Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.Piątek:

Reklama

"Aminata – siła miłości"

odc.3 Wybucha wojna o niepodległość. Aminata ucieka od Solomona i zamieszkuje w Canvas Town. Tam zjednuje sobie przyjaciół i zyskuje szacunek. Pod wrażeniem jej inteligencji jest m.in. prowadzący bar Sam. Wkrótce na miejscu zjawia się Chekura.

"Pierwsza miłość"

odc. 2108 Stolarczyk dzwoni do Karola. Treść rozmowy daje Wekslerowi nadzieję, że niedługo wyjdzie na jaw udział Igora w wypadku Sabiny. Jednak kilka godzin później w telewizji pojawia się komunikat o tragicznej śmierci Bruna.

"Klan"

odc. 2764 Zaskoczona Grażynka mówi Monice, że Agata miała się do niej przeprowadzić, ale zdecydowała się jednak zostać z Boreckim. Ross bierze Jacka w obronę. Tymczasem młodzi wpadają na lunch i żeby zarezerwować lokal na ślub, który odbędzie się we wrześniu. Dziewczyna tłumaczy, że sama namawiała ukochanego na wyjazd do Stanów. Zyta dowiaduje się od wspólniczki, że mają bardzo zapobiegliwą klientkę - od niedawna jest w ciąży, a już zapisała swoje nienarodzone dziecko do ich akademii. Myślącą perspektywicznie mamusią okazuje się Sandra. Żona Michała nie chce się okazać mniej przewidująca i także wpisuje się na listę. Julka wraca rozpromieniona ze stajni. Oświadcza ojcu, że została właścicielką klaczy Bajka. Pieniądze zdobyła dzięki pożyczce internetowej.

"Głową w mur"

odc.2 Abby i Lina przyjeżdżają na miejsce strzelaniny, w której brał udział brat Kowalski. By uniknąć podejrzeń o nieuczciwość, przełożeni delegują kobietę do innej sprawy. Abby ma ustalić tożsamość szpiega, który działa w biurze zajmującym się przestępczością zorganizowaną.

"O mnie się nie martw"

odc.11 W wyniku wydarzeń w domu pani Ireny oraz intrygi Laskonia były mąż Igi trafia na komisariat. Jest podejrzany o działanie na szkodę nowego właściciela kamienicy. Helenka i Oliwka są zrozpaczone, gdyż Krzysiek nie weźmie udziału w szkolnym konkursie.

"rodzinka.pl"

odc.151 Ludwik cały dzień leniuchował w domu, ale nie może się do tego przyznać żonie. Przed Natalią udaje, że miał nawał pracy. Boska z sentymentem wspomina chwile, gdy synowie byli mali. Coraz częściej ma kłopoty z pamięcią. Niejednokrotnie prowadzi to do zabawnych sytuacji. Cała rodzina planuje wyjazd na ferie. W tym czasie Tomek będzie sam przez cały tydzień.

odc.152 Marek zawzięcie dyskutuje z Ludwikiem o wpływie nowinek technologicznych na młode pokolenie. Próbuje udowodnić przyjacielowi, że współczesne dzieci szybko uzależniają się od tabletów. Nieco później Natalia i jej mąż rozmawiają o przyszłości. Nie mogą się doczekać chwili, gdy ich synowie się usamodzielnią i założą własne rodziny. Dopiero wtedy będą mogli realizować swoje plany.


Sobota


"Hawaje 5-0"

odc.14, 15 Chin Ho przynosi McGarrettowi zaskakujące wieści na temat Joego White’a. Rachel zaczyna przedwcześnie rodzić. Kiedy na wyspę przybywa żądny zemsty, nieuczciwy policjant, Danny’emu i jego rodzinie grozi niebezpieczeństwo.

"Downton Abbey"

odc.2 Edith nie może się pogodzić z decyzją o zostawieniu dziecka za granicą. Postanawia je sprowadzić do Anglii. Tymczasem przez nieostrożność Rose książę Walii Edward wpada w tarapaty. Sampson wykrada jego list skierowany do Fredy Dudley Ward.


Niedziela

"Mąż czy nie mąż"

odc.13 Michał angażuje się w opiekę nad Romą i przywozi ją do Polski. Marta serwuje mu na przywitanie lewy sierpowy. Chcąc ratować związek z nią, mężczyzna odnajduje matkę Romy, która mogłaby się zająć chorą córką. Okazuje się to jednak niemożliwe.

"Nie rób scen"

odc.13 Rafał odprowadza Lilkę do przedszkola. Spotyka tam Monikę, która upomina się o dodatkową składkę na komitet rodzicielski. Mężczyzna jest oburzony, ponieważ wpłacił już na ten cel spore pieniądze. W mocnych słowach mówi kobiecie nieprzyjemną prawdę o jej naturze. W nocy Monice śni się erotyczny koszmar z Rafałem w roli głównej. Olga ma nowego chłopaka, który propaguje uścisk jako czynność niezbędną w życiu każdego człowieka. Policjantka bierze udział w seminarium. Opowiada uczestnikom warsztatów o swoim smutnym dzieciństwie bez przytulania. Anka i Rafał nie mogą spać, gdyż w nocy do ich łóżka przychodzi Lilka. Kobieta obiecuje córce niespodziankę, jeśli prześpi siedem nocy w swoim pokoju. Dziewczynka upiera się, że w nagrodę chce dostać psa.

"Tajemnice Laury"

odc.12 Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie podpalenia i morderstwa nastolatka. W toku śledztwa Jake i jego dawna miłość z czasów służby w straży pożarnej, Angela, zbliżają się do siebie. W międzyczasie Laura stara się ograniczyć swoje obowiązki.

"Ranczo"

odc.115 Po kolejnej awanturze Jerry postanawia wyjechać z Wilkowyj. Wszystko wskazuje jednak na to, że Monika jest kobietą jego życia. Wśród mieszkańców miejscowości rozchodzą się wieści o wygranej Solejuków. Życie szczęśliwców, które miało zacząć się zmieniać tylko na lepsze, powoli staje się najgorszym koszmarem. Pracę na podlaskiej wsi znajduje pan Marek, legenda Solidarności. Tymczasem całe Wilkowyje żyją nadchodzącymi wyborami wójta, w których Duda będzie konkurował o stanowisko z Więcławską. Sztaby wyborcze obu kandydatów nie przebierają w środkach i robią wszystko, aby przekonać do siebie mieszkańców. Z kolei Czerepach potajemnie spotyka się z wiceministrami, by zaprezentować im swój szokujący plan.

"Krew z krwi"

odc.7 Rota-Majewska trafia na przesłuchanie. Kłos pokazuje jej zdjęcia, na których widać ją z Rosiakiem. W tym czasie Młody, za namową Luthera, zrywa z Natalią. Załamana dziewczyna usiłuje w jego mieszkaniu popełnić samobójstwo, łykając garść tabletek. Życie ratuje jej Bronek. Po wyjściu z więzienia Andrzej udaje się z Lutherem do Rosiaka. Nie zostaje jednak wpuszczony na teren rezydencji gangstera. Wciąż trwa przesłuchanie Carmen. Kłos informuje kobietę, że na metalowym pręcie znalezionym na przystani są ślady DNA zabitego mężczyzny. Przerywa mu Reszke, która przekazuje zatrzymanej informacje o córce. Tymczasem Luther, który od 20 lat nie tknął alkoholu, upija się w Euforii, po czym zgłasza się na policję i przyznaje do zabójstwa.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje