Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2093 Marysia i "Melka" poznają "Dragona", szefa narkobiznesu. Natan nadal leży w śpiączce. Sabina nie wytrzymuje presji, wieczorem zjawia się więc bez zapowiedzi w mieszkaniu Igora. Przystawia mu broń do skroni, szykując się do strzału.

"Klan"

odc. 2749 Doktor Koziełło bardzo przejmuje się projektowaniem ogrodu na działce. Oczywiście jego oczkiem w głowie jest pomysł na minipole golfowe. Sytuacja mu sprzyja, na taką wersję pola zgadza się Anna. Tymczasem Ramona odbiera pierwsze zlecenie sprzątania. Okazuje się, że musi je wykonać w kłopotliwie skąpym stroju. Dziewczyna ma wątpliwości, co o całej sytuacji powie Jasiek. Nowy mężczyzna Heni chce się spotkać z Bolkiem. Po tej rozmowie Kazuń jedzie z pretensjami do Halszki.

"Talianka"

odc.8 Trwają poszukiwania Stiepana. Pościg za nim nadzoruje sam Ławrientij Beria. Wierigin i Conti unikają obławy. Wkrótce dowiadują się, co się naprawdę stało z Giuliettą. Tymczasem Paulo wykorzystuje swoje znajomości i kontaktuje się z radzieckim generałem. Oficer umawia go na spotkanie z synem Józefa Stalina. Ten, chcąc uprzykrzyć życie Berii, uwalnia Cannavaro tuż przed wysłaniem jej do obozu. Niedługo później Conti żeni się z artystką i adoptuje jej córeczkę. Pragnie w ten sposób umożliwić im wyjazd ze Związku Radzieckiego i powrót do ojczyzny.

"Zemsta"

odc.21 Jack zdradza Victorii, że razem z Ashley chce pogrążyć Conrada. Kobieta postanawia ostrzec swojego partnera, który obmyśla plan, by pozbyć się Portera. Emily i Nolan odkrywają zamiary mężczyzny i próbują zapobiec tragedii.

"O mnie się nie martw"

odc.8 Iga ma wyrzuty sumienia. Zdaje sobie sprawę, że powinna jak najszybciej przeprosić Marcina. Ewa namawia ją, by w końcu powiedziała prawnikowi, co do niego czuje. Do kancelarii przychodzi informacja o ślubie Wiktora i Beaty.

"rodzinka.pl"

odc.145 Tomek i Kuba omawiają strategię podbojów miłosnych i dzielą się swoimi pomysłami. Zbliża się Boże Narodzenie. Ludwik sam ubiera choinkę, ale ma wątpliwości, czy efekt końcowy wszystkich zadowoli. Razem z Natalią proponują Tomkowi, by zaprosił na święta swoją dziewczynę.

odc.146 Marek przechwala się swoimi młodzieńczymi podbojami. Jego opowieściom przysłuchują się synowie Boskich. Z kolei Ludwik zastanawia się z chłopcami, jakie danie powinni zaserwować na kolację. Tymczasem Natalia znajduje w rzeczach Kacpra papierosy.

"Zbrodnia"

odc.1/3 Agnieszka Lubczyńska spędza wakacje na Wybrzeżu Helskim. Pewnego dnia zauważa dryfujące zwłoki mężczyzny. Na miejsce przyjeżdża komisarz policji Tomasz Nowiński. Pozornie przypadkowa śmierć topielca okazuje się bardziej skomplikowana, gdy zostaje znalezione ciało siostry ofiary.

Sobota

"Zbrodnia"

odc. 2, 3 Szefowa Nowińskiego uważa, że jego problemy osobiste mają wpływ na wyniki w pracy. Agnieszka angażuje się w sprawę. Podejrzany rybak okazuje się niewinny. Dzieci Lubczyńskiej znajdują szkielet należący do ojca pierwszej ofiary. Niebawem zabójca porywa Agnieszkę.

"Hawaje 5-0"

odc.8, 9 W tajemniczych okolicznościach ginie pewna celniczka. Jej zwłoki znaleziono w rozbitym samolocie. Ofiara prawdopodobnie została otruta jeszcze przed startem maszyny. Zespół detektywów robi wszystko, by wyjaśnić zagadkę jej śmierci.

"Strażacy"

odc.8  Adam jest przesłuchiwany przez prokuratora. Dowiaduje się, że może mu grozić wyrok. Maciek pojawia się w przedszkolu. Nie znajduje Kasi, Aneta nie chce mu powiedzieć, co się z nią stało. Magda rozmawia z Krzyśkiem o ojcu. Mówi mu, że ma on nową rodzinę, ale wie o nim. Adam rozmawia przez skype’a z Kamilą o Richardzie. Kamila przyznaje, że jest dla niej kimś więcej, niż profesorem. Kazik udaje się do Basi. Po drodze widzi dom w płomieniach. W budynku są dzieci. Kazik wkracza do akcji.

"Oszustwo"

odc.8 Vivian Bowers umiera na skutek przedawkowania. Agent FBI Will Moreno jest jednak przekonany, że została zamordowana. Wkrótce głównym podejrzanym staje się Robert. Haverstock mówi Mii, że jest jedyną osobą, która może uratować mu życie.

"Downton Abbey"

odc.8 Mary ostrzega Rose, że jej relacja z czarnoskórym artystą może nie zostać zaakceptowana przez lokalną społeczność. Alfred proponuje Ivy małżeństwo, ale otrzymuje odmowę. Cora organizuje targowisko przy miejscowym kościele.


Niedziela

"Mąż czy nie mąż"

odc.10 Bartek proponuje Marcie wspólny wyjazd do luksusowego hotelu na Seszelach. Mężczyzna postanawia skonfrontować się z Michałem. Jarecki przyjmuje do wiadomości plany Marty i Bartka, a sam zachęca Zuzię do wspólnej wyprawy na Rysy.

"Nie rób scen"

odc.10 Ewa odwiedza męża w pracy. Okazuje się, że jedna ze współpracownic - niegdyś niezbyt atrakcyjna - przeszła metamorfozę. Monika, szwagierka Ewy, opowiada jej o samotnych kobietach zamienionych na lepszy model. Olga idzie na randkę z Romanem.

"Tajemnice Laury"

odc.9 Dochodzi do zabójstwa pewnej pary. Ofiary zostały znalezione w swoim mieszkaniu. Laura wraz z zespołem detektywów rozpoczyna dochodzenie. W międzyczasie Laurę i Jake’a odwiedza znajoma, potencjalna nowa opiekunka.

"Ranczo"

odc.113 Fabian opracowuje strategię kampanii wyborczej i rusza w teren. Wspierają go Lucy i Klaudia. Więcławska zaprasza na posiedzenie swojego komitetu wyborczego Czerepacha. Wicepremier z radością służy jej dobrą radą. Bywalcy ławeczki próbują walczyć z kolejnymi inicjatywami posterunkowego Wojtka. Halina radzi Lodzi, jak zażegnać przeciągający się kryzys małżeński. Michałowa postanawia zintegrować środowisko gospodyń, które pracują w różnych parafiach. Wieści o jej poczynaniach szybko docierają do kurii.

"Krew z krwi"

odc.4 Luther zawozi w ustronne miejsce ciało zamachowca, który próbował zabić Carmen, i je pali. Tymczasem Rota-Majewska próbuje ustalić, kto nastaje na jej życie. Znów musi wkroczyć do przestępczego świata. W tym czasie Jan zostaje napadnięty w sklepie. Natalia wbrew matce wyprowadza się z domu. W Euforii spotyka się z Młodym. Prosi, by zatrudnił ją w klubie i przygarnął na kilka nocy. Przy okazji dziewczyna dowiaduje się, że właścicielem lokalu jest jej wujek Wiktor. Tymczasem Carmen zwierza się bratu, że jej zdaniem zamachy na nią zlecił Bronek.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje