Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:


"Pierwsza miłość"
odc. 2008 Miśkiewicz zaprasza Darię na kawę. Potem przenoszą się do jej mieszkania. Śmiałek z kolegami postanawiają zabawić się kosztem Florkowej. Luiza musi wyznać Błażejowi prawdę.

"Herb piratów"

odc.1/9 Rok 1729. Komandor Jagger wysyła Toma Lowe’a z misją zabicia pirata Czarnobrodego. Mężczyzna dołącza do załogi HMS Petrel. Podczas podróży okręt atakują piraci. Tom trafia na wyspę Santa Campana, miejsce pobytu Czarnobrodego.

"Zemsta"

odc.4 Aiden ostrzega Emily, że powinna właściwie przygotować się na prawdę o swojej matce. Victoria chce zorganizować przyjęcie z okazji zbliżających się narodzin dziecka Amandy. Pomiędzy kobietami dochodzi do kłótni, która kończy się wypadkiem.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.16 W Las Vegas w ciągu kilku dni dochodzi do dwóch zbrodni, których ofiarami są zawodowi pokerzyści. Zachodzi obawa, że tajemniczy sprawca znów uderzy, a jego celem będzie kolejny gracz. Ekipa robi wszystko, aby do tego nie dopuścić.

"rodzinka.pl"

odc.128 Janina i Zenon sprzeczają się o przeprowadzkę na wieś. Ludwik również zaczyna zastanawiać się nad możliwością radykalnych zmian w życiu rodziny i sprzedażą mieszkania. Kacper robi zakupy przez internet i sprowadza do domu niebezpieczne zabawki. Kuba i Tomek próbują udowodnić sobie, kto jest wyższy. Natalia i Maria wykorzystują wino w nietypowy sposób.Sobota


"Ranczo"

odc.95 Kozioł i Czerepach są zaniepokojeni zachowaniem żon, które po wpisaniu ich nazwisk na listy wyborcze stały się bardziej samodzielne i świadome swoich praw. Mężowie postanawiają zorganizować im spektakularną lekcję skromności. Monika podejmuje się opieki nad Dorotką. Zadanie to okazuje się znacznie bardziej wymagające, niż jej się to na początku wydawało. Solejukowa, zawstydzona po wyemitowanej na żywo karczemnej awanturze z Wargaczową, unika kontaktu z ludźmi i opuszcza dom tylko po zmroku, odpowiednio przy tym zakamuflowana. Witebski zaprasza Jolę z mężem na uroczystą kolację. Pietrek jest przekonany, że dziennikarz wręczy mu wymówienie z pracy. Ksiądz Maciej próbuje nakłonić skłócone mieszkanki wsi do zgody.

"Ojciec Mateusz"

odc.101 Z willi eurodeputowanego Gajownika zostają skradzione cenne dzieła sztuki. Podejrzenia padają na Henryka Mitułę, który pod nieobecność właściciela opiekował się budynkiem. Jego żona, Anna, przychodzi po pomoc do księdza Mateusza. Na cmentarzu zostają znalezione zwłoki znajomej Pluskwy, Lucyny Bójko, która została uduszona. Obie sprawy mogą być ze sobą powiązane.

"Trzej muszkieterowie"

odc.7, 8 Królowa Anna prosi D’Artagnana, aby zorganizował jej spotkanie z księciem Buckingham. Tymczasem muszkieter chce zabrać ukochaną Konstancję z klasztoru i zapewnić jej lepsze warunki. Na życie księcia Buckingham planowany jest zamach.

"Żywe trupy"

odc.1/13 Ocalali opuszczają Atlantę. Podczas podróży autostradą ich samochód ulega awarii. Glenn i Shane próbują znaleźć części do naprawy. Niespodziewanie w kierunku Ricka i jego grupy zaczyna zbliżać się ogromna grupa żywych trupów...

"Hawaje 5-0"

odc.1, 2 Steve McGarrett, zasłużony oficer marynarki wojennej, powraca do rodzinnego Honolulu, aby pochować zamordowanego ojca. Od gubernatora stanu przyjmuje propozycję dowodzenia elitarną jednostką policji, walczącą z przestępczością na Hawajach.


Niedziela

"Detektyw Zen"

odc.1/3 Detektyw Aurelio Zen zostaje wysłany do odległej wioski, w której popełniono morderstwo. Musi umiejętnie poprowadzić śledztwo w tej sprawie, aby nie doszło do wybuchu politycznego skandalu. Zen pracuje pod presją czasu i przełożonych.

"Komisarz Alex"

odc.30 Bartek, który niebawem kończy dwanaście lat marzy, aby na przyjęciu urodzinowym pojawił się jego ojciec. Rodzice chłopaka są w trakcie rozwodu. Bartek odkrywa, że jego matka wciąż kocha męża. Wymyka się z treningu hokeja, prosząc swojego kolegę Damiana, by zastąpił go na boisku. Jedzie do ojca. Tymczasem dwaj bandyci porywają Damiana, który wciąż ma na sobie hokejową maskę. Sądząc, że uprowadzonym jest Bartek, dzwonią do jego matki z żądaniem okupu. Na miejscu zjawia się Bromski z Aleksem. Bartek podsłuchuje jego rozmowę i dowiaduje się o porwaniu. Zamierza sam uwolnić kolegę. Komisarz domyśla się, że Damian został uprowadzony przez pomyłkę. Nie wie jednak, czemu zniknął Bartek. Policja rozpoczyna poszukiwania.

"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.5 Róża za wszelką cenę postanawia poznać tajemnicę szantażowanej przez dawnego wspólnika Mirki. Wykrada Maciejowi klucze do jej mieszkania i udaje się tam. Na miejscu zastaje nieznajomego mężczyznę. Piernacki i Tomasz spierają się o przyszłość stadniny. Pierwszy z nich marzy o jej rozbudowie, ale jego wspólnik przekonuje go, że przede wszystkim powinni skupić się na remoncie. Obaj mężczyźni planują wciągnąć do współpracy Konrada. Ten tymczasem zaczyna intensywnie uprawiać biegi. Liczy na to, że na leśnych drogach znowu spotka uroczą nieznajomą. Paula zbliża się do Piotra. Marysia i Krzysztof przygotowują dom przed narodzinami dziecka. Nie we wszystkim są zgodni. Tymczasem nad rozlewiskiem zjawia się Kuba.

"Czarna lista"

odc.15 W niejasnych okolicznościach zostaje znaleziony wybitny prokurator, który zaginął przed laty. Red twierdzi, że za tą sprawą stoi Ruth Kipling znany jako "Sędzia". Przestępca więzi osoby, które przyczyniły się do skazania niewinnych ludzi.


"Bez litości"

odc.4 Ekipa Kane’a rozpracowuje organizację rasistowską, która w nadchodzących wyborach chce za wszelką cenę odnieść zwycięstwo. Ponadto w Seattle grasuje snajper, a na wolność wychodzi seryjny gwałciciel, któremu nie udowodniono winy.

"Stawka większa niż życie"

odc.16 Rok 1945. Hans Kloss na rozkaz generała Fistera ma dopilnować wysadzenia mostu po przejściu wycofujących się wojsk niemieckich. J-23 i miejscowy ruch oporu planują akcję "Liść dębu", której celem jest przejęcie mostu przed jego zniszczeniem.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

odc.157, 158 Zostaje zamordowana uczennica elitarnej, prywatnej szkoły na Manhattanie. Mac Taylor i jego ekipa rozpoczynają dochodzenie. Niebawem wychodzi na jaw wiele nieprawidłowości, jakie miały miejsce w tej prestiżowej placówce.

"O mnie się nie martw"

odc.9 Iga próbuje pozbierać się po tym, jak ze świata marzeń i nadziei wróciła do swojego dawnego życia. Odchodzi z kancelarii, a znajomość z Marcinem uważa za zakończoną. Nawet sukces, jakim jest zdemaskowanie Ostrowskiego, nie jest w stanie poprawić jej humoru. Marcina dręczą wyrzuty sumienia. Chce naprawić relacje z Igą, ale właśnie spadają na niego poważne kłopoty.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje