sławnego złodzieja klejnotów Seeleya Bootha, który planuje kolejny skok. Przestępca zakrada się do rezydencji na przedmieściach Los Angeles. Zamiast kosztowności znajduje w sejfie zwęglone zwłoki właścicielki posiadłości. Booth staje się głównym podejrzanym o popełnienie zbrodni. Brennan nie wierzy jednak, że rabuś jest mordercą. By to udowodnić, proponuje mu współpracę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje