Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


ReklamaPiątek:

"Dziewczyna z indyjskim szmaragdem"

odc.1/4 Tuż przed świętami Bożego Narodzenia bohaterka serialu "Dziewczyna z indyjskim szmaragdem", nauczycielka Annie Krüger, dowiaduje się, że jej ojciec zaginął w tajemniczych okolicznościach. Mężczyzna miał zamiar spędzać urlop w Hiszpanii, ale po raz ostatni widziano go w hotelu w Dźajpurze. Annie wyrusza do Indii, żeby szukać tam swojego rodzica. Podczas podróży samolotem poznaje bogatego Hindusa, Aruna. Po przybyciu na miejsce jej plany szybko się komplikują, gdy przestępcy kradną jej torebkę. Z pomocą Annie niespodziewanie przychodzi rikszarz Karan. Wkrótce przybyła odkrywa, że poznany wcześniej w samolocie Arun jest synem maharani, Marithy Singh. Jej poszukiwania ojca stają się jeszcze trudniejsze, kiedy wpada na trop mrocznej tajemnicy.

"Głową w mur"

odc.5 Policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci striptizerki. Wkrótce okazuje się, że kobieta została zamordowana w klubie tylko dla funkcjonariuszy. Dochodzenie zostaje przekazane Abby i Linie. Richie dowiaduje się o relacji, która łączy Abby i Brody’ego.


Sobota

"Dama w czarnym welonie"

odc. 1/12 Clara dorastała u rodziny zastępczej w niewielkiej miejscowości San Leonardo. Jej matka zmarła przy porodzie. Ojciec, hrabia Vittorio Grandi, obwiniał ją o śmierć żony i przez całe lata nie chciał widzieć swojej córki. Nie potrafił bowiem pogodzić się ze śmiercią ukochanej. Pewnego dnia mężczyzna niespodziewanie wzywa ją do swojej rezydencji w Trydencie. Okazuje się, że zamierza on szybko wydać ją za mąż. Pośpiech hrabiego wynika z faktu, że pragnie, by córka urodziła mu wnuka, który zostanie jego prawowitym następcą. Clara ma ogromne trudności z odnalezieniem się w nowym miejscu i wśród obcych sobie ludzi. Szybko też staje się celem przebiegłej ciotki Adelaidy, która obmyśla intrygę, aby przejąć cały majątek hrabiego.

"Hawaje 5-0"

odc.22, 23 Podczas lotu samolotem ludzie Wo Fata próbują zabić detektywa McGarretta. Groźna sytuacja kończy się awarią maszyny. Zespół bada sprawę morderstwa kobiety. Podczas sekcji zwłok Max odkrywa, że została ona zabita pozłacanym pociskiem.

"Downton Abbey"

odc.4 Sybil chce pomóc Gwen w znalezieniu pracy na stanowisku stenotypistki. Młoda arystokratka zaczyna coraz bardziej interesować się tematyką praw kobiet. Mary silnie przeżywa ostatnie dramatyczne wydarzenia, do których doszło w Downton Abbey.

"Północ - Południe"

odc.5 Ukochana Maina doświadcza okrucieństw ze strony męża. Justin zmusza ją do uległości, pojąc środkami uspokajającymi. Pod wpływem laudanum kobieta zapomina o Orrym. W tym czasie on razem z Brettem jedzie do Filadelfii, by podzielić się z George’em dochodami.

"Chichot losu"

odc.2 Joanna nie może się już doczekać powrotu Elżbiety. Karol i Aga też stęsknili się za mamą. Wszyscy troje niepokoją się tym, że nie mogą nawiązać kontaktu z Elą. Asia wraz z Ulą i Jolą wybiera się na zajęcia z fitnessu, które prowadzi Agata.

"Przystań"

odc.1/13 Anka zostaje przymusowo skierowana na kurs dla ratowników. Buntowniczka przybywa na przystań "pożyczoną" łodzią. Okazuje się, że jacht należy do starszego ratownika, Pawła. Żąda on, by szef giżyckiej bazy WOPR, Grzegorz, wyrzucił hardą kursantkę.


Niedziela

"Kości"

odc.193 Dwie nastolatki znajdują pod mostem zwłoki. Ciało mężczyzny utknęło w studzience odpływowej. Booth i Aubrey przyjeżdżają na miejsce. Pracownikom instytutu udaje się zidentyfikować ofiarę - to kontrowersyjny dziennikarz radiowy Hutch Whitehouse. Booth przesłuchuje wdowę, która odziedziczyła majątek po zmarłym. Zastanawia się, dlaczego kobieta nie zgłosiła zaginięcia męża.

odc.194 Dwóch chłopców odkrywa zwłoki. Mimo że szczątki są w fatalnym stanie, pracownikom laboratorium udaje się zidentyfikować ciało. Ofiara to młody, bogaty twórca gier komputerowych Hayes Robertson. Stażystka Jessica Warren podejrzewa, że to nie był wypadek. Booth i Aubrey przesłuchują współlokatora Hayesa, Noah, oraz Anne Schamberg, najbliższą współpracownicę ofiary.

"Tajemnice Laury"

odc.16 Królowa piękności zostaje zasztyletowana. Tymczasem Laura wraca do swojego byłego narzeczonego. Pojawia się jednak pewien problem. Jej ukochany jest bowiem głównym podejrzanym w śledztwie dotyczącym zabójstwa młodej miss.

"Ptaki ciernistych krzewów"

odc.2 Meggie uczęszcza do klasztornej szkoły. Ksiądz Ralph udostępnił jej pokój na plebanii, dlatego nie musi mieszkać w internacie. Brat dziewczyny, Frank, decyduje się opuścić rodzinny dom. Przyłącza się do trupy pięściarzy, którzy występują na jarmarkach.

"Partnerki"

odc.3 Spotkaniu Maury Isles oraz Dennisa towarzyszą niezwykłe okoliczności. Bystra patolog daje się poznać otoczeniu z nowej strony. Tymczasem powraca pewna osoba związana z przeszłością Jane Rizzoli. Budzi to w niej mieszane uczucia.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje