Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2088 "Ruda" i "Żyleta" składają "Melce" kolejną wizytę. Żądają od dziewczyny, by sprzedawała dla nich narkotyki! Natan wychodzi z aresztu. Radek pyta Jowitę, czy może się do niej wprowadzić. Dziewczyna mu odmawia.

"Klan"

odc. 2744 Do Agnieszki przychodzi Ola. Zwierza się siostrze, że ostatnio zaniedbywała Rafała. Potem obiecuje jej, że zrobi wszystko, by ukochany znów zapałał do niej namiętnością. Oskar pyta Michała, dlaczego Sandra nie odpowiada na jego telefony. Nie chce słuchać jego tłumaczenia, że współpraca z kobietą stanowi zagrożenie dla małżeństwa Chojnickiego. Matka Bożenki podsuwa córce pomysł na przyspieszenie ślubu Grażynki i Leopolda. Sugeruje, by skorzystali z pomocy księdza Kostka, który może odprawić mszę nie tylko w kościele.

"Talianka"

odc.7 Podczas pobytu w Moskwie Stiepan spotyka dawnego kolegę z czasów wojska. Opowiada mu o swoich kłopotach. Mężczyźni wspólnie postanawiają zwrócić się do włoskiej ambasady i tam poszukać wsparcia. Tymczasem oskarżony o kontakty ze szpiegiem Ragulin popełnia samobójstwo. Zakochany w Giulietcie kinooperator bierze na siebie całą winę. Chce w ten sposób uratować kobietę. Mimo jego starań, artystce nadal grozi długi pobyt w więzieniu. Kiedy jej współtowarzyszka z celi umiera na gruźlicę, Cannavaro zajmuje jej miejsce w transporcie do łagru. Ma nadzieję, że w ten sposób uda jej się ocalić życie. Tymczasem władze uznają ją za zmarłą. Wkrótce nieprawdziwe informacje o śmierci kobiety docierają do Paula i Stiepana.

"Zemsta"

odc.20 Emily przyjmuje oświadczyny Daniela i proponuje mu wspólny wyjazd do Paryża. Victoria nie jest zachwycona ich zaręczynami. Niepełnoletnia Charlotte zostaje zatrzymana przez policję za picie alkoholu. Daniel poznaje sekret z przeszłości Aidena i zwalnia go.

"O mnie się nie martw"

odc.7 Walicka jedzie z Wiktorem do lekarza. Podczas podróży mężczyzna dojrzewa do podjęcia ważnych decyzji. W kancelarii zjawia się Magda. Sugeruje Idze, że Marcin jest wobec niej nielojalny. Zraniona Małecka przy pierwszej okazji porusza ten temat przy Kaszubie.

"rodzinka.pl"

odc.143 Tomek i Ludwik oglądają zdjęcie koleżanki chłopaka w telefonie i dyskutują o atrybutach kobiecej urody. Nie we wszystkich punktach się ze sobą zgadzają. Kacperek układa drzewo genealogiczne rodziny Boskich. Prosi o radę Janinę i Zenona. Tymczasem nowy dom dziadków jest gotowy do odbioru. Cała rodzina pomaga seniorom w długo wyczekiwanej wyprowadzce.

odc.144 Kacper, nie pytając o zgodę, umieszcza w internecie zdjęcie starszego brata. Wkrótce o wszystkim dowiaduje się sam zainteresowany. Skłania to Boskich do dyskusji na temat publikowania swojego wizerunku w sieci. Później rodzina wspólnie analizuje raport przeciwpożarowy. Boscy opracowują zasady, dzięki którym poczują się bezpieczniej we własnym domu.


Sobota


"Hawaje 5-0"

odc.6, 7 Dochodzi do tajemniczego morderstwa znanego biznesmena z Honolulu. Zespół McGarretta rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. Detektywi robią wszystko, by wykryć, kto stoi za zbrodnią. Tymczasem Joego odwiedza niepożądany gość.

"Strażacy"

odc.8 Adam jest przesłuchiwany. Prokurator chce ustalić, czy do wypadku doszło na skutek zbiegu niepomyślnych zdarzeń, czy może było to celowe działanie wymierzone w zdrowie, a nawet życie, ratownika. Maciek niespodziewanie pojawia się w przedszkolu. Próbuje znaleźć Kasię. Aneta nie chce mu powiedzieć, co się stało z dziewczyną. Boguś pokazuje żonie miejsce, gdzie może znajdować się ich mieszkanie. Magda szczerze rozmawia z Krzyśkiem o jego ojcu. Zdradza, że mężczyzna ma nową rodzinę, ale wie o jego istnieniu. Prosi również chłopca, by nigdy nie próbował się z nim w żaden sposób skontaktować. Tymczasem strażacy przyjeżdżają na kolejną trudną akcję do płonącego domu. Znowu muszą stoczyć ciężką walkę z żywiołem.

"Oszustwo"

odc.7 Robert nakazuje Julianowi przekupić wysoko postawionego członka Agencji Żywności i Leków. Detektyw informuje Edwarda, że w trakcie testów Lyritrolu zmarł prawie co czwarty pacjent. Wkrótce Mia dowiaduje się, że Haverstock jest jej biologicznym ojcem.

"Downton Abbey"

odc.7 Lato 1922 roku. Robert wyjeżdża do USA. Violet dopada zapalenie oskrzeli. Opiekuje się nią Isobel. Mary i Blake odkrywają, że przywiezione w transporcie świnie są w fatalnym stanie. Rose kontynuuje swoją romantyczną relację z czarnoskórym Jackiem.


Niedziela

"Mąż czy nie mąż"

odc.9 Marta rezygnuje z randki z Bartkiem. U Misi zastaje mężczyznę siedzącego przy stoliku z Ewą i całkiem pochłoniętego rozmową. Przyjaciółka tłumaczy się, że informatyk jest zafascynowany Martą i jego uwaga była skupiona wyłącznie na jej osobie.

"Nie rób scen"

odc.9 Olga spotyka się z Michałem, ojcem małej Zosi. Dziewczynka i policjantka nie przypadają sobie do gustu. Gdy mężczyzna prosi partnerkę o opiekę nad córką, ta niechętnie zabiera małą do aquaparku. Niestety gubi podopieczną na terenie obiektu.

"Tajemnice Laury"

odc.8 W party busie zostają znaleziono zwłoki kobiety. Laura wraz z zespołem bada sprawę. Śledczy trafią za kulisy imperium piękna i poznają jego przywódcę, który może ich doprowadzić do mordercy. W międzyczasie rozpoczynają się coroczne wyścigi w błocie.

"Ranczo"

odc.112 Posterunkowy Wojtek wprowadza w życie opracowany przez siebie autorski plan poprawy bezpieczeństwa mieszkańców wsi. Jego działania nie spotykają się jednak z entuzjazmem i przychylnością samych zainteresowanych. Halina udziela Lodzi rozmaitych porad, które mają jej pomóc uratować małżeństwo. Tymczasem Kusy przechodzi kryzys twórczy. Na domiar złego idzie on w parze ze słabym zdrowiem. Pogarsza się bowiem stan jego nogi, na którą od lat utyka. W efekcie mężczyzna niemal w ogóle nie może chodzić. Babka za pomocą ludowej psychoanalizy szuka przyczyn takiego stanu rzeczy. Komitet wyborczy nowej kandydatki na stanowisko wójta przystępuje do prac nad nakreśleniem strategii dalszych działań na rzecz gminy.

"Krew z krwi"

odc.3 Carmen i jej bliscy ukrywają się pod nową tożsamością, lecz próbują prowadzić normalne życie. Niestety, Borys nieopatrznie opowiada szkolnemu koledze o tym, co przytrafiło się jego rodzicom. Wiktor wychodzi z więzienia. Przed zakładem karnym czekają na niego ochroniarze Bronka, którzy zabierają Rotę na spotkanie z szefem. Gangster oznajmia bratu Carmen, że na dwa tygodnie bierze w zastaw należący do niego klub Euforia. Zwróci lokal, gdy mężczyzna spłaci swój dług. Niebawem do Euforii, gdzie odbywa się przyjęcie powitalne Wiktora, docierają Carmen i Luther. Kobieta ma okazję szczerze pomówić z bratem. Pyta Rotę, dlaczego nadal jest śledzona i czy to on nastaje na jej życie. Wiktor jednak zaprzecza. Namawia siostrę do sprzedaży przystani.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje