Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:

"Aminata – siła miłości"

odc.1/6 Rok 1750. Jedenastoletnia Aminata Diallo mieszka w niewielkiej wiosce położonej w Afryce Zachodniej. Pewnego dnia w osadzie zjawiają się handlarze niewolników. Dziewczynka zostaje przez nich porwana. Wkrótce poznaje młodego Chekurę, z którym szybko znajduje wspólny język. Oboje wraz z innymi uprowadzonymi trafiają na statek płynący do Stanów Zjednoczonych. Kiedy okręt dociera do wybrzeża Karoliny Południowej, Aminata i Chekura zostają rozdzieleni. Dziewczynkę kupuje plantator Robertson Appleby.


"Pierwsza miłość"

odc. 2098 Karol i Grażyna są przerażeni, gdy okazuje się, że Sabina prowadziła samochód, będąc pod wpływem alkoholu. A w Wadlewie do Śmiałków przychodzi proboszcz. Chce się dowiedzieć, dlaczego Mirek od kilku tygodni nie chodzi na religię.

"Klan"

odc. 2754 Zyta jest szczęśliwa, ponieważ kolejny test potwierdził, że spodziewa się dziecka. Zachwycona informuje o tym swoją matkę. Dodaje, że intuicja podpowiada jej, że to będzie dziewczynka. W tym czasie Chojnicki dostaje SMS-a od Sandry. Dziewczyna prosi go, by przyjechał do szpitala. Tam oświadcza Michałowi, że jest bardzo zadowolona, będąc w ciąży. Tymczasem Stasia po rozmowie z Wandą decyduje, na co wyda pieniądze od Jeremiasza - zrobi sobie lifting.

"Zemsta"

odc.22 Siedziba Grayson Global zostaje zniszczona podczas eksplozji. Okazuje się, że w budynku nie było Jacka, znajdował się tam jednak Declan. Mężczyzna walczy o życie w szpitalu. Aiden znów prosi Emily, by z nim wyjechała. Ona odmawia. FBI aresztuje Nolana i Aidena.

"O mnie się nie martw"

odc.9 Nadchodzi dzień ślubu Wiktora i Beaty. Na weselu Zarzyckich Marcin próbuje na nowo zbliżyć się do Małeckiej. Niestety wskutek intrygi Gadomskiej kobieta traktuje go chłodno. Na domiar złego wkrótce pojawia się też Magda.

"rodzinka.pl"

odc.147 Ludwik i Marek spotykają się na piwie. Przyjaciele zastanawiają się, jak młodzi ludzie potrafią randkować za pomocą SMS-ów. Cała rodzina przygotowuje urodzinową niespodziankę dla Kuby. Domownicy mają nadzieję, że solenizant będzie z niej zadowolony.

odc.148 Kacper jest chory. Natalia i Ludwik nie mogą zdecydować, które z nich powinno zostać z synem. W końcu Boski ustępuje. W telewizji trwa ważny mecz. Transmisję wspólnie oglądają Maciek, Tomek i Marek, który z trudem panuje nad emocjami. Kacper boi się iść do stomatologa.Sobota


"Hawaje 5-0"

odc.10, 11 Dochodzi do tajemniczego zabójstwa dziennikarki śledczej. Detektywi nie znajdują na miejscu zbrodni śladów włamania. Zespołowi McGarretta udaje się ustalić, że ofiara w dniu śmierci zostawiła wiadomość swojemu wydawcy.

"Strażacy"

odc.9 Odbywają się uroczystości pogrzebowe Kazika. Strażacy z OSP spotykają się w remizie i wspominają przyjaciela. Tymczasem Dario dostaje propozycję pracy w dużej rozgłośni w Warszawie. Renata odwiedza w szpitalu Wojtka, którego stan wciąż się nie poprawia. Magda prosi Adama, by nie próbował zaprzyjaźniać się z Krzyśkiem. Jakiś czas później Wojnar spotyka się z Dariem. Przy piwie rozmawiają o problemach osobistych i pracy w straży. W mieszkaniu Madame wybucha pożar. Strażacy wdzierają się do domu i szukają kobiety. Znajdują ją w szafie.

"Oszustwo"

odc.9 Po spotkaniu z zabójcą Joanna ma problemy ze snem. Rayburn ostrzega ją, by uważała na siebie. Will chce przekonać Edwarda, by zeznawał przeciwko ojcu. Mia przechodzi badania w szpitalu, które mają określić, czy może zostać dawcą szpiku dla Haverstocka.Niedziela

"Córka kapitana"

odc.1/4 Rosja, XVIII w. Młody Piotr Griniew zostaje wysłany przez swojego ojca do twierdzy w Biełgorodzie. Na miejscu poznaje piękną córkę kapitana, Maszę, w której się zakochuje. Dziewczyną jest również zainteresowany porucznik Szwabrin.

"Happy Valley"

odc.1, 2 Małe angielskie miasteczko. Lokalna społeczność próbuje uporać się ze wzrastającą liczbą narkomanów. Na straży bezpieczeństwa w mieście stoi sierżant Catherine Cawood. Kobieta załamuje się, gdy z więzienia wychodzi przestępca Tommy Lee Royce.

"Mąż czy nie mąż"

odc.11 Michał wyjeżdża z Martą i Zuzią w góry. Zaniepokojony próbuje się skontaktować z lekarzem Romy. Po powrocie z wyjazdu dawni partnerzy coraz bardziej się do siebie zbliżają, co uszczęśliwia ich córkę. Niespodziewanie Michał odbiera telefon z czeskiego szpitala.

"Nie rób scen"

odc.11 Podczas rodzinnego obiadu u rodziców Olgi jej siostra, Magda, oświadcza, że bierze ślub. Anka uczy Lilkę higieny w salonie, co okazuje się nie najlepszym pomysłem. Ewa postanawia wrócić na studia, choć do końca nie wie, czego mogłaby się uczyć.

"Tajemnice Laury"

odc.10 Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie zaginięcia lekarza weterynarii, który zajmuje się inseminacją koni wyścigowych. Jego żona podejrzewa, że mężczyzna celowo zniknął. Laura musi uporać się także z problemami osobistymi.

"Ranczo"

odc.114 Michałowa poświęca coraz większą uwagę swojej nowej pasji. Nie zauważa, że jej działalność jest bardzo różnie oceniana przez przedstawicieli duchowieństwa. W końcu z wizytą na plebanii zjawia się biskup Sądecki. Kozioł jest poirytowany rosnącą popularnością w mediach wicepremiera Czerepacha. Solejukowie mają trudności z ukryciem swojej tajemnicy przed sąsiadami. Kinga spotyka w Radzyniu człowieka, który ma bogatą przeszłość, a obecnie znajduje się w trudnym położeniu. Niewiele myśląc, zaprasza go do Wilkowyj.

"Krew z krwi"

odc.5 Porywacze zawożą Wiktora do starego portu przeładunkowego. Rota wykorzystuje moment ich nieuwagi i ucieka. Jeden z bandytów ciężko rani go w nogę. Carmen odsłuchuje wiadomość od Ewy i dowiaduje się, że brat nie wrócił na noc do domu. Kłos obiecuje Sandrze, że jeśli zdecyduje się na współpracę z policją, jej długi zostaną umorzone. Musi jedynie zdobyć informacje od Lipskiego. Paweł informuje Carmen, że Wiktor żyje. Kobieta organizuje wykup brata. W tym czasie u Roty-Majewskiej odbywa się kolacja urodzinowa Borysa.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje