Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


ReklamaPiątek:

"Aminata – siła miłości"

odc.4 Wraz z końcem wojny w Canvas Town zjawiają się dawni właściciele zbiegłych niewolników. Aminata dostaje propozycję pracy od kapitana Johna Clarksona z brytyjskiej marynarki wojennej. Pomaga w rekrutacji czarnoskórych rojalistów.

"Pierwsza miłość"

odc. 2113 Radek ze względu na brak dokumentu potwierdzającego niekaralność nie dostaje pracy. Jest załamany i nie wie, jak ma przedstawić tę sytuację Jowicie. W końcu jednak wyznaje ukochanej prawdę. Niestety, okazuje się, że ona ma dla niego znacznie bardziej przygnębiające wieści. Gdy Radek w końcu dowiaduje się o chorobie Jowity, jest przerażony.

"Klan"

odc. 2768 Monika, pomimo przykrego zajścia w parku, nie chce zrezygnować z joggingu. Jedzie do straży miejskiej i opowiada o wszystkim, żądając zwiększenia liczby patroli. Wieczorem z Gabrielą i Kobim umawia się na wspólny trening. Cała trójka spotyka w parku znajomą grupę mężczyzn. Gdy z ich strony znowu padają wulgarne komentarze pod adresem kobiet, Kobi rzuca się na nich.

"Głową w mur"

odc.3 Były więzień wnosi skargę na policję. Posądza jednego z bardziej zasłużonych funkcjonariuszy o zastraszanie. Abby i Lina rozpoczynają dochodzenie. Kowalski nie przestaje też interesować się sprawą strzelaniny, w której brał udział jej brat.

"O mnie się nie martw"

odc.12 Za namową Magdy Laskoń sprowadza na osiedle ciężki sprzęt i zapowiada budowę podziemnego parkingu. Iga, wyprowadzona z równowagi samowolą właściciela kamienicy, próbuje zmobilizować do walki wszystkich lokatorów. Nie dostrzega, że Ewa potrzebuje jej pomocy. Samotne macierzyństwo mocno daje się przyjaciółce we znaki. Gdy działania sąsiadów nie przynoszą efektów, Małecka decyduje się poprosić o pomoc Marcina. Kaszuba odsyła ją do Laury, która już wiele razy stawała w szranki z nieuczciwymi właścicielami nieruchomości. Iga odczytuje to jako znak ostatecznego zerwania. Prosi jednak Curyło o pomoc. Na własną rękę próbuje też odnaleźć poprzedniego zarządcę domu i poznać szczegóły fatalnej dla mieszkańców transakcji. Do akcji włącza się Krzysiek.

"rodzinka.pl"

odc.153 Tomek łączy się z kolegami przez Skype’a, by wspólnymi siłami napisać pracę zaliczeniową do szkoły. Ludwik martwi się, że domowy budżet jest napięty do granic możliwości. Kuba wdaje się z Natalią w dyskusję o przemyśle kosmetycznym. Boska boi się o wzrok Kacpra, próbuje też nakłonić najmłodszego syna, by ściszył głośną muzykę. Prosi o pomoc męża.

odc.154 Ojciec przedstawia chłopcom nowego członka rodziny. Kuba i Kacper rozmawiają o planach na wieczór. Ludwik buszuje w internecie. Ma nadzieję, że uda mu się znaleźć dom do wynajęcia na wakacje w Hiszpanii. Kuba zwierza się mamie, że Paula go zdradziła. Boska zaskakuje go swoim podejściem do sprawy. Tomek wyjeżdża do Londynu. Dostaje od rodziców listę zaleceń.

Sobota


"Hawaje 5-0"

odc.16, 17 Podczas charytatywnego obiadu u gubernatora ginie kobieta. W toku dochodzenia ekipa posuwa się o krok za daleko i naraża się dostojnikowi. W dżungli zostaje znalezione ciało zamordowanego mężczyzny w stroju hawajskiego wojownika.

"Downton Abbey"

odc.1/7 Wiadomość o zatonięciu Titanica dociera do rodziny. W katastrofie ginie niedoszły zięć Crawleyów, Patrick. Córki Roberta i Cory są pogodzone z tym, że rodzice planują im życie i wyszukują kandydatów na przyszłych mężów.

"Dom grozy"

odc.2 Schwytana przez wiedźmy Vanessa szuka pocieszenia u Sir Malcolma. Dorian Gray spotyka intrygującą kobietę, która skrywa pewien sekret. Tymczasem inspektor Rusk odnajduje jedynego ocalałego z masakry w zajeździe Marinera.


Niedziela"Tajemnice Laury"

odc.13 Detektywi próbują wyjaśnić zagadkę śmierci mistrza lekkiej atletyki. W toku śledztwa wkraczają w mroczny świat jednej z najbardziej renomowanych nowojorskich szkół sportowych. Laura i Jake podczas dochodzenia działają incognito.

"Ranczo"

odc.116 Próba przejęcia władzy w Polskiej Partii Uczciwości przez Czerepacha kończy się niepowodzeniem. Mężczyzna dostaje jednak ostatnią szansę, by kontynuować swoją polityczną karierę. Jakiś czas później wraz z Koziołem odkrywa, kim tak naprawdę jest zatrudniona przez niego wcześniej Ola. Jerry godzi się z Moniką. Z kolei Kinga poznaje nowego chłopaka. Jedynie w związku Lucy i Kusego nie wszystko układa się tak, jak należy. Więcławska jest przerażona przed zbliżającą się publiczną debatą z Dudą, która ma być emitowana w lokalnej telewizji. Jej mąż robi wszystko, by nie dopuścić do kompromitacji ukochanej. Solejukowie coraz gorzej radzą sobie z nową sytuacją. Zdesperowana Kazimiera udaje się w końcu po radę na plebanię. Prosi o pomoc proboszcza.

"Krew z krwi"

odc.8 Luther przyznaje się do zabójstwa mężczyzny na przystani, dzięki czemu Carmen ku niezadowoleniu Reszke zostaje zwolniona z aresztu. Natychmiast jedzie do szpitala, gdzie leży Natalia, ale dziewczyna nie chce jej widzieć. Gdy wraca do domu, zostaje napadnięta przez ludzi Holendra i przewieziona do sklepu Olgi. Gangster domaga się spłaty należności za narkotyki zamówione przez Wiktora. Rosiak zjawia się na pogrzebie Roty. Składa rodzicom mężczyzny kondolencje. Andrzej czuje się upokorzony całą sytuacją. Później zwierza się córce, że gdy Rosiak trafił za kratki, on pozbawił go pieniędzy i kontaktów, odbił też ukochaną, Annę. Po pogrzebie Rosiak naradza się z Bronkiem, co zrobić z Carmen. Nasyła na nią Iva, ale przed domem kobiety przestępca zostaje aresztowany przez Kłosa.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje