Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:

"Aminata – siła miłości"

ODC.2 Aminata pracuje na plantacji Robertsona Appleby’ego. Odrzuca kolejne, coraz bardziej natarczywe zaloty mężczyzny.

Gdy po raz kolejny zdecydowanie mu odmawia, zostaje przez niego zgwałcona. Później Diallo bierze ślub z Chekurą. Po pewnym czasie na świat przychodzi ich dziecko. Wściekły Robertson sprzedaje niewolnicę i jej potomka różnym osobom.

W ten sposób Aminata trafia do żydowskiego małżeństwa Solomona i Rosy Lindo.

Tam spotyka się z dużo lepszym traktowaniem. Spokojne chwile burzy niestety nagła choroba Rosy i jej dziecka. Na skutek czarnej ospy oboje umierają. Niedługo potem Aminatę czeka kolejny cios, odkrywa bowiem mroczną tajemnicę, którą od dawna skrywali przed nią jej właściciele.


"Pierwsza miłość"

ODC. 2103 Salon Sabiny chyli się ku upadkowi. Brak projektantów i środków finansowych sprawia, że Grażyna decyduje się na jego sprzedaż. Jowita rozpoczyna chemioterapię. Kuracja bardzo ją wyczerpuje. Z powodu jej złego samopoczucia firma, w której pracuje, traci klienta. Karol w rozmowie z Natanem ujawnia swe podejrzenia dotyczące udziału Igora w wypadku dziewczyn.

"Klan"

ODC. 2759 Agnieszka prosi radcę prawnego z ministerstwa o poradę. Chce się dowiedzieć, jak powinna zareagować na artykuł Ostrowskiej. Minister daje jednoznacznie do zrozumienia, że wolałby, by w całą sprawę raczej nie angażować ministerstwa. Do biura, w którym pracują Michał i Sandra, niespodziewanie zagląda Zyta. Pokazuje mężowi, jaki jej zdaniem powinni kupić wózek dla dziecka. Stec jest w szoku, gdy żona Lubicza mówi jej, że spodziewają się drugiego dziecka. Tymczasem Grażyna odbiera telefon od zdenerwowanego Arkadiusza. Mężczyzna przez cały dzień nie może skontaktować się z córką. Kobieta razem z Leopoldem rusza do domu Nowika, by przekonać się, co się dzieje z Julką.

"Głową w mur"

ODC.1/13 Chicagowska policjantka Abby Kowalski przechodzi do Biura Spraw Wewnętrznych. Jej zadaniem jest tropienie nieprawidłowości i nadużyć w pracy stróżów prawa. Jej ojciec i trzej bracia, którzy również są funkcjonariuszami, czują się przez nią zdradzeni.

"O mnie się nie martw"

ODC.10 Iga próbuje przywyknąć do myśli, że u jej boku nie ma już Marcina. Na domiar złego Laskoń, nowy właściciel budynku, w którym mieszka, próbuje skłócić ze sobą sąsiadów, a później sprytnymi wybiegami zmusić ich do opuszczenia lokali.

"rodzinka.pl"

ODC.149 Kacper przejawia talent do gry w tenisa. Boscy puszczają wodze fantazji i omawiają szczegóły kariery sportowej syna. Ludwik staje się coraz bardziej nerwowy. Natalia radzi się Tomka, jak można mu pomóc. Za namową chłopaka organizuje mężowi sesję relaksacyjną. Wkrótce cała rodzina wyjeżdża na krótki wypoczynek i zostawia dom pod opieką Marka.

ODC.150 Boscy dzielą się między sobą i dziećmi obowiązkami domowymi. Kacper zaczyna zadawać trudne pytania mamie. Natalia, by wybrnąć z kłopotu, wciąga w dyskusję Ludwika. Obojgu nie udaje się zaspokoić ciekawości syna, dlatego chłopiec szuka pomocy u Tomka i Kuby. Natalia walczy z czarną plamą. Nie jest łatwo, ale Boska ani myśli się poddawać. Marek i Zosia rozmawiają o sensie małżeństwa.


Sobota


"Hawaje 5-0"

ODC.12, 13 Członkowie zespołu przygotowują się do ślubu Ho. Tymczasem troje dzieci podczas poszukiwań jaskini znajduje mężczyznę pozostawionego na pewną śmierć. Zespół McGarretta przybywa na miejsce. Poszkodowany ma ranę postrzałową i ślady pobicia.

"Strażacy"

ODC.10 Ratownicy wspierają Madame. Maciek, Dario i Boguś malują dla niej pustostan. Witek wysyła Magdę i Adama na rekonesans przeciwpożarowy w terenie. Podczas inspekcji para wspomina dawne czasy. Dociera do nich informacja o płonącym zbożu na jednym z pól. Wojnar popisuje się pomysłowością, ratując gospodarstwo przed ogniem. Później w Warszawie odbywa się posiedzenie komisji. Borycki oskarża Adama o niesubordynację i narażenie życia innego strażaka. Niespodziewanie na miejscu zjawia się Renata z wiadomością, że Wojtek się obudził. W pubie Manhattan odbywa się projekcja archiwalnych filmów, które znalazł Dario. Kamila przyjeżdża bez zapowiedzi do Adama. Chce mu zrobić niespodziankę. Jej pojawienie się przerywa emocjonalne spotkanie Magdy i Wojnara.

"Oszustwo"

ODC.10 Mia spotyka się z terapeutą Vivian. Próbuje zdobyć informacje na temat swojej siostry. Will proponuje Edwardowi i Julianowi zbieranie dowodów przeciwko Audrey. Joanna przyznaje się Willowi, że spędziła noc z Julianem. Agent odsuwa ją od sprawy.

"Downton Abbey"

ODC.1 Lato 1923 roku. Swoje wejście w grono pełnoletnich członków familii ma świętować Rose, którą czeka prezentacja na dworze królewskim. Na miejscu zjawiają się przybyli z USA Harold Levinson i jego matka Martha. Ich obecność nie podoba się Violet.


Niedziela

"Córka kapitana"

ODC.2 Wybucha powstanie chłopskie. Na czele rebeliantów staje Kozak Jemielian Pugaczow, podający się za nieżyjącego cara Piotra III. Griniew rozpoznaje w nim chłopa, któremu kiedyś podczas burzy śnieżnej podarował futro, ratując go tym samym przed zamarznięciem.

"Mąż czy nie mąż"

ODC.12 Marta oświadcza się Michałowi. Ten przyjmuje propozycję, ale mówi, że najpierw musi się rozwieść z Romą. Jarecki wyjeżdża do szpitala w Ołomuńcu, gdzie przebywa jego żona, by załatwić sprawę. Zuzia i Marta mają wątpliwości, czy w ogóle wróci.

"Nie rób scen"

ODC.12 W przedszkolu będzie organizowany bal karnawałowy. Każdy rodzic musi przygotować danie charakterystyczne dla wybranej kuchni świata. Ance przypada indżera z Etiopii, podczas gdy Monika przydziela sobie banalnie prostą potrawę.

"Tajemnice Laury"

ODC.11 W Nowym Jorku dochodzi do brutalnego morderstwa. Śledczy rozpoczynają dochodzenie, które nieoczekiwanie zaczyna się komplikować. Laura orientuje się, że zaczyna darzyć uczuciem podejrzanego o zbrodnię, chociaż powinna go aresztować.

"Ranczo"

ODC.115 Po kolejnej awanturze Jerry postanawia wyjechać z Wilkowyj. Wszystko wskazuje jednak na to, że Monika jest kobietą jego życia. Wśród mieszkańców miejscowości rozchodzą się wieści o wygranej Solejuków. Życie szczęśliwców, które miało zacząć się zmieniać tylko na lepsze, powoli staje się najgorszym koszmarem. Pracę na podlaskiej wsi znajduje pan Marek, legenda Solidarności. Tymczasem całe Wilkowyje żyją nadchodzącymi wyborami wójta, w których Duda będzie konkurował o stanowisko z Więcławską. Sztaby wyborcze obu kandydatów nie przebierają w środkach i robią wszystko, aby przekonać do siebie mieszkańców. Z kolei Czerepach potajemnie spotyka się z wiceministrami, by zaprezentować im swój szokujący plan.

"Krew z krwi"

ODC.6 Bronek zapowiada Młodemu, że od tej pory to on rządzi w klubie. Daje chłopakowi kilka torebek z narkotykami, które ma sprzedawać w Euforii. Anna mówi Carmen, że wciąż nie wiadomo, co się stało z Wiktorem. Rota-Majewska ma złe przeczucia. Przed domem spotyka Luthera z nowym ochroniarzem Nico. Nie wie, że właśnie poznała zabójcę brata. Tymczasem inspektor Kłos odwiedza Lipskiego. Puszcza mu nagraną przez Sandrę rozmowę z Bronkiem. Wkrótce po tym spotkaniu Paweł zostaje porwany przez ludzi Rosiaka. Kłos zawiadamia Ewę o odnalezieniu zwłok Wiktora. Kobieta wpada w histerię. Oskarża o wszystko Carmen. Tymczasem gangster oznajmia Rota-Majewskiej, że zgodnie z mafijnym kodeksem po śmierci brata to ona musi spłacić jego długi.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje