Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


ReklamaPiątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2033 Bartek z Norbertem odwiedzają Artura we Wrocławiu. Między braćmi dochodzi do... bójki! Krystian próbuje dowiedzieć się, kim jest dziewczyna, która poprzedniego wieczora odwiedziła Marysię w knajpie. Ustala, że brunetka ma na imię Amelia. "Mikser" wyświadcza mu przysługę.

"Klan"

odc. 2693 Halszka ma pretensje do Rozłuckiego, że zostawił ją sam na sam z Arturem. Mężczyzna znowu ją pobił. Monika przekonuje Gabrielę, by przyjęły do Rosso na próbę "Kobiego". Pawełek obawia się, że Wiga będzie chciała mu zastąpić Krystynę. Beata wybiera się z Małgosią na obiecane zakupy. Niestety, córka musi przełknąć kolejną gorzką pigułkę, ponieważ jej matkę bardziej interesują prezenty dla Jaśka, a ją traktuje jak powietrze. Ola informuje Sławkę, że dostała sprawę rodziny zastępczej, która chce ją adoptować. Postanawia pójść do nich na wywiad środowiskowy. Rutka z Bolkiem i autobusem kibiców czekają przed karczmą na Rozłuckiego i jego ochroniarzy. Oni się jednak nie zjawiają.

"Herb piratów"

odc.6 Tom postanawia powstrzymać Czarnobrodego przed przeprowadzeniem ataku na Jamajkę. Wyznaje Kate, że jest wysłanym przez Jaggera szpiegiem, który zamierza ocalić Santa Campana przed piratem. Ich rozmowę podsłuchuje Balfour.

"Zemsta"

odc.9 Daniel realizuje swój plan przejęcia władzy w firmie. Nadchodzi dzień chrztu Carla. Na ceremonii zjawia się Matt Duncan, dawny przyjaciel ojca Jacka. Ostrzega Portera, by uważał na braci Ryan. Jack dokonuje szokującego odkrycia o wspólniku.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.21 Ekipa Sandersa jedzie do nieczynnej rzeźni, gdzie dwadzieścia lat temu Walter Simms brutalnie zamordował siedmiu chłopców i sam także poniósł śmierć. Okazuje się, że w opuszczonym budynku doszło do kolejnej przerażającej zbrodni.

"rodzinka.pl"

odc.20 Ludwik zamierza biegać, aby poprawić swoją kondycję fizyczną. Natalia nie wierzy, że mąż długo wytrwa w swoim postanowieniu.

"Kryminalni"

odc.7 Podczas napadu na stację benzynową ginie jej właściciel. Żona i pracownik ofiary są w szoku, ale Zawada uważa, że coś ukrywają.


Sobota


"Żywe trupy"


odc.6, 7 Maggie przekonuje Glenna, aby zachował informację o zamkniętych w stodole zombi dla siebie. Mężczyzna zdradza jednak tajemnicę Dale’owi. Rick wysyła Andreę na trening strzelania do Shane’a. Lori prosi Glenna, aby przyniósł jej lekarstwa z apteki.

"Hawaje 5-0"

odc.11, 12 Dwaj myśliwi znajdują kobietę błagającą o pomoc. W hotelu zostaje znaleziony jej martwy mąż. Okazuje się, że niedawno na terenie Polinezji Francuskiej doszło do trzech podobnych zdarzeń. Zespół McGarretta ustala tożsamość przestępcy.

"Ranczo"

odc.101 Klaudia czuje się winna z powodu rozstania Dudy i Jagny. Aby odpokutować za swoje występki, postanawia wstąpić do klasztoru. Tymczasem na skutek jej intryg, Jagna otrzymuje propozycję pracy w Lublinie i opuszcza Wilkowyje. Załamany, pozostawiony sam sobie Fabian traci sens życia. Również Lucy czuje się zawiedziona przez niemal wszystkich, na których wsparcie dotychczas liczyła. Jest coraz bardziej przekonana do powrotu do Stanów Zjednoczonych. Kusy bez skutku próbuje odwieść żonę od tego pomysłu. Senator i Czerepach, chcąc zdobyć nowy elektorat, postanawiają zwrócić się do milczącej, obojętnej na politykę części społeczeństwa. Wezółowa, niezrażona porażką wikarego, chce doprowadzić do założenia przykościelnego chóru.

Niedziela


"Komisarz Alex"

odc.35 W tajemniczych okolicznościach umiera pacjent szpitala psychiatrycznego. Zastępca dyrektora placówki podejrzewa, że doszło do zabójstwa. Wobec kolejnego przypadku dziwnego zgonu w szpitalu, Orlicz wysyła na miejsce podkomisarza Puchałę. Personel nie chce z nim jednak współpracować. Gdy okazuje się, że prowadzenie normalnego śledztwa nie jest możliwe, komisarz decyduje się na nietypowe rozwiązanie. Podając się za alkoholika, trafia na oddział jako pacjent. Z pomocą Aleksa udaje mu się zdobyć zaufanie leczącego się tam Pikassa, który swoje uczucia wyraża wyłącznie za pomocą rysunków. Jego wskazówki naprowadzają funkcjonariuszy na trop pielęgniarza Rafała, którego bliscy zginęli w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę.

"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.10 Marysia bardzo tęskni za Basią. Po rozstaniu z Krzysztofem postanawia wrócić do Warszawy i ukończyć studia. Uświadamia sobie, że wciąż kocha Kubę. Tymczasem jej były mąż angażuje się w pracę w stajni. Stara się zaimponować Magdzie. Dziewczyna wyraźnie interesuje też Konrada. Małgosia organizuje spotkanie dla swoich przyjaciółek. Chce porozmawiać z nimi o swoich problemach i rozterkach. Orest, Wroński, Jóźwiak i Zdzisio postanawiają założyć spółdzielnię i eksportować do Francji mazurskie specjały. Mirka i Maciej cieszą się urokami podróży poślubnej. Tomasz odkrywa, że Kuba wciąż czuje coś do Marysi. Piotr spotyka się z matką tragicznie zmarłej narzeczonej. Paula dowiaduje się o rychłym powrocie Sławka z Kanady.

"Czarna lista"

odc.20 W Pradze jeden z polityków zostaje wrobiony w popełnienie morderstwa. Red uważa, że stoi za tym człowiek o pseudonimie "Kingmaker", który odpowiada za dojście do władzy wielu znanych prominentów. Liz odkrywa jedną z tajemnic Reda.


"Chichot losu"

odc.10 Joanna zaczyna nową pracę. Do jej obowiązków należą regularne spacery z pupilami przełożonej, Puszkiem i Marusią. Tymczasem we Wrocławiu trwa pierwsze przesłuchanie Tadeusza. Makowska i Wilczek ponownie odwiedzają Hotel Krystal.

"Krew z krwi"

odc.3, 4 Anton żąda od Stefana natychmiastowej spłaty długu. Oświadcza mu, że będzie czekał pod szkołą na jego syna, Vincenta. Carmen zostaje zaatakowana przez bandytę, który twierdzi, że Marek jest mu winien dużą sumę pieniędzy.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"


odc.167, 168 W wyniku ciosu nożem ginie Angela, dziewczyna byłego więźnia Hanka Fraziera, który staje się głównym podejrzanym. Uwagę śledczych zwraca jednak zachowanie bejsbolisty Rileya, brata Hanka. Lindsay podejrzewa też jego trenera.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje