Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


ReklamaPiątek:

"Aminata – siła miłości"

odc.5, 6 Życie w Nowej Szkocji jest bardzo ciężkie dla czarnoskórych przybyszów. Ciężarna Aminata próbuje odnaleźć zaginionego Chekurę. Na świat przychodzi ich syn, Mamadu. Szczęście kobiety nie trwa długo, ponieważ wkrótce dziecko umiera na cholerę.


"Klan"

odc. 2771 Po naradzie z Januszem Agnieszka podejmuje decyzję, że weźmie urlop, tak jak planowała, i wyjedzie z rodziną do Kanady. Tłumaczy ministrowi, że jej obecność podczas kontroli NIK-u jest jak najbardziej wskazana. Tymczasem Małgosia ma pretensje do Adama, że traktuje ją jak dziecko. A Beata zapisuje się na masaż do nauczyciela córki.


"O mnie się nie martw"

odc.13 Krzysiek jest coraz bardziej wyczerpany walką z ekipą budowlaną Laskonia. Iga i przyjaciele zaczynają się o niego poważnie martwić. Wszyscy - Irenka, Wojtek, Jacek, Ewelinka, a nawet Pola - robią co w ich mocy, by ratować kamienicę. Marcin, który niebawem ma zostać wspólnikiem Zarzyckiego, doskonale zdaje sobie sprawę, że Laskoń i jego pełnomocniczka działają na granicy prawa. Tymczasem w spór między lokatorami a właścicielem budynku włącza się ekipa telewizyjna. Z żywiołowej konfrontacji w obecności kamer zwycięsko wychodzi Laskoń. Na prośbę Igi Laura przeprowadza ryzykowny manewr i przywozi z domu spokojnej starości byłą właścicielkę kamienicy. Okazuje się, że kobieta uważa Laskonia za swojego wnuka.

"rodzinka.pl"

odc.155 Ludwik ma nowy laptop. Cieszy się z zakupu jak dziecko, póki nie odkrywa na komputerze korespondencji najmłodszego z synów. Kacperek wraca smutny do domu. Okazuje się, że ostatnio nie potrafi porozumieć się ze swoją dziewczyną. Ludwik i Marek udzielają mu kilku cennych rad. Kuba i Filip rozgrywają partyjkę pokera online. Denerwują się, gdyż Natalia im przeszkadza.

odc.156 Kacprowi mylą się dni tygodnia. W domu wybucha dyskusja o zarazkach, którą wywołał niewinny rodzicielski pocałunek. Kuba i Filip martwią się, że będą podobni do swoich ojców. Zastanawiają się też, jak uzyskać od rodziców zgodę na wyjazd na wycieczkę klasową. Kacper i Kuba przyłapują Natalię i Ludwika na przeglądaniu ich rzeczy. Najmłodszy syn chce przygarnąć kotka.

Sobota


"Hawaje 5-0"

odc.18, 19 Zespół prowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci didżeja radiowego. Zdobyte dowody wskazują na byłego oficera nowojorskiej policji. Siostra McGarretta trafia do aresztu za przemyt diamentów wartych 20 milionów dolarów.

"Downton Abbey"

odc.2 Wrzesień 1912 roku. Matthew i jego matka Isobel przyjeżdżają do rezydencji Crawleyów. Kobieta odwiedza szpital i przeprowadza zabieg perikardiocentezy. Lokaj Carson musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, gdy Charles Grigg zaczyna go szantażować.

"Północ - Południe"

odc.3 Bent robi wszystko, by uprzykrzyć życie Georgowi, Orry’emu i reszcie kadetów. Na skutek intrygi prześladowanych Elkanah zostaje wyrzucony z akademii. Przyjaciele kończą naukę i dołączają do żołnierzy walczących w wojnie amerykańsko-meksykańskiej

Niedziela"Tajemnice Laury"

odc.14 Dochodzi do morderstwa kobiety. Laura wraz z zespołem detektywów poznaje mroczny świat nowosjorskich drag queen. Wkrótce śledztwo przybiera nieoczekiwany obrót. Okazuje się bowiem, że ofiara była także członkiem tajnego klubu walki.

"Ranczo"

odc.117 Kozioł decyduje się przeprowadzić ryzykowną akcję polityczną. W przypadku niepowodzenia Polska Partia Uczciwości może stracić wszystko, co wcześniej, kosztem wielu wyrzeczeń, mozolnie wypracowała. Tymczasem Lucy informuje Kusego o swoich zamiarach. Solejukowie postanawiają skorzystać z rady proboszcza. Tym samym pozbywają się kłopotu i odzyskują utracony szacunek sąsiadów. Znowu też mogą cieszyć się spokojem i szczęściem małżeńskim. Mieszkańcy Wilkowyj wybierają nowego wójta. Później zostają ogłoszone wyniki głosowania. Uczestniczący w świętowaniu Kusy niespodziewanie uświadamia sobie, że właśnie zaczyna się zupełnie nowy rozdział w jego poukładanym do tej pory życiu.

"Krew z krwi"

odc.9 Carmen spotyka się z Krejzolem, który wręcza jej dwa pistolety. Rota-Majewska wraz z Sandrą podjeżdżają wynajętym samochodem pod szkołę tenisa, skąd porywają Kacpra oraz Pamelę. Carmen dzwoni do Rosiaka z informacją, że uwolni jego córkę i wnuka, kiedy on wypuści Lipskiego. Ustalają miejsce wymiany. Natalia prosi terapeutkę, żeby zadzwoniła do jej matki i poprosiła o spotkanie. Jednak Carmen nie odbiera telefonu. Dziewczyna chce porozmawiać z przyjaciółką. Znajduje ją zakrwawioną pod prysznicem z ranami na nadgarstkach. Następnego dnia Carmen zabiera ze sobą tylko Kacpra, a Pamelę zostawia pod opieką Sandry. Po dokonaniu wymiany Lipski informuje ją, że nie może zorganizować pieniędzy dla Holendra, ponieważ poukrywał je na różnych kontach.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje