Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.Reklama


Piątek:

"Pierwsza miłość"

odc. 2028 Marysia proponuje Amelii, by na razie się od niej nie wyprowadzała. Zwłaszcza że dziewczyna nie ma żadnej rodziny. Filip zastanawia się, czy nie założyć firmy, która będzie świadczyła... usługi pogrzebowe. Leszek oznajmia Darii, że na razie nie będzie mógł się rozwieść z żoną.

"Autostrada do nieba"

odc.17 Brian marzy, aby zostać gwiazdą szkolnej drużyny koszykówki. Jego plany komplikują się, gdy lekarze odkrywają, że chłopak ma wadę serca.

"Herb piratów"

odc.5 Fletch i Lowe odkrywają beczki z prochem na Santa Campana. Tom uważa, że Czarnobrody wykorzysta je podczas ataku na angielski garnizon na Jamajce. Chce zawiadomić Jaggera. Dzięki kłamstwu dostaje pozwolenie na opuszczenie wyspy.

"Zemsta"

odc.8 Akcja cofa się do roku 2006. Emily spotyka Aidena. Odkrywa, że oboje szukają tego samego człowieka. Grayson realizuje plan upokorzenia rodzicielki za wyrządzone przed laty krzywdy. Rodzice chcą, by Daniel, student Harvardu, przejął ich firmę.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.20 W kurorcie Alan Quinn’s z błotnej kąpieli wynurzają się zwłoki pracownika dużej firmy farmaceutycznej. Okazuje się, że mężczyzna zmarł w wyniku reakcji alergicznej na opary lateksu. Agenci CSI są przekonani, że nie był to wypadek.

"rodzinka.pl"

odc.15 Cała rodzina z nudów gra w pokera. Kuba i Kacper, by urozmaicić sobie czas, urządzają przejażdżkę policyjnym radiowozem.


Sobota

"Żywe trupy"

odc.5 Daryl rusza konno na poszukiwania Sophii. Znajduje lalkę należącą do dziewczynki. Niespodziewanie wierzchowiec zrzuca go do głębokiego jaru. Shane nalega, aby Rick zrezygnował z poszukiwań dziecka. Maggie odrzuca oświadczyny Glennacia.

"Hawaje 5-0"

odc.9, 10 Członek służb bezpieczeństwa zostaje zabity w pokoju hotelowym. McGarrettowi pomaga w śledztwie dawny kolega z oddziału SEAL, Taylor. Wkrótce policja odkrywa, że w sprawę zamieszana jest płatna morderczyni, Erica Rainesm.

"Ranczo"

odc.100 Senator i jego żona ćwiczą przemówienia w domu. Kozioł mówi do lustra i przekonuje do głosowania na jedyną partię ludzi uczciwych, a Halina zachęca do podniesienia demograficznych wskaźników. Kusy ma problem z krytykiem sztuki, który po incydencie w galerii niepochlebnie ocenia jego dzieła, mimo że w ogóle nie widział wystawy. Lucy, wobec porażki męża, rozważa wyjazd z rodziną do Stanów. Czerepach uważa, że tłumy fotoreporterów, które zjawiły się w Wilkowyjach, nasłali polityczni wrogowie senatora. Francesca organizuje kurs samoobrony dla kobiet. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem okolicznych mieszkanek, które podczas ćwiczeń terenowych wykazują dużą energię. Klaudia doprowadza do konfliktu między Fabianem a Jagną.


Niedziela

"Komisarz Alex"

odc.34 Komisarz Orlicz i jego współpracownicy rozpoczynają poszukiwania nieuchwytnego seryjnego mordercy, który przebiera swoje ofiary w stroje lalek i porzuca je w ustronnych miejscach. Do tej pory psychopacie udawało się doskonale zacierać za sobą ślady, co sprawiało, że wszelkie poczynania policji kończyły się fiaskiem. Pewnego dnia popełnia jednak błąd. Daje to nową szansę prowadzącym dochodzenie. Trop wiedzie do Wiktora Górskiego, który pracuje w odziedziczonym po rodzicach sklepie z lalkami. Mężczyzna jest samotnym kawalerem, który - jak wynika z dyskretnie zebranych informacji - desperacko szuka kobiety idealnej. Policjanci podejrzewają, że ten owładnięty obsesją człowiek mógł posunąć się do zbrodni. Ale znalezienie dowodów nie jest łatwe.

"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.9 Małgosia postanawia dowiedzieć się więcej o przeszłości Piotra. Przeprowadza własne śledztwo w internecie i odkrywa, że spowodował on wypadek, w którym życie straciła jego narzeczona. Zaniepokojona Jantar decyduje się opowiedzieć o wszystkim Pauli. Okazuje się jednak, że Piotr już sam wcześniej zdradził jej swoją tajemnicę. Relacje Marysi i Krzysztofa gwałtownie się pogarszają. Zazdrosny leśniczy, znajdując się pod wpływem alkoholu, próbuje dowiedzieć się od Wrony, czy jego ukochana spędziła noc z Kubą. Zaangażowanie Magdy w pracę w stajni wzbudza podziw Tomasza i Piernackiego. Tymczasem pomiędzy dziewczyną a Konradem zaczyna się rodzić sympatia. Zauroczony nową znajomą mężczyzna z uwagą wysłuchuje jej zwierzeń.

"Krew z krwi"

odc.1, 2 Carmen Rota-Majewska jest córką byłego szefa mafii. Żyje spokojnie z dala od przestępczego półświatka i wychowuje trójkę dzieci: Franka, Natalię i Borysa. Nie wie, że jej mąż, Marek, współpracuje z rodzinną organizacją przestępczą.

"Czarna lista"

odc.19 Zdaniem Reda szykuje się nowa operacja braci Pavlovichów, którzy specjalizują się w uprowadzaniu wysoko postawionych osób. Podczas gdy reszta zespołu stara się ochronić następny cel braci, Red ma dla nich swoje własne zlecenie.

"Tropiciel"

odc.7, 8 Zostaje zamordowany szef przestępczego podziemia. Jego śmierć wywołuje chaos w mafijnym półświatku. Dan uważa, że ten, kto zabił przestępcę, chciał doprowadzić do wybuchu wojny między gangami. Prosi o pomoc Tropiciela.

"Chichot losu"

odc.9 Stęskniona za dziećmi Joanna zabiera je na jeden dzień od babci. Krystyna i Jurek zastanawiają się, czy dziewczyna zorientowała się w ich zamiarach. Pracownicy wrocławskiej prokuratury ustalają, że Tadeusz zmienił nazwisko i założył nową rodzinę.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

odc.165, 166 Agenci poszukują zabójcy młodej kobiety, której ciało znaleziono w skradzionym ferrari. W kręgu podejrzanych są członkowie jej rodziny, zajmującej się kradzieżami samochodów. Wychodzi jednak na jaw, że ich życie też jest zagrożone.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje