Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


ReklamaPiątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2043 Sabina oświadcza Natanowi, że ich ślub się odbędzie, jeśli Igor podpisze papiery rozwodowe. Oboje wpadają na pomysł, by z tą misją wysłać do więzienia Wekslera. Aleks obawia się, że zeznania "Jola" mogą mu zaszkodzić i będzie musiał pożegnać się z pracą w policji. Daga odkrywa blizny na brzuchu Luizy.

"Klan"

odc. 2703 Jasiek ma już dość wspólnego mieszkania z "Kobim". Jego współlokator jest bałaganiarzem, który na dodatek w nocy chrapie! Chłopak postanawia wrócić na kilka dni na Sadybę, o ile Elżbieta nie będzie miała nic przeciwko temu. Stasia leci do Kazachstanu na spotkaniu przesiedleńców. Zwierza się Jeremiaszowi, że bardzo boi się samolotów. Komisarz z wydziału śledczego składa Oli wizytę. Pyta, co robiła szóstego lutego w piątek. W końcu informuje, że prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Tomasza Rozłuckiego, a ona jest jedną z osób, które mogły skorzystać na jego śmierci. Barbara tłumaczy Pawłowi, dlaczego tak jej zależy na prelekcjach z jego udziałem. Lubicz się zgadza.

"Herb piratów"

odc.8 Czarnobrody postanawia wyruszyć w morze i zaatakować hiszpańską flotę, by przejąć jej cenny ładunek. Tuż przed opuszczeniem wyspy oświadcza się Selimie. Kobieta zgadza się zostać jego żoną, ale pod jednym warunkiem.

"Zemsta"

odc.11 Victoria zaprasza Jasona Prossera na licytację. Chce wykorzystać go, by pokrzyżować plany Daniela. Tymczasem Jack podejrzewa, że zatrzymali go skorumpowani funkcjonariusze opłaceni przez braci Ryan. Declan odwiedza go w areszcie.

"rodzinka.pl"

odc.30 Kacper jest smutny, bo zmarła babcia jego kolegi. Natalia próbuje wytłumaczyć najmłodszemu synowi, co się dzieje z ludźmi po śmierci.Sobota


"Żywe trupy"


odc.10, 11 Grimes i Walsh postanawiają zostawić uratowanego Randalla na jednej z opuszczonych stacji. Tam dowiadują się, że mężczyzna zna drogę na farmę i może sprowadzić niebezpieczeństwo na ocalałych. Shane chce go zabić, ale Rick go powstrzymuje.

"Hawaje 5-0"

odc.15, 16 Danny dowiaduje się, że skradziono samochód jego byłej żony. Odkrywa, że jej obecny mąż posiada taśmy dokumentujące korupcję administratora mieszkaniowego, Hoffmana. Williams grozi mu, by się wycofał, inaczej przekaże nagrania prasie.

"Ranczo"

odc.103 Ksiądz denerwuje się z powodu nagłego wezwania do kurii. Po powrocie duchowny oznajmia, że ma obowiązek zachować temat spotkania w tajemnicy. Ciekawska Michałowa bez skutku próbuje nakłonić go do zwierzeń. Tymczasem mieszkańcy wsi zawzięcie walczą o kupno dworku Lucy. Rywalizacja o posiadłość prowadzi do wybuchu kolejnych konfliktów. Lucy i Kusy przygotowują się do wyjazdu. Przyjaciel kobiety z ambasady, Jerry, obiecuje pomóc w szybkim załatwieniu wizy jej mężowi. Jego plany zmieniają się, gdy poznaje Monikę. Z jej powodu pobyt Jerry’ego się przedłuża. Proboszcz dochodzi do wniosku, że Lucy nie powinna wyjeżdżać. Nakłania Hadziuka i pozostałych parafian, by powstrzymali ją przed opuszczeniem wsi.


Niedziela


"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.12 Sławek, ku radości swoich dzieci, wraca z Kanady. Paula wita go chłodno. Wciąż myśli o Piotrze i domniemanym romansie partnera podczas pobytu za granicą. W końcu mężczyzna decyduje się szczerze opowiedzieć jej o swojej pracy. Małgosia zaczyna się obawiać, że Maj dowie się o spotkaniach żony z Piotrem. Piernacki przyjeżdża na plan filmowy do Warszawy, by raz jeszcze wyznać miłość Stern. Prosi ją również, by zgodziła się wrócić z nim na Mazury. Marysia zwierza się Konradowi, że wciąż kocha Kubę. Obawia się jednak, że z jej powodu mężczyzna może zrezygnować ze swojego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Tymczasem matka Milewicza postanawia za wszelką cenę dopilnować, by syn nie zmienił zdania i na pewno pojechał szukać pracy do Ameryki.

"Czarna lista"

odc.22 Samolot transportujący więźniów ulega tajemniczej awarii, w wyniku której wszyscy pasażerowie wydostają się na wolność. Miasto zostaje zamknięte na czas poszukiwania zbiegów. Liz wie, że tylko Red może schwytać uciekinierów.


"Chichot losu"

odc.12 Marcin i Joanna spotykają się z Tadeuszem. Jest on zaskoczony wiadomością o tym, że Krystyna chce się zająć jego dziećmi. Wyczuwa w tym jakiś podstęp i uważa, że może chodzić o pieniądze. Wszyscy troje zastanawiają się, czym kieruje się Krystyna.

"Krew z krwi"
odc.7 Carmen dostarcza towar Antonowi, wierząc, że wyrównuje rachunki. On jednak chce ją zmusić do dalszej współpracy. Kobieta uznaje, że musi uciec z dziećmi za granicę. Prosi siostrę o pomoc w pozbyciu się policyjnej obstawy. Przebrana za Carmen Marlena wsiada do samochodu. Żaryn rusza za nią. Gdy Carmen wraca do domu, zastaje tam Pawła z tragiczną wiadomością.

odc.8 Cała rodzina jest pogrążona w żałobie po śmierci Marleny. Carmen dowiaduje się, kto chciał ją zabić. Wychodzi również na jaw, że to Wiktor, a nie Marek, był prowodyrem kradzieży heroiny Antonowi. Wkrótce Rota-Majewska odkrywa też, kto był zleceniodawcą i wykonawcą wyroku na jej mężu. W obliczu brutalnej prawdy podejmuje kolejne dramatyczne decyzje.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"


odc.171, 172 Mac i pozostali śledczy badają okoliczności śmierci Ali Rand. W przeszłości złożyła ona fałszywe zeznania w sprawie gwałciciela, Johna Curtisa. Jo Danville odkrywa, że przestępca mógł zostać wrobiony przez jej dawnego partnera z FBI, Franka Watersa.

"Alternatywy 4"

odc.8 W mieszkaniu Balcerka odbywa się wesele. Początkowo w uroczystości uczestniczą jedynie goście, którzy nie mieszkają przy Alternatywy 4. Gdy jednak dochodzi do nagłej awarii wodociągu, zjawiają się mieszkańcy całego bloku.

"Daleko od szosy"

odc.7 Ania i Leszek wynajmują mały pokój. Pracują i uczą się. Kiedy kobieta rodzi syna, jej matka zabiera ją do siebie razem z wnuczkiem. Leszek nie jest jednak mile widziany w domu teściów. W zimie dziecko zostaje oddane do żłobka, przez co zaczyna chorować.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje