Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


ReklamaPiątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2023 Bartek nie potrafi wybaczyć ojcu, że zdradził jego matkę. Malwina ma nadzieję, że wykorzysta tę aferę na łamach "Świńskiego Ryjka". Komendant zaczyna powoli rozliczać Aleksa z efektów jego pracy, które na chwilę obecną nie są zbyt zadowalające. Pałka żąda od niego by zajął się na poważnie włamaniami do samochodów, których ostatnio przybyło w jego rejonie. Aleks zdobywa namiary do dziewczyny, która może stać się jego szpiegiem potrzebnym w dotarciu do gangu, który kradnie samochody. Daria pyta Leszka, dlaczego dał jej kosza.

"Autostrada do nieba"

odc.12 Mark i Jonathan starają się uchronić Barry’ego Rudda, syna bogatego biznesmena, przed popełnieniem życiowej pomyłki.

"Herb piratów"

odc.4 Lowe poznaje plany Czarnobrodego dotyczące ataku na Anglików stacjonujących na Jamajce. Selima ma wyrzuty sumienia z powodu swojej zdrady. Jej ukochany zaczyna podejrzewać, że coś ukrywa. Teach postanawia sprzedać chronometr.

"Zemsta"

odc.7 Mason próbuje odkryć tajemnicę skrywaną przez Amandę i Emily. Podejrzewa, że były one kochankami. Żądna zemsty Thorne jedzie do domu Graysonów, gdzie grozi im bronią. Daniel wprowadza w życie swój plan przejęcia władzy w firmie.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.19 Kilkuletnia Molly Godwin zostaje znaleziona w swoim domu przy zwłokach trzech mężczyzn. Matka dziewczynki także nie żyje, pobito ją na śmierć. Śledczy próbują schwytać zabójcę i ustalić motyw zbrodni. Odkrywają mroczny sekret rodziny Molly.

"rodzinka.pl"

odc.10 Boskich od pewnego czasu prześladuje pech. Serię katastrof otwiera awaria drzwi od garażu. Później jest już tylko gorzej.


Sobota


"Żywe trupy"


odc.4 Carl powoli dochodzi do siebie po operacji. Daryl rusza na poszukiwania Sophii. Osłabiony po oddawaniu krwi szeryf i jego kontuzjowany towarzysz zostają w domku na farmie. Maggie i Glenn ruszają do lokalnej apteki po zapasy medykamentów.

"Hawaje 5-0"

odc.7, 8 Były żołnierz, ścigany za zabicie żony, bierze zakładników i ukrywa się razem z nimi na pokładzie okrętu wojennego w Pearl Harbor. Twierdzi, że jest niewinny i żąda schwytania prawdziwego mordercy. Zespół McGarretta bada sprawę.

"Ranczo"

odc.98 Hadziukowa i Solejukowa są już zmęczone wspólnym mieszkaniem. Ich mężowie nie mają natomiast nic przeciwko nietypowej terapii. Panowie doprowadzają wysprzątany dom Hadziukowej do ruiny. Kobiety planują się zemścić. Czerepach odkrywa, że senatorowa jest związana z aptekarzem. Tymczasem Lodzia dowiaduje się o bliskich relacjach Kozioła i Moniki. Skandal wisi w powietrzu.

odc.99 Klaudia wciąż prześladuje Fabiana. Chłopak zwraca się o pomoc do Kozioła. Tymczasem księża postanawiają uruchomić telefon zaufania dla mieszkańców. Nie biorą pod uwagę, że większość parafian może wieczorem dzwonić za darmo. W stolicy odbywa się wernisaż prac Kusego. Artysta przekonuje się, że dużo łatwiej przekonać do siebie przedstawicieli obcych nacji niż rodaków.


Niedziela"Komisarz Alex"

odc.33 Lucyna i Puchała nie mogą się odnaleźć w pracy od czasu śmierci Bromskiego. Martwi ich również pogrążony w depresji Alex, który nie chce ani jeść, ani spać. Wkrótce do Łodzi przyjeżdża komisarz z Wrocławia - Michał Orlicz. Wraz z nowym przełożonym funkcjonariusze rozpoczynają dochodzenie w sprawie zabójstwa pewnego mężczyzny. Zwłoki ofiary znaleziono przy drodze. Sprawca zbrodni zabrał zmarłemu wszystkie osobiste rzeczy oraz zmasakrował mu twarz. Wkrótce policjanci wpadają na trop litewskiej mafii, która niedawno zjawiła się w Polsce. Gangsterzy planują wykonać zamach na panią prokurator, pochodzącą z ich kraju. W toku śledztwa okazuje się, że w sprawę zamieszana jest również lokalna dziennikarka śledcza.

"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.8 Marysia budzi się obok Kuby. Oboje są wyraźnie zakłopotani. Córka Małgosi ma coraz więcej wątpliwości co do swojego związku z Krzysztofem. W końcu, po długich przemyśleniach, postanawia się z nim rozstać. Byli małżonkowie jadą razem do leśniczówki. Po drodze trafiają na rozbity samochód Krzysztofa. Mężczyzna miał wypadek podczas burzy. Pracę w stadninie rozpoczyna młoda Magda. Konrad nie kryje swojego zainteresowania śliczną nieznajomą. Małgosia odkrywa, że Piotr nie wrócił na noc do pensjonatu. Zaczyna podejrzewać go o romans z Paulą. Tymczasem Mirka i Maciej wyjeżdżają w podróż poślubną do Tunezji. Z kolei Orest i Wroński wracają z Paryża. Wyznają, że zostali oszukani przez Ordona.

"Czarna lista"

odc.18 Red wraz z zespołem poszukuje likwidatora szkód. Okazuje się, że za namową ściganego pracownika towarzystwa ubezpieczeniowego zwykli ludzie stają się zabójcami do wynajęcia. Liz i Raymond próbują także za wszelką cenę odkryć sekrety Toma.

"Tropiciel"

odc.5, 6 Nieznany sprawca zabija czterech żołnierzy. Funkcjonariusze odkrywają nieprawidłowości i nadużycia, do których dochodzi w pobliskiej bazie. Wkrótce ginie kolejny wojskowy. Ślady wskazują na to, że wszystkie zbrodnie popełniła jedna osoba.

"Chichot losu"

odc.8 W prokuraturze trwa kolejne przesłuchanie Radka. Tymczasem Joanna bierze udział w castingu na prezenterkę pogody. Odwiedza również rodziców. Wieczorem zaś jest umówiona z Darkiem. Konieczna podejrzewa, że mężczyzna planuje się jej oświadczyć.

"Daleko od szosy"

odc.3 Na wsi Leszek poznaje Anię, studentkę z Łodzi. Górecki spędza z nią coraz więcej czasu. Dziewczyna zachęca go, by podjął naukę w Łodzi, obiecuje mu pomóc. Z każdym dniem jego uczucie do Ani narasta. Wreszcie Leszek podejmuje decyzję o rozstaniu z Bronką.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"


odc.163, 164 Ekipa Maca Taylora bada okoliczności śmierci studenta koledżu zastrzelonego w swoim mieszkaniu. Agenci przesłuchują współlokatora i przyjaciół zmarłego. Niebawem wychodzi na jaw, że ofiara była zamieszana w proceder fałszowania pieniędzy.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje