Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2058 W nocy Krystian wrzuca do budynku przez okno w piwnicy świecę dymną. "Melka" wykorzystuje zamieszanie i ucieka z ośrodka. Radek zadłuża się u "Miksera" i Błażeja. Życie u boku Jowity staje się dla niego zbyt kosztowne.

"Klan"

odc. 2716 M iłosz dziękuje Julce za pozowanie. Dzięki jego komplementom córka Arkadiusza odzyskuje wiarę w siebie. Mariusz proponuje Michałowi, by z rodzinami wybrali się na kilka dni do gospodarstwa agroturystycznego na Mazurach. Paweł z Wigą i synem jadą do Aquaparku. Pawełek prosi Pedra i Barbarę, by im towarzyszyli.

"Talianka"

odc.2 Stiepan wyrusza na wojnę z Japonią. Giulietta zostaje na wsi pod opieką teścia. Tatiana, pierwsza żona Wierigina, pomaga imigrantce oswoić się z życiem na prowincji. Wkrótce do pięknej Włoszki dociera wiadomość o tragicznej śmierci męża.

"Zemsta"


odc.14 Szczęśliwe chwile Jacka i jego świeżo poślubionej żony przerywa Nate. Napastnik grozi zakochanym bronią. Victoria i Daniel opracowują szczegółowy plan mistyfikacji, aby zrzucić podejrzenia o zamordowanie Helen na Amandę.

"O mnie się nie martw"

odc.2 Karolina z pomocą Krzyśka odnajduje swojego ukochanego. Ze smutkiem stwierdza, że chłopak stworzył kolejny związek. W ramach pocieszenia Małecki wyprawia dziewczynie przyjęcie urodzinowe. Aśka oznajmia ojcu, że odchodzi z kancelarii.Sobota

"Oszustwo"

odc.2 Robert informuje asystentkę Hannah, że zostanie przeniesiona na nowe stanowisko w Chicago. Wściekła kobieta zaczyna mu grozić. W jej miejsce pracę zaczyna Joanna, co nie podoba się Edwardowi i Sofii. Bowers zleca Locasto, aby odnalazła Juliana.

"Hawaje 5-0"

odc.20, 21 McGarrett i Danny znajdują zwłoki. Ofiara została zastrzelona. Wkrótce zespół natrafia na kolejnego denata. Ponadto policjanci próbują powstrzymać detektywa, który zamierza zemścić się na gangsterach za śmierć swojej żony.

"Strażacy"

odc.3 Adam poznaje członków OSP w Żyrardowie. Pomaga ratownikom z jednostki w przygotowaniach do hucznych obchodów Dnia św. Floriana. Razem z Dario, który w cywilu pracuje jako radiowiec, a także prawnikiem Bogusiem rozładowuje ciężkie skrzynki z napojami. Wkrótce strażacy otrzymują wezwanie do wypadku awionetki na pobliskim lotnisku. Wojnar nie może uczestniczyć w akcji. Z trudem przychodzi mu obserwowanie poczynań kolegów, którzy próbują uwolnić z rozbitej maszyny pilota i jego kochankę. Sytuację poważnie komplikuje wyciekające paliwo. Powstaje zagrożenie wybuchu cysterny z benzyną. Tymczasem Adam orientuje się, że biznesmen Janusz usiłuje wydostać z hangaru swój prywatny samolot. Próbuje mu przeszkodzić.Niedziela


"Przypadki Cezarego P."

odc.3 Umiera znany aktor, który prywatnie był przyjacielem Cezarego. Mężczyzna ma wygłosić mowę na pogrzebie artysty, a także zastąpić go w teatrze. Nie wie jednak, że rola, którą przejmie po koledze, polega na wcielaniu się w postać kurczaka.

"Służby specjalne"

odc.3 Po likwidacji WSI kapitan Janusz Cerat wraca z Afganistanu. Musi znaleźć sobie nowe źródło utrzymania. Białko bez problemu zdaje testy do oddziału Pięściarzy. Bierze też udział w zatrzymaniu posłanki powiązanej z mafią węglową. Akcja kończy się śmiercią podejrzanej. W wyniku tragicznych wydarzeń szef ABW traci posadę. Podporucznik Lach także kończy współpracę z agencją. Powodem jej odejścia jest symulowanie załamania psychicznego. Zostają ujawnione nazwiska oficerów i zagranicznych agentów wojskowych służb specjalnych. Niebawem do Cerata odzywa się dawny informator, błagając o pomoc. Zastępca szefa SKW prosi Janusza, aby nieoficjalnie udał się do Kabulu w celu odszukania byłego funkcjonariusza. Na miejscu znajduje jedynie jego syna

"Mąż czy nie mąż"

odc.3 Marta zabiera z mieszkania Michała zdjęcie jego byłej kochanki. Razem z Ewą i Misią szuka informacji na temat Romy. Przyjaciółki przeglądają popularny serwis społecznościowy, nie szczędząc przy tym złośliwych komentarzy. Zbliżają się urodziny Karola. Zuzia planuje wyprawić uroczystą kolację dla dziadka. Ma nadzieję, że spotkanie zbliży do siebie rodziców. W swój plan angażuje również Karola. Namawia też ojca, aby przyrządził na przyjęcie słynny koktajl cytrynowy. W tym celu Jarecki pożycza od partnerki wyciskarkę do soku, ale ją psuje. Urządzenie ma dla kobiety dużą wartość sentymentalną, gdyż dostała je od swojej nieżyjącej już matki. Napięta sytuacja kończy się szczerą rozmową Michała i Marty na temat naprawy ich związku.

"Nie rób scen"

odc.3 Przedszkolanka zwraca Ewie uwagę, że jej synek opowiada pikantne historie na temat rodziny. Olga dostaje w spadku po ciotce domek na Mazurach. Aby przejąć majątek, policjantka musi rzucić palenie. Kobieta podejmuje wyzwanie.

"Tajemnice Laury"

odc.3 Ginie właściciel baru dla rowerzystów. Laura i Jake rozpoczynają śledztwo w miejscu swojej pierwszej randki. Tymczasem bliźniakami ma się zajmować były skazaniec. Pani detektyw, by potwierdzić informacje na temat opiekuna, wysyła Maxa na misję.

"Z Nation"

odc.5, 6 Podróżnicy spotykają mężczyznę, który niedawno zmienił się w zombi. Kiedy okolicę nawiedza tornado, członkowie grupy szukają schronienia w domu Warrenów. Niebawem gospodyni musi zastrzelić ukochanego, gdyż ugryzła go krwiożercza istota.


"Ranczo"

odc.2 Lucy zostaje oskarżona przez biskupa o tolerowanie niemoralnych zachowań pod własnym dachem. Kobieta próbuje zapanować nad sytuacją w domu. Jerry wyjeżdża z Wilkowyj. Osamotniona Monika zaczyna się interesować zdrowiem Kusego. Pietrek zastanawia się nad swoją karierą. Wpada na pewien pomysł. Jola nie jest tym zachwycona. Stasiek cieszy się, że zdoła uniknąć testu sprawnościowego. Mężczyzna obawia się jednak, czy powinien zostawiać swoją młodą i atrakcyjną żonę samą w domu. Członkowie Polskiej Partii Uczciwości wyruszają do Warszawy. Tuż przed zaprzysiężeniem niektórym z przyszłych posłów puszczają nerwy. Zagrożone są autorytet i wiarygodność polityków. Czerepach obmyśla sprytny plan, jak przekuć porażkę w sukces.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje