Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2013 Zygmunt przyznaje Jowicie, że to on zamordował mężczyznę w warsztacie samochodowym. Kinga prosi Artura, by jednak spróbowali ze sobą być. Kulczycki przyznaje, że zawsze ją kochał! Sabina dostaje zaproszenie na bal charytatywny. Natan nie może jej jednak towarzyszyć.

"Herb piratów"

odc.2 Na wyspę Santa Campana przybywa kapitan Sam Valentine. Czarnobrody składa mu ofertę. Wkrótce zostaje zaatakowany przez tajemniczych napastników. Nie wiedząc, kto zaplanował zamach na jego życie, skazuje na śmierć Valentine’a i Lowe’a.

"Zemsta"

odc.5 Victoria jest zaskoczona niespodziewaną wizytą Kary. Proponuje, aby zatrzymała się u niej na kilka dni. Emily informuje Amandę, że to Jack jest biologicznym ojcem jej dziecka. Thorne prosi Aidena, by wykorzystał swoją pozycję do zaszkodzenia Grayson Global.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.17 David Phillips przyjeżdża na zjazd absolwentów swojego liceum. Podczas zabawy ginie dawna królowa szkolnych balów, Becca Sloan. Na miejscu zdarzenia agenci odnajdują też amatorsko wykonaną bombę, podłożoną w szkole w 1998 roku.

"rodzinka.pl"

odc.130 Natalia i Ludwik zamierzają sprzedać dom i zamieszkać bliżej centrum miasta. Kacper robi wszystko, aby pokrzyżować ich plany.Sobota


"Ranczo"

odc.96 Klaudia stwierdza, że małżeństwo Więcławskich już dawno się wypaliło. Para wpada w sidła niedoświadczonej psychoterapeutki, co jednak przynosi nieoczekiwane efekty. Wkrótce z żądaniem małżeńskiej terapii zgłaszają się dwie kolejne kandydatki. Senator Kozioł spotyka Monikę i... traci dla niej głowę. Gdy kobieta dowiaduje się o pozycji polityka, nawiązuje z nim znajomość. Wystawa Kusego dostaje zaproszenie do galerii w Nowym Jorku. Monika zabiera męża Lucy do Warszawy, by wyrobił sobie wizę. Prosta formalność komplikuje się za sprawą trudnego charakteru mężczyzny. Księża prowadzą akcję, celem której jest przeciwdziałanie zalewowi obcych nacji w obliczu niedoborów demograficznych w kraju. Duchownych wspiera Michałowa oraz urząd gminy.

"Ojciec Mateusz"

odc.103 Ksiądz Mateusz i antykwariusz Arkuszewski są zaniepokojeni zniknięciem profesora Kotońskiego, właściciela cennych starodruków. Zawiadamiają policję. Wkrótce zostaje zatrzymany złodziej Tomasz Haczyk. Nagle do domu powraca Kotoński. Nocul ustala, ze księgozbiór profesora jest ubezpieczony na milion złotych. Pluskwa, jako podstawiony więzień, trafia do celi Haczyka.

"Trzej muszkieterowie"

odc. 9, 10 Milady dostaje się do klasztoru i podstępnie zabija Konstancję. Pomimo pościgu muszkieterów kobiecie udaje się uciec. Wkrótce jednak dochodzi do jej spotkania z Atosem. Jedzą oni ostatnią wspólną kolację. Egzekucja kobiety zbliża się nieuchronnie.

"Żywe trupy"

odc.2 Rick zabiera postrzelonego przez Otisa Carla do domu na farmie, w którym mieszkają m.in. Hershel i jego córki. Tam chłopiec jest opatrywany. Shane i Otis ruszają po potrzebne medykamenty do opanowanej przez żywe trupy szkoły.

"Hawaje 5-0"

odc.3, 4 Nasila się wojna gangów. Zespół McGarretta odkrywa związek pomiędzy samoańskimi gangsterami a kontynentalną mafią. Z więzienia znika niebezpieczny przestępca. Detektywi sprawdzają, co mogło być przyczyną jego nagłej ucieczki.


Niedziela

"Detektyw Zen"

odc.2 Zen bada sprawę śmierci rzymskiego arystokraty, Umberto Ruspantiego. Wśród przełożonych detektywa panuje przekonanie, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Intuicja podpowiada jednak Zenowi, że sprawa jest bardziej skomplikowana.

"Komisarz Alex"

odc.31 W jednej ze znanych restauracji zostaje znalezione ciało jej współwłaściciela i menedżera, Stefana Grubera. Sekcja zwłok wykazuje, że zmarł on wskutek przedawkowania leku na serce, Digitalisu. Okazuje się jednak, że mężczyzna nie brał tego środka. Funkcjonariusze zaczynają szukać osób, które mogły mieć dostęp do leku. Próbują też ustalić motyw zbrodni. Wkrótce wychodzi na jaw, że Gruber miał romans z barmanką, którą następnie porzucił dla żony swojego wspólnika i głównego kucharza, Mikołaja Rudnickiego. Bromski i jego współpracownicy ustalają też, że w sprawę morderstwa może być zamieszana matka Mikołaja, chorobliwie zazdrosna o niego Teresa. W rozwiązaniu niałatwej zagadki pomaga policjantom Alex.

"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.6 Kuba postanawia pomóc Piernackiemu i Tomaszowi w ich biznesie, którym jest prowadzenie stadniny. Pobyt mężczyzny na Mazurach bardzo niepokoi Krzysztofa. Sprawia również, że w Marysi ożywają dawne uczucia. Coraz bardziej zdenerwowany leśniczy, pod wpływem zazdrości, atakuje i uderza dawnego partnera swojej ukochanej. Paula i Piotr spędzają coraz więcej czasu razem. Pewnego dnia, wracając do domu, przypadkowo potrącają jadącego na rowerze, będącego pod wpływem alkoholu Zdzisia. Wypadek ten nieoczekiwanie przypomina Piotrowi dramatyczne wydarzenia z przeszłości. Jego gwałtowna reakcja zaskakuje Paulę. Mirka za namową Róży decyduje się wreszcie wyjawić Maciejowi długo skrywaną tajemnicę. Narzeczeni godzą się.

"Czarna lista"

odc.16 Tom stara się utrzymać swój sekret w tajemnicy. Tymczasem giną jeden po drugim ludzie Resslera. Sprawcą jest przestępca Mako Tanida, który po ucieczce z więzienia realizuje swój plan zemsty. Dochodzi do konfrontacji Toma z Jolene.

"Tropiciel"

odc.1, 2 Tropiciel jest obdarzony niezwykłym darem - bardzo wrażliwym węchem. Potrafi na przykład wyczuć ładunki wybuchowe używane przez terrorystów. Na co dzień pomaga swojemu przyjacielowi Victorowi w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.


"Bez litości"

odc.5 W Seattle narasta konflikt pomiędzy jakuzą a meksykańskim gangiem MS-13. Tymczasem do Kane’a zgłaszają się antyterroryści. Jego dawny znajomy, Leroy Jacobs, wtargnął do jednego z banków z bronią w ręku i wziął zakładników.


"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"


odc.159, 160 Dochodzi do eksplozji ciężarówki, z której sprzedawano jedzenie. Zespół Taylora ustala, że przyczyną wybuchu był ładunek domowej roboty. Wychodzi na jaw, że kulinarny biznes był przykrywką dla przestępców czerpiących zyski z prostytucji.

"O mnie się nie martw"

odc.11 Znajomość Igi z Pawłem zaczyna się rozwijać w zaskakującym dla niej tempie. Biczyński wydaje się Małeckiej idealnym partnerem, który zapewni jej i dzieciom upragnioną stabilizację oraz zaakceptuje jej skomplikowaną sytuację rodzinną. Mężczyzna proponuje też Idzie pracę w swojej firmie, która będzie zajmować się organizacją wesel. Iga wciąż jest wierna swemu postanowieniu i trzyma Marcina na dystans. Plany te komplikuje Ewa, która zdecydowała, że Małecka razem z Kaszubą mają zostać rodzicami chrzestnymi jej synka. Z Londynu przyjeżdża Renata, by zapoznać się z propozycją podziału majątku zaproponowaną przez Kaszubę. Niestety, mężczyzna nie jest w stanie skupić się na pracy, gdyż myślami jest przy Aśce, która tego dnia ma urodziny.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje