Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2063 Wedle obietnicy Michał zajmuje się sprawą Melki. Udaje mu się nakłonić sędziego by pozwolił zamieszkać dziewczynie pod opieką Marysi. Zanim jednak do tego dojdzie, Domański odwiedza Melkę w ośrodku. Jak się okazuje jego pomoc nie jest bezinteresowna. Stawia dziewczynie ultimatum. Sabina odwiedza Zuber w więzieniu. Chce poznać jej motywy działania i przyczynę zmiany zeznań, przez które Igor dostał mniejszy wymiar kary. Marzena nadal wyraźnie jest po stronie Kaczmarczyka, wierząc, że ten niebawem jej to wynagrodzi i pomoże jej szybciej wyjść na wolność.

"Klan"

odc. 2721 Jerzy zdaje sobie sprawę, że Elżbieta się na niego gniewa. Stara się wytłumaczyć żonie, dlaczego zataił przed nią, że jego dawna kochanka będzie ich nową sąsiadką. Co ciekawe, Wiga też zna panią kardiolog. Ewa prosi Olę, by była konsekwentna w postępowaniu z Chwościkiem. Nie powinna zapominać o procedurach. Dziewczyna przyznaje, że nie zgłosiła przełożonym pijackich wybryków chłopaka, bo ma nadzieję, iż nastolatek weźmie się w garść. Przed studiem telewizyjnym Agnieszka spotyka się z redaktor Martą Orłowską. Żąda przeprosin. Ostrzega, że może udowodnić, kto wysyłał jej obraźliwe wiadomości. Grażynka, Czesia i Darek czekają na Leopolda i Leokadię. Niestety, goście nie docierają na obiad...

"Talianka"

odc.3 Stiepan potajemnie wywozi żonę i córkę do Smoleńska. Tam zaczyna pracę na lotnisku wojskowym jako członek obsługi naziemnej. Giulietta próbuje zdobyć angaż w operetce. W rodzinnej wsi Wierigina Prochorow zostaje nowym przewodniczącym kołchozu.

"Zemsta"


odc.15 Emily nie może się pogodzić ze śmiercią Amandy. Porter dowiaduje się, że Thorne i Clarke znały się od dawna i były przyjaciółkami. Jest wściekły, że informacja ta została przed nim zatajona. Na pogrzebie Amandy Emily wygłasza wzruszającą mowę.

"O mnie się nie martw"

odc.3 W magazynie plotkarskim ukazuje się kompromitujący artykuł na temat Igi i Marcina. Ku zaskoczeniu Krzyśka i Zarzyckiego Kaszuba sprawia wrażenie, jakby nagonka w mediach dotyczyła kogoś innego. Helena dostaje paczkę od swojego biologicznego ojca.

"rodzinka.pl"

odc.135 Tomek tłumaczy Janinie, na czym polega nawiązywanie znajomości na portalach społecznościowych. Pewny siebie chłopak przechwala się też Kacprowi, że jest mistrzem uwodzenia. Niedługo później najmłodszy z braci wybiera się do Zosi. Filip udziela dobrych rad Kubie. Ostrzega, że zbyt zażyłe relacje między Natalią a jego dziewczyną Paulą mogą mu poważnie zaszkodzić.

odc.136 Kuba wybiera się do teatru z Natalią. Pod ich nieobecność Tomek zaprasza do siebie nową koleżankę, Amelię. Gdy para ogląda w salonie film, niespodziewanie zjawiają się dziadkowie. Ci zamiast zostawić młodych w spokoju, wdają się w dyskusję, przez co randka szybko się kończy. Najstarszy z braci Boskich postanawia przygotować się do kolejnych wizyt zauroczonych nim dziewcząt.Sobota

"Oszustwo"

odc.3 Śmierć Vivian zostaje oficjalnie uznana za zabójstwo. Przed rezydencją Bowersów zjawiają się dziennikarze. Julian atakuje jednego z reporterów. Joanna w ostatniej chwili wciąga go do środka budynku. Później mężczyzna dowiaduje się, że Vivian była w ciąży.

"Hawaje 5-0"

odc.22, 23 Fotograf Renny Sinclair zostaje zamordowany. Mężczyzna dowiedział się niedawno, że modelka, z którą miał romans, jest w ciąży. Danny przesłuchuje kobiety, które pozowały artyście do zdjęć. Odkrywa też, że Sinclair zapożyczył się u bukmachera.

"Strażacy"

odc.4 Do Witka zgłasza się Romek, który chce zostać strażakiem. Na przystani rozpoczyna się szkolenie z ratownictwa wodnego. Kandydaci muszą założyć pianki, wejść do pontonu i wskoczyć do wody. Nie dla wszystkich jest to łatwe. Jakiś czas później strażacy otrzymują wezwanie do pożaru w starej kamienicy. Witek odbiera od Adama przysięgę przez telefon. W ten sposób umożliwia mu wzięcie udziału w akcji. Na miejscu okazuje się, że w budynku uwięzione są dzieci. Konarska i Wojnar znajdują chłopca i wynoszą go na zewnątrz. Adam wraca do środka i odnajduje dziewczynkę. Drogę odwrotu zagradza im jednak zawalony strop. Ratownicy próbują podstawić drabinę, ale nie sięga ona do okna. Adam decyduje się więc wyskoczyć na dmuchany materac.

"Downton Abbey"

odc.3 Kwiecień 1922 roku. W rezydencji odbywa się przyjęcie. Wieczór uświetnia występ australijskiej śpiewaczki operowej. Carsonowi nie podoba się, że artystka zje kolację z brytyjskimi arystokratami. Lady Rose flirtuje z Johnem Bullockiem.Niedziela


"Przypadki Cezarego P."

odc.4 Cezary otrzymuje propozycję reklamowania materaców. Dyrektor firmy nie jest zachwycony kandydaturą upadłej gwiazdy. Mężczyzna ma jednak poparcie żony biznesmena. Jedyne, co musi zrobić, to dobrze wypaść na spotkaniu ze swoim przyszłym zleceniodawcą

"Służby specjalne"

odc.4 Po zabójstwie Mordochlapa Marian Bońka preparuje dowody obciążające 17-letniego syna ofiary. Powiązany z WSI prokurator zmusza chłopaka do przyznania się do winy. Bońka zgłasza się do Centrum Onkologii, gdzie trafia pod opiekę doktor Anny Czerwonko. Ciężko choremu pułkownikowi zależy, by być na ślubie swojej córki i Szymona. Białko próbuje przekonać właściciela koncernu medialnego do wyciszenia sprawy śmierci Mordochlapa. Mężczyzna początkowo odmawia, gdy jednak agenci zaczynają grozić jemu i jego rodzinie, zgadza się na współpracę. Bońka, który coraz częściej myśli o śmierci, odwiedza przeora klasztoru. Zakonnik radzi mu, by odszedł ze służby. Marian spotyka się w pubie z Rafunem. Dodaje do jego napoju tzw. pigułkę gwałtu.

"Mąż czy nie mąż"

odc.4 Po poważnej rozmowie na temat swojego związku Marta i Michał odczuwają niepokój o przyszłość. Jarecki znowu radzi się Czarka, a jego partnerka omawia sprawę z Ewą. Przyjaciel uważa, że Michał niepotrzebnie dał się sprowokować i następnym razem powinien przemilczeć pewne kwestie. W ramach pocieszenia oferuje koledze prezent - nowoczesny fotel z masażem. Ewa jest zaniepokojona tym, że przyjaciółka zaczyna być coraz bardziej pobłażliwa w stosunku do partnera. By za łatwo nie ulec pokusie, Marta otacza się poradnikami na temat związków. Szuka w nich wskazówek, co dalej zrobić ze swoim skomplikowanym życiem uczuciowym. Zuzia zaczyna się dziwnie zachowywać. Jest zbyt grzeczna i miła. Marta i Michał podejrzewają kolejny fortel córki.

"Nie rób scen"

odc.4 Ewa odwiedza męża w pracy. Okazuje się, że jedna ze współpracownic - niegdyś niezbyt atrakcyjna Ania - przeszła metamorfozę. Żona Krzysztofa jest tym mocno zaniepokojona o wierność męża i sama też postanawia przejść przemianę. Z jakim skutkiem?  Olga idzie na randkę z przedsiębiorcą Romanem. Nudzą ją jego opowieści. Podczas kolacji mężczyzna odbiera telefon z informacją o śmierci ojca. Olga odprowadza Romana do domu i zostaje zaangażowana w organizację pogrzebu. Anka chce kupić nową parę dżinsów. Daje się nabrać na pochlebstwa sprzedawczyni i nabywa spodnie za małe o jeden rozmiar. Rafał nie rozumie idei kupowania ciasnych rzeczy i niefortunnie komentuje figurę żony...

"Tajemnice Laury"

odc.4 Podczas kampanii wyborczej wpływowego kongresmena wychodzi na jaw seksafera z morderstwem w tle. Władze nowojorskiej policji zlecają Laurze zbadanie tej sprawy. Detektyw musi sprawdzić, jaką rolę odgrywa w skandalu rzekoma kochanka polityka.

"Z Nation"

odc.7, 8 Addy i Mac, którzy podróżują na motorze, muszą odłączyć się od grupy, by nie narażać przyjaciół na ataki zombie. Okoliczności zmuszają ich do ucieczki w okolice Wielkiego Kanionu. Warren, Doc i Murphy trafiają do zdewastowanego miasteczka.

"Fortitude"

odc.5, 6 Natalie, na zlecenie policji, ma zbadać, czy krew pozostawiona na koszulce Franka należała do zmarłego profesora. W tym czasie detektyw Morton rozpoczyna przesłuchanie. Sutter twierdzi, że nie ma nic wspólnego ze śmiercią naukowca.


"Ranczo"

odc.3 Monika stara się na różne sposoby zadbać o zdrowie Kusego. Angażuje do swoich działań kolejnych mieszkańców wsi, między innymi doktora Wezóła. Tymczasem Solejukowa próbuje wymóc na mężu, by zażądał od Kozioła spełnienia przedwyborczej obietnicy. W końcu, zdenerwowana ociąganiem się mężczyzny, bierze sprawy w swoje ręce. Jej starania mają piorunujący efekt i zaskakują nie tylko ją samą. Biskup bardzo krótko cieszy się z rozwiązania problemu niemoralności w dworku. Nowych zmartwień przysparza mu niespodziewanie Klaudia. Duchowny, znając wybuchowy charakter swojej bratanicy, postanawia najpierw porozmawiać z Fabianem i z nim ustalić pewne fakty. Niestety spotyka go wyjątkowo przykra niespodzianka.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje