Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


ReklamaPiątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2048 Zośka przeprasza oraz obiecuje Kindze i Arturowi, że nie będzie się na nich odgrywać. Zaprasza rywalkę na otwarcie nowego klubu we Wrocławiu. "Melka" spotyka się z Pałką, by mu wyjaśnić, że "Jolo" chce pogrążyć Aleksa. Mężczyzna nie wierzy jej, dlatego ona wyładowuje złość na jego samochodzie.

"Klan"

odc. 2707 Agnieszka nie wierzy, że uda jej się wygrać konkurs na stanowisko dyrektora departamentu ds. ekologii. Chwościkowa opowiada Oli, że ma kłopoty z synem, którego umieszczono w interwencyjnym schronisku dla nieletnich, gdzie może zostać trzy miesiące. Samolot, którym Stasia miała wracać z Kazachstanu, ma awarię. Barbara przyjeżdża po Pawła i Pawełka. Sugeruje Lubiczowi, by zabrał ze sobą kąpielówki, ponieważ w hotelu, w którym się zatrzymają, jest basen. Bogdan przyznaje, że spotkał się z Rozłuckim w dniu jego morderstwa.

"Herb piratów"

odc.9 Czarnobrody wraca z wyprawy z pustymi rękoma. Podwładni oskarżają kapitana o morderstwo Ridera. Burzliwą dyskusję przerywa eksplozja. Okazuje się, że Jagger rozpoczął atak na Santa Campana. Teach zachęca piratów do stawienia czoła komandorowi.

"Zemsta"

odc.12 Helen pokazuje Aidenowi dowód świadczący o tym, że Colleen żyje. Informuje go, że musi zabić Victorię, jeśli zamierza odzyskać siostrę. Daniel zabiera Emily do Los Angeles. Tymczasem Charlotte mówi członkom rodziny, że chce zmienić nazwisko na Clarke.
Sobota


"Żywe trupy"


odc.12, 13 Rick postanawia uhonorować zmarłego Dale’a. Grimes zamierza wraz z Darylem odprowadzić Randalla poza teren gospodarstwa. Wkrótce w stronę farmy nadciąga horda zombi. Wskutek tragicznych wydarzeń ocalali zostają rozdzieleni.

"Hawaje 5-0"

odc.17 Piraci uprowadzają dwunastu studentów koledżu. Policjanci z zespołu McGarretta rozpoczynają poszukiwania zakładników. Próba ujęcia porywaczy kończy się fiaskiem. Bandyci żądają, by okup dostarczyła im Susan, która należy do załogi wycieczkowca.

"Strażacy"

odc.1/10 Losy ratowników, którzy każdego dnia mierzą się z nowymi problemami w życiu prywatnym oraz zawodowym. Aspirant Adam Wojnar i jego przyjaciel Wojtek Lewicki pracują razem w warszawskiej straży pożarnej. Obaj w ostatniej chwili docierają na dyżur. Wkrótce otrzymują wezwanie do wypadku z udziałem samochodu i tramwaju. Wojnar ratuje uwięzioną w zmiażdżonym aucie Beatę. Działa wbrew zaleceniom przełożonego, czym naraża się na gniew kapitana. Do jednostki przyjeżdżają goście z OSP w Żyrardowie. Ochotnicy proszą komendanta Kosmalę, by pomógł im zorganizować specjalistyczne szkolenie. Tymczasem związana z Adamem studentka szkoły muzycznej, Kamila, szykuje się do egzaminu. Dobry wynik pozwoli jej zdobyć stypendium w Stanach Zjednoczonych.

Niedziela

"Służby specjalne"

odc.1/5 Kulisy codziennej pracy oficerów polskiego wywiadu. Na polecenie szefa WSI, generała brygady Romualda Światły, pułkownik Marian Bońka angażuje się w tajną operację wymierzoną przeciwko ART-B, prywatnej spółce posiadającej koncesję na handel bronią. Jej jedynym udziałowcem jest izraelski wywiad. Działanie na szkodę firmy ma stanowić zemstę za ujawnienie afery FOZZ. Światło zmusza prezydenta RP, by ten znowelizował prawo, aby firma nie mogła skorzystać z luki prawnej i uniknąć odpowiedzialności. W tym czasie Bońka razem z żołnierzami należącymi do elitarnej jednostki GROM wkracza do siedziby ART-B. Osoby zasiadające w zarządzie zostają oskarżone o oszustwa finansowe na ogromną skalę.

"Mąż czy nie mąż"

odc.1 Marta i Michał przez lata tworzą ze swoją nastoletnią córką, Zuzią, szczęśliwą i zgodną rodzinę. Nigdy nie podjęli decyzji o małżeństwie z uwagi na niechęć do formalności. Pewnego dnia Michał postanawia odejść do innej kobiety. Szybko jednak zmienia zdanie. Dręczony wyrzutami sumienia, za wszelką cenę próbuje odzyskać byłą partnerkę. Uświadamia sobie bowiem, że naprawdę ją kocha. Związkowi pary kibicuje Czarek z żoną, którzy chcą się pozbyć niechcianego gościa. Z kolei powierniczka Marty, nieufna Ewa, obawia się, że jej przyjaciółka znów zostanie boleśnie skrzywdzona. W końcu kobieta decyduje się przyjąć z powrotem skruszonego Michała. Ten wprowadza się do domu na szczegółowo określonych warunkach.

"Nie rób scen"

odc.1 Zabawne aspekty życia zaprzyjaźnionych trzydziestolatek, które wspierają się w codziennych troskach. Anka i jej mąż, Rafał, podczas kontrolnej wizyty u pediatry, dowiadują się, że ich trzyletnia córeczka Lilka za dużo waży. Oburzona kobieta nie bierze pod uwagę tego, że być może w diecie dziewczynki jest stanowczo zbyt wiele słodyczy. Zgadza się jednak iść z dzieckiem na specjalną gimnastykę. Po nieprzyjemnym zdarzeniu u kosmetyczki Ewa poszukuje nowego gabinetu. Z kolei Olga to samotna policjantka, wiecznie wyczekująca miłości swojego życia. Pewnego dnia Anka postanawia umówić ją na randkę z Marcinem. Chłopak wydaje się uroczy, ale ma bardzo poważną wadę, którą pięknej funkcjonariuszce trudno zaakceptować.

"Tajemnice Laury"

odc.1/22 Perypetie ambitnej detektyw z wydziału zabójstw w Nowym Jorku. Jej zawodowym partnerem jest Billy Soto, który nie boi się ścigać podejrzanych w najmroczniejszych zaułkach miasta. W życiu zdolnej policjantki nie brakuje rywalizacji.

"Z Nation"

odc.1, 2 Ziemia trzy lata po ataku zombi. Hammond i Garnett, ruszają w podróż do Kalifornii, by doprowadzić Murphy’ego, jedynego ocalałego po ugryzieniu nieumarłej istoty, do laboratorium. Nie zdają sobie sprawy, że on też zmienia się w krwiożerczą bestię.

"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.13 Paula opowiada Marysi o tym, co czuje do Sławka. Po rozmowie z księdzem Karolem decyduje się ratować swój związek. Małgosia tęskni za Basią oraz Kaśką. Otrzymuje paczkę z listami i prezentami od matki. Kuba żegna się z bliskimi przed wyjazdem. Była żona nie chce, by wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Postanawia go zatrzymać. Na szczęście chłopak w ostatniej chwili sam zmienia zdanie. Uświadamia sobie bowiem, że nadal kocha Marysię. Róża jest urażona brakiem propozycji współpracy ze strony Oresta oraz Wrońskiego. Mężczyźni, dzięki pomocy Elwiry, są bliscy załatwienia wszystkich formalności związanych z działalnością spółdzielni eksportującej do Francji mazurskie specjały. Tymczasem do leśniczówki niespodziewanie przyjeżdża Basia.

"Chichot losu"

odc.13 Joanna otrzymuje propozycję objęcia stanowiska prezesa. Kobieta przyjmuje ofertę, ale tylko na osiem miesięcy, gdyż potem zostanie matką. Hubert zostaje skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci. Sąd decyduje o przyznaniu ojcu praw do opieki nad Agnieszką i Karolem.

"Ranczo"

odc.104 Dręczone wyrzutami sumienia Lodzia i Halina godzą się z Lucy. Kinga wykorzystuje ich spotkanie, by doprowadzić do pojednania Amerykanki z Dudą. Kozioł i Czerepach szykują wieczór wyborczy. Pierwsze wyniki głosowania zaskakują członków Partii Uczciwości.Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje