Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


ReklamaPiątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2038 Całe Wadlewo wspólnie z Sewerynem celebruje narodziny małej alpaki w szopie Śmiałka przy najwybitniejszych trunkach jego autorstwa.Podczas pępkowego dyskutowany będzie szeroko temat idealnego imienia dla nowego mieszkańca wsi. Tomek żali się ze swoich podejrzeń na temat powiększającej się rodziny cioci Beacie. Mikser bezskutecznie próbuje skontaktować się z Luizą. Wyczekuje na nią również przed budynkiem AWF’u. Jednak okazuje się, że dziewczyna zrezygnowała z zajęć. Mikołaj zaczyna na poważnie się o nią martwić. Podczas przejażdżki taksówką Błażeja, Kindze udaje się ustalić o co tak naprawdę chodziło z planowanym morderstwem w okolicy. Rozwiązanie będzie bardzo interesujące i zadziwiające.

"Klan"

odc. 2698 W dniu ślubu Alicja martwi się o swojego narzeczonego, który od dwóch dni nie dał znaku życia. W końcu znajduje docenta Sarnę w... knajpie, w której odbył się jego wieczór kawalerski. Jadą do USC, by zrezygnować z uroczystości i odwołać gości. Na miejscu jednak zmieniają zdanie... Elżbieta widzi na przejściu dla pieszych Stefanka z obcą dziewczyną. Na prośbę Oli, Bolek spotyka się z Bogdanem. Potem Kazunia dopada Halszka...

"Herb piratów"

odc.7 Czarnobrody jest pogrążony we śnie po operacji. Tom odkrywa, że Nenna zamordowała Rose. Kobieta i Balfour obmyślają intrygę, aby podejrzenia spadły na Lowe’a. Wychodzą na jaw szczegóły spotkania sprzed lat Jamesa i Toma.

"Zemsta"

odc.10 Gościem Graysonów jest sędzia Barnes. To on przed laty usunął ze składu ławy przysięgłych Palmera, który jako jedyny wierzył w niewinność ojca Emily. Na skutek intrygi braci Ryan Jack trafia do więzienia za posiadanie narkotyków.

"rodzinka.pl"

odc.25 Ludwik marzy o chwili wytchnienia i sam na sam z żoną. Próbuje nauczyć synów samodzielności, niestety bezskutecznie.

"Kryminalni"

odc.12 Dochodzi do brutalnego napadu na młode małżeństwo. Przestępca dopuszcza się również porwania i popełnia dwa morderstwa. Komisarz Zawada podejrzewa, że za to wszystko odpowiada skazaniec, który wyszedł z więzienia na przepustkę tylko po to, aby kontynuować swój zbrodniczy proceder. Policjant razem ze swoim zespołem rozpoczyna intensywne poszukiwania przestępcy.


Sobota


"Żywe trupy"


odc.8, 9 Ocaleni wciąż nie mogą dojść do siebie po odkryciu, że Sophia była jednym z zombi, które Hershel trzymał w swojej stodole. Gospodarz każe im opuścić swój teren. Rick jest zły na Shane’a, że podjął tak radykalne kroki.

"Hawaje 5-0"

odc.13, 14 Trzej mężczyźni włamują się do domu McGaretta. Kradną materiały dotyczące śledztwa w sprawie morderstwa jego matki. Mary zostaje uprowadzona. Udaje jej się zadzwonić do McGaretta z bagażnika samochodu porywaczy. Zaczyna się pościg.

"Ranczo"

odc.102 Lucy ogłasza w urzędzie, że za miesiąc zrezygnuje ze stanowiska i wyjedzie z rodziną do Ameryki. Kusy, przerażony coraz bardziej realną wizją emigracji, zapada na zdrowiu. Wkrótce dworek staje się celem wizyt mieszkańców wsi, którym nie zależy jednak na zatrzymaniu Wilskiej, ale na przejęciu po niej domu i ziemi. Jednym z najbardziej zainteresowanych posiadłością Lucy jest senator Kozioł. Kinga i jej nowy przyjaciel, leśniczy, postanawiają doprowadzić do pojednania Klaudii i Dudy. Wezółowa przekonuje się, że stworzenie chóru z mieszkańców wsi jest zadaniem ponad ludzkie siły. Z pomocą żonie doktora przychodzi wikary Maciej, który proponuje zmianę repertuaru na bardziej odpowiedni do temperamentów śpiewaczek.


Niedziela


"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.11 Basia w rozmowie z Tomaszem przyznaje, że jest zauroczona Indiami. Marysia żegna się z Krzysztofem. Leśniczy chce skorzystać z propozycji awansu i wyjazdu do Szczytna. Wroński i Orest proponują Karolakom wejście do spółki. Matka Kuby chce, by jej syn wyjechał do pracy do USA. Przekonuje Małgosię i jej córkę, by nie utrudniały mu podjęcia decyzji. Milewicz nie jest zachwycony perspektywą emigracji. Zauroczony Magdą Konrad przygotowuje dla niej prezent niespodziankę. Wkrótce przeżywa spore rozczarowanie. Później Małgosia znajduje perfumy w kieszeni jego kurtki. Zmieszany partner przyznaje, że to upominek dla niej i wyznaje jej miłość. Piotr po załatwieniu wszystkich swoich spraw decyduje się wyjechać. Paula i dzieci czekają na powrót Sławka.

"Czarna lista"

odc.21 Liz, po odkryciu prawdy o śmierci ojca, nie chce już współpracować z Redem. Mężczyzna chce zmusić ją do spotkania, a przy tym zadośćuczynić wyrządzoną krzywdę. W tym celu podsuwa FBI sprawę, której zespół nie może zignorować.


"Chichot losu"

odc.11 Krystyna zamierza adoptować swoje wnuki. Zgadza się, by Joanna na razie pozostała w mieszkaniu Elżbiety i zajmowała się dziećmi. Marcin, Asia i pociechy jadą nad morze. Zatrzymują się w pensjonacie rodziców Koniecznej. Hubert zostaje aresztowany.

"Krew z krwi"

odc.5 Carmen namawia pracownika portu, Łukasza, do pomocy w przetransportowaniu heroiny dla Antona. Policjant Paweł Żaryn, który prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Marka, przesłuchuje Wiktora i odwiedza Antona w jego barze. W tym samym miejscu odbywają się później urodziny Magdy. Podczas imprezy gangster brutalnie przypomina Carmen o zawartej umowie.

odc.6 Poszukująca córki Carmen kontaktuje się ze wszystkim znajomymi. Podejrzewa, że Natalia jest w rękach Stefana. Kobieta próbuje zatrzymać transport heroiny dla Antona, ale ten jest nieprzejednany. Kozłowski, który cudem uniknął śmierci w starciu z Lutherem, uważa, że jego zabójstwo zleciła Carmen. Planuje zemstę. Wkrótce jednak dowiaduje się, że Rota-Majewska pracuje dla Antona.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"


odc.169, 170 Podczas imprezy umiera nastolatka. Okoliczności wskazują, że był to nieszczęśliwy wypadek, ale niebawem okazuje się, że dziewczynę zamordowano. Dochodzenie ujawnia, że dręczyła psychicznie kolegów i wciągała ich w swoje perfidne gry.

"Alternatywy 4"

odc.7 Lokatorzy mają dość tyranii gospodarza domu. Pod pismem o odwołanie Stanisława Anioła podpisuje się wiele osób, lecz wizyta delegacji u prezesa spółdzielni nie przynosi efektu. Nauczycielka Bożenka spędza noc z docentem Furmanem.

"Daleko od szosy"

odc.6 Leszek pomyślnie zdaje egzaminy do szkoły. W Łodzi ma jednak kłopoty z wynajęciem mieszkania i musi nocować w zajezdni w autobusach. W końcu znajduje pokój w domku jednorodzinnym. Razem z Anią podejmują decyzję o zawarciu małżeństwa.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje