Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2053 "Melka" nie dostaje przepustki. To konsekwencja jej ostatniego wybryku. Koleżanki z ośrodka, które ucierpiały wraz z nią, postanawiają ją ukarać! Igor ma już pierwsze objawy zapalenia płuc. Wieczorem zostaje przewieziony do szpitala. Bartek odbiera list do Emilki. Podejrzewa, że żona go zdradziła!

"Klan"

odc. 2712 Ola martwi się o Norberta. Ma nadzieję, że chłopak nie wymyślił rewelacji o zamordowanym stalkerze. Rafał podtrzymuje swoje zdanie, że Norbert mógł zabić Rozłuckiego. Zosia i Janusz pytają Agnieszkę, czy zna już wyniki konkursu na dyrektora departamentu ds. działań ekologicznych. Po chwili dzwoni minister z gratulacjami!

"Talianka"

odc.1/8 Losy włoskiej tancerki Giulietty, która podczas wojny poznaje radzieckiego pilota. Po ślubie na świat przychodzi ich córka. Tęskniący za ojczyzną lotnik namawia ukochaną na wyjazd w rodzinne strony. Na miejscu małżonkowie poznają wstrząsającą prawdę.

"Zemsta"


odc.13 Nolan ustala, że nagranie przedstawiające śmierć siostry Aidena nakręcono sześć lat temu. Z jego pomocą Mathis i Thorne znajdują grób kobiety. Emily pomaga Jackowi uwolnić się od Conrada. Grayson nie zamierza jednak sprzedawać swoich udziałów.

"O mnie się nie martw"

odc.1/13 Po krótkim wypoczynku w rodzinnym domu Iga wraca do stolicy. Coraz częściej myśli o złożeniu dokumentów na studia. Marcin przechodzi rehabilitację po wypadku samochodowym. Biczyński składa na niego skargę w biurze rzecznika dyscyplinarnego.Sobota

"Oszustwo"

odc.1/11 Detektyw Joanna Locasto rozpoczyna śledztwo w sprawie zagadkowej śmierci Vivian Bowers. Kobieta należała do bogatej rodziny, która jest właścicielem koncernu farmaceutycznego. Wkrótce poznaje ojca zmarłej i jego drugą żonę.

"Hawaje 5-0"

odc.18, 19 W zamachach giną dzieci sędziego i prokuratora. Detektywi ustalają, że mordercą może być Travis Roan, którego syn zginął w więzieniu. Muszą chronić inne potencjalne ofiary. Ponadto ekipa wyjaśnia okoliczności śmierci miłośnika science fiction.

"Strażacy"

odc.2 Podczas akcji w płonącej fabryce dochodzi do wypadku, w którym Wojtek odnosi poważne obrażenia. Poszkodowany mężczyzna trafia do szpitala z urazem czaszki. Lekarze wprowadzają go w stan śpiączki farmakologicznej. Kapitan oskarża Adama o niesubordynację i pozostawienie rannego kolegi bez pomocy. Ratownik zostaje zawieszony na czas dochodzenia. Tym samym traci szansę na wyjazd do Nowego Jorku. Zamiast niego do Ameryki ma polecieć Borycki. Ponadto komendant wysyła aspiranta na przymusowy urlop. Proponuje mu, aby przeprowadził szkolenie z zakresu ratownictwa wodnego w Ochotniczej Straży Pożarnej w Żyrardowie, gdzie prezesem jest jego przyjaciel Michalak. Jakiś czas później Wojnar udaje się na miejsce.Niedziela

"Fortitude"

odc.1, 2 Do miasteczka na Spitsbergenie przyjeżdża Vincent Rattrey, który prowadzi badania nad kanibalizmem niedźwiedzi. Znajduje zwłoki mężczyzny, rzekomo zaatakowanego przez drapieżnika. Podejrzewa jednak, że to człowiek dopuścił się zbrodni.

"Przypadki Cezarego P."

odc.1, 2 Perypetie dawnego gwiazdora polskiego kina. W wyniku życiowych komplikacji mężczyzna traci majątek. Musi przeprowadzić się do praskiej kamienicy, gdzie poznaje piękną sąsiadkę i jej synka. Aktor rozpoczyna starania, by wrócić na szczyt.

"Służby specjalne"

odc.2 Podporucznik Aleksandra Lach "Białko" przystępuje do testów w ośrodku egzaminacyjnym SUFO. Kobieta wykazuje się rozległą wiedzą, doskonałą znajomością broni, a także znakomitym refleksem. Generał Światło proponuje jej pracę w strukturach ABW. Tymczasem przywódcy trzech polskich partii, w tym Alpinista, tworzą pakt stabilizacyjny. Określa on listę ustaw, które zostaną podpisane przez ugrupowania przystępujące do koalicji w rządzie mniejszościowym. Bońka nakazuje właścicielowi koncernu medialnego ujawnić aferę z udziałem Alpinisty. Dziennikarz ma przeprowadzić rozmowę z pracownicą biura poselskiego. Kobieta twierdzi, że dostała stanowisko w zamian za usługi seksualne. Liderzy partii mieli wykorzystać jej trudną sytuację materialną.

"Mąż czy nie mąż"

odc.2 Michał nie ma funduszy, aby należycie urządzić puste mieszkanie, do którego się niedawno wprowadził. Proponuje Marcie, żeby przyjęła go do sklepu budowlanego. Kobieta spełnia prośbę. Jednocześnie wypłaca mu pierwszą pensję. Z finansowych kłopotów ratuje go również Czarek, który zgadza się na pożyczkę. Jarecki postanawia też kupić używany samochód, by móc dojeżdżać do pracy. W towarzystwie przyjaciela udaje się do komisu. Ostatecznie wraca bez auta, ale pieniądze zamierza przeznaczyć na inne cele. Martę wciąż nurtują pytania dotyczące byłej rywalki. Razem z Ewą zastanawia się, jak wygląda Roma i czy rzeczywiście zakończyła romans z jej partnerem. Wkrótce przypadkowo znajduje w rzeczach Michała zdjęcie jego ekskochanki.

"Nie rób scen"

odc.2 W przedszkolu Rafał omyłkowo zakłada Lilce kurtkę innego dziecka. Anka szybko dochodzi do wniosku, że nowe ubranie jest lepsze i ładniejsze. Próba zatrzymania go prowadzi do wielu zabawnych sytuacji. Ewa trafia do szpitala z powodu ataku wyrostka robaczkowego. Początkowo kobieta martwi się, jak jej mąż poradzi sobie z obowiązkami domowymi i opieką nad trójką dzieci. Z czasem zaczyna dostrzegać pozytywne strony swojej sytuacji. Olga umawia się na spotkanie z pilotem wojskowym Darkiem. Policjantka jest zachwycona lotnikiem. Maryla, która dopiero dołączyła do grona użytkowników popularnego portalu społecznościowego, wśród ogólnych komentarzy umieszcza uwagi dotyczące randki swojej córki. Naraża dziewczynę na kompromitację.

"Tajemnice Laury"

odc.2 Internetowa znajomość kończy się morderstwem. Laura zakłada własny profil na serwisie randkowym, aby zwabić sprawcę. Tymczasem Jake wypełnia papiery rozwodowe, zmuszając detektyw do zastanowienia się nad swoim dalszym życiem.

"Z Nation"

odc.3, 4 Kobieta, którą wędrowcy zabrali w podróż, poszukiwana jest przez kanibali. Zakochany Mack ryzykuje życie, by ją uratować. Grupa postanawia wesprzeć jego wysiłki. Kiedy zostaje zaatakowana przez zombi, szuka schronienia w helikopterze.

"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.13 Paula opowiada Marysi o tym, co czuje do Sławka. Po rozmowie z księdzem Karolem decyduje się ratować swój związek. Małgosia tęskni za Basią oraz Kaśką. Otrzymuje paczkę z listami i prezentami od matki. Kuba żegna się z bliskimi przed wyjazdem. Była żona nie chce, by wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Postanawia go zatrzymać. Na szczęście chłopak w ostatniej chwili sam zmienia zdanie. Uświadamia sobie bowiem, że nadal kocha Marysię. Róża jest urażona brakiem propozycji współpracy ze strony Oresta oraz Wrońskiego. Mężczyźni, dzięki pomocy Elwiry, są bliscy załatwienia wszystkich formalności związanych z działalnością spółdzielni eksportującej do Francji mazurskie specjały. Tymczasem do leśniczówki niespodziewanie przyjeżdża Basia.

"Chichot losu"

odc.13 Joanna otrzymuje propozycję objęcia stanowiska prezesa. Kobieta przyjmuje ofertę, ale tylko na osiem miesięcy, gdyż potem zostanie matką. Hubert zostaje skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci. Sąd decyduje o przyznaniu ojcu praw do opieki nad Agnieszką i Karolem.

"Ranczo"

odc.1 Ksiądz pod czujnym okiem Michałowej przygotowuje się do pracy w kurii. Przejęty duchowny obawia się, że nie podoła nowym obowiązkom. Tymczasem Lucy i Kusy obserwują we dworku kłócące się pary. Zazdrosna Monika wypomina Jerry’emu, że interesują go inne kobiety. Z kolei Kinga zarzuca Pawłowi, że zupełnie jej nie rozumie. Stasiek wybiera się na studia do Szczytna. Przeraża go jednak myśl o teście sprawnościowym, któremu będzie musiał się poddać. Halina i Lodzia denerwują się przed zaprzysiężeniem na posłanki. Kobiety nie ukrywają, że najchętniej wróciłyby do dawnego życia. Niebawem kierownictwo Polskiej Partii Uczciwości z senatorem Koziołem na czele urządza swoim przedstawicielom w Sejmie pouczające szkolenie.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje