Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2018 Tomek próbuje szantażować Artura. Radek prosi Zygmunta, by nie mścił się na "Mikserze" i wskazał policji miejsce, gdzie zakopał jego przyjaciela. Mężczyzna przyjmuje jego argumenty, ale równocześnie żąda, by sam wymierzył sobie sprawiedliwość. Zieliński wyciąga broń z kabury mundurowego i przykłada ją sobie skroni...

"Autostrada do nieba"

odc.7 Deke, dzięki pomocy Jonathana, powoli zaczyna się zmieniać. Niestety, wtedy właśnie jego ojciec decyduje się go porzucić.

"Herb piratów"

odc.3 Podczas wymiany łupów za potrzebne towary Kate zostaje schwytana przez Brytyjczyków. Czarnobrody, który obawia się, że kobieta zdradzi lokalizację jego kryjówki, zarządza misję ratunkową. James podejrzewa, że pirat będzie chciał ją zabić.

"Zemsta"

odc.6 Conrad i Victoria szykują się do odnowienia przysięgi małżeńskiej. Ceremonię przerywa policja, która zatrzymuje Graysona pod zarzutem zabójstwa Murphy’ego. Daniel chce przekonać zarząd do odwołania Conrada z funkcji prezesa zarządu Grayson Global.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.18 Niedaleko stanowego rezerwatu zostaje odnalezione pozbawione rąk ciało Carla Adamsa. Nick i Morgan przeszukują teren i trafiają do podziemnego bunkra. Znajdują podejrzanego Tommy’ego Barnesa, który mieszka tu razem z córką.

"rodzinka.pl"

odc.5 Tomek spotyka się z czarnoskórą Sylwią. Próbuje to ukryć przed rodziną. Natalia jest ciekawa jak przebiega nowa znajomość syna.


Sobota


"Żywe trupy"


odc.3 Shane i Otis próbują wydostać się ze szkoły z lekami. Podczas ucieczki Walsh doznaje kontuzji kostki. Daryl ma dość płaczu Carol. Rusza na poszukiwania Sophii. Dołącza do niego Andrea. Glenn i T-Dog docierają na farmę, gdzie zostają opatrzeni.

"Hawaje 5-0"

odc.5, 6 Ginie Amanda Reeves, córka amerykańskiego ambasadora. Oddział Steve’a szuka jej siostry, Robyn. Trop prowadzi policjantów do nocnego klubu. Okazuje się, że za całą sprawą stoją terroryści, którzy zamierzają szantażować ambasadora.


Niedziela


"Detektyw Zen"

odc.3 Zostaje porwany przemysłowiec Ruggerio Miletti. Mężczyzna miał liczne powiązania z lokalnymi politykami. Śledczy Zen nie ma łatwego zadania. bliscy Milettiego są bowiem zainteresowani jedynie przejęciem kontroli nad rodzinnym biznesem.

"Komisarz Alex"

odc.32 W Łodzi grasuje nieuchwytny seryjny morderca. Zabija swoje ofiary strzałem w potylicę, a ich ciała pozostawia w parku, w pozycji półsiedzącej, z patykiem w ręku i kostką domina obok. Funkcjonariusze odkrywają, że w podobny sposób działał przed laty Tomasz Gut, który jakiś czas temu wyszedł z więzienia. Okazuje się jednak, że mężczyzna przebywa obecnie w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Wkrótce dochodzi do kolejnego morderstwa. W ciele ofiary zostaje znaleziona kula o nietypowym kalibrze. Posiadaczem takiej broni jest ojciec Guta. Policja ustala, że mężczyzna leży nieprzytomny po wylewie, a jego broń została skradziona. Wszystkie ślady wskazują na to, że mordercą jest jego syn. Próbujący go pojmać Bromski zostaje śmiertelnie ranny...

"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.7 Zbliża się termin ślubu Mirki i Macieja. Ich bliscy i przyjaciele przygotowują się do nadchodzącej uroczystości. Plany narzeczonych niespodziewanie komplikuje mająca bardzo gwałtowny przebieg burza, która - zgodnie z przepowiednią Zdzisia - pojawia się nad rozlewiskiem. Zakochanym udaje się jednak uporać z problemami i zawrzeć związek małżeński. Pomagają im Jóźwiak, Zabielski i Zdzisio, którzy zostają świadkami na ich ślubie. Marysia, która pokłóciła się z Krzysztofem, postanawia udać się do pensjonatu. Po drodze spotyka Kubę. Oboje muszą wracać w trakcie burzy i do budynku Małgosi docierają całkowicie przemoczeni. Fatalna pogoda komplikuje również plany Piotra. Mężczyzna zostaje zmuszony do pozostania na noc u Pauli.

"Czarna lista"

odc.17 Liz stara się wyjaśnić zagadkę zniknięcia Jolene, która niedawno miała nieporozumienia z Tomem. W swoich działaniach może liczyć na pomoc byłego agenta specjalnego Reddingtona. Zespół FBI poszukuje młodego hakera Ivana.

"Tropiciel"

odc.3, 4 Tropiciel dowiaduje się, że jego syn Alex został zatrzymany na miejscu zbrodni z pistoletem w ręku i torebką marihuany w kieszeni. Mężczyzna szybko odkrywa, że detektyw, który prowadzi śledztwo w tej sprawie, nie jest uczciwym stróżem prawa.

"Chichot losu"

odc.7 Stefan udziela Koniecznej reprymendy. Kobieta rzuca pracę. Marcin pyta, czy jej oferta wynajmu mieszkania jest aktualna. Przyjaciółki martwią się o Joannę, która po stracie pracy opiekuje się dwojgiem dzieci. Wilczek i Makowska kontynuują śledztwo.

"Daleko od szosy"

odc.2 Na Śląsku Leszek pracuje jako niewykwalifikowany robotnik. Oszczędza pieniądze na kurs prawa jazdy, o którym marzy. Wreszcie udaje mu się ukończyć szkolenie i zostaje kierowcą wywrotki. Co jakiś czas spotyka się z Bronką, z którą planują wspólną przyszłość.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"


odc.161, 162 Detektyw Taylor musi ponownie stawić czoła Raymondowi Harrisowi, przestępcy, który wyszedł na wolność po siedemnastu latach spędzonych w więzieniu. Zostaje zaatakowane laboratorium kryminalistyczne, w którym przebywa Mac.

"O mnie się nie martw"

odc.12 Paweł coraz bardziej zyskuje w oczach Igi. Robi dla niej zakupy i obiecuje, że w razie kłopotów przywoła do porządku jej byłego męża, Krzyśka. Marcin nie wie, jak wybrnąć ze swoich omyłkowych oświadczyn. Na domiar złego przegrywa banalną sprawę sądową. Renata ustanawia swoim pełnomocnikiem Laurę Curyło, która ma opinię twardej prawniczki. Iga przyjmuje posadę u Pawła.

odc.13 Marcin szykuje się do rozprawy rozwodowej Biczyńskich. Mimo że jego rywalką jest Laura Curyło mecenas jest spokojny o wynik procesu. Po rozmowie z Biczyńskim Krzysiek trafia do szpitala. Sądzi, że Małecka nasłała na niego mężczyznę. Iga, która nie miała o niczym pojęcia, z przerażeniem uświadamia sobie, co Paweł miał na myśli prosząc ją, aby pozwoliła mu rozwiązać jej problemy.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje