Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:

"Świat według Kiepskich"

ODC.245 Ferdek i Paździoch chcą przedłużyć Boże Narodzenie. Okazuje się, że to jedyny okres w roku, kiedy ich żony są dla nich miłe.

Sobota

"Trzej muszkieterowie"

ODC.5, 6 D’Artagnan ratuje swoją ukochaną Konstancję z rąk porywaczy kardynała i Milady. Ukrywa ją w klasztorze. Muszkieterowie otrzymują nowe zadanie: mają zapewnić bezpieczeństwo królowi Ludwikowi XIII w czasie kampanii wojskowej.

"Ranczo"

ODC.94 Monika dowiaduje się, że Kusy spalił swoje dzieła w ofierze miłości. Wpada w szał i chce wrócić do Warszawy. Zmienia decyzję na wieść, że Kinga uwieczniła całe zdarzenie na telefonie komórkowym. Kozioł i Czerepach stają przed problemem braku kobiet w swej partii. Angażują swoje żony. Szybko okazuje się, że nie chcą one pełnić wyłącznie roli reprezentacyjnej. Pietrek próbuje wymyślić nową audycję, która zapewni mu przedłużenie kontraktu. Obserwując życie codzienne Wilkowyj wraz z przyjaciółmi z ławeczki, opracowuje projekt programu "Wybacz mnie". W trakcie realizacji wychodzą na jaw braki scenariuszowe, które prowadzą do dramatycznych wydarzeń. Kiedy Witebski wraca na wieś i wkracza do studia, widzi, że panuje tam totalny chaos.

"CSI: Miami"

ODC.19 Z więzienia ucieka Dante Kroll, były zawodnik MMA. Planuje zemścić się na Loganie Shepherdzie, swoim rywalu z ringu, który podczas procesu Krolla zeznawał przeciwko niemu. Caine i jego podwładni starają się chronić Shepherda podczas najbliższych zawodów.

"Świat według Kiepskich"

ODC.351 Paździoch jest załamany złymi relacjami z Heleną. Chce popełnić samobójstwo skacząc z dachu. Ferdek i Boczek ratują sąsiada.

"Czas honoru: Powstanie"

ODC.1 Ostatnie dni lipca 1944 roku. Przez stolicę przechodzą kolumny niemieckich żołnierzy wycofujących się z frontu wschodniego. Władek i Bronek stają na czele plutonów AK. Razem z Michałem i Jankiem mają odebrać kuriera z Londynu z ważnymi informacjami dla dowództwa polskiego podziemia. Lena wydostaje się z Pawiaka. Janek po raz pierwszy widzi swojego syna, Jasia. Młodzi mieszkańcy Warszawy oczekują na sygnał do rozpoczęcia powstania. Helena nie podziela ich entuzjazmu. Prosi Bronka, by odwiódł Wandę od udziału w walkach. Nie wie, że córka razem z Celiną uczestniczy w szkoleniu dla sanitariuszek. Tymczasem gubernator Warszawy Fischer angażuje Rainera do akcji prewencyjnej, mającej zapobiec wybuchowi powstania.

Niedziela

"Chichot losu"

ODC.4 Joanna zabiera dzieci na spotkanie z babcią. Próbuje dowiedzieć się, gdzie jest Tadeusz. Okazuje się, że Elżbieta pozbawiła go praw rodzicielskich. Krystyna oświadcza też, że nie zajmie się wnukami, bo planuje półroczny wyjazd do Australii.

"Komisarz Alex"

odc.29 Podczas sekcji zwłok Anny, która rzekomo zmarła na skutek przedawkowania narkotyków, okazuje się, że prawdopodobnie ktoś ją zamordował. Komisarz Bromski i jego współpracownicy rozpoczynają dochodzenie, które z trudem posuwa się do przodu, bowiem kobieta od lat żyła samotnie i stroniła od kontaktów z ludźmi. W tej sytuacji jedyne podejrzenia padają na zakochanego w niej kolegę z pracy, Wojtka. Funkcjonariusze postanawiają wezwać na pomoc doświadczoną psycholog śledczą Ewę Wilk, która specjalizuje się w tworzeniu profilów morderców i ich ofiar. Uważają, że tylko ona jest w stanie pomóc im rozwiązać zagadkę śmierci Anny. Niebawem, korzystając z jej wiedzy i pomysłowości, udaje im się wpaść na trop poszukiwanego zabójcy.

"Cisza nad rozlewiskiem"

ODC.4 Po śmierci Kasi Basia postanawia ponownie wyjechać z Polski, tym razem do Indii, aby tam odnaleźć wewnętrzny spokój. Maciej jest załamany brakiem wieści od ukochanej. Tymczasem Mirka próbuje uwolnić się od szantażującego ją dawnego wspólnika. Róża zaczyna podejrzewać, że kobieta ma naprawdę poważne problemy. Paula znowu kłóci się ze Sławkiem. Zarzuca mu kłamstwa. Wzburzona jedzie do pensjonatu, aby szczerze porozmawiać z córką Małgosi. Zamiast niej spotyka jednak Piotra i to jemu opowiada o swoich problemach. Krzysztof rezygnuje z możliwości awansu i wyjazdu do Szczytna. Chce zostać z Marysią. Leśniczy coraz lepiej czuje się w roli przyszłego ojca. Kuba przyłapuje Agatę na zdradzie i wyrzuca ją z domu rodziców.

"Czarna lista"

ODC.14 Liz pomaga Tomowi przygotować się do adopcji dziecka. Red ujawnia, że kolejnym celem na liście jest Madeline Pratt, znajoma z jego przeszłości. W syryjskiej ambasadzie odbywa się przyjęcie. Reddington usiłuje namówić Liz do zainicjowania napadu.


"Bez litości"

ODC.3 W Seattle zaczynają umierać młodzi mieszkańcy miasta. Okazuje się, że za zgony odpowiada wyjątkowo toksyczny narkotyk sprzedawany w formie tabletek z symbolem "E". Oddział Kane’a próbuje odnaleźć źródło dystrybucji środka.

"Stawka większa niż życie"

ODC.15 Rok 1945. W Tolbergu trwają przygotowania do ewakuacji fabryki profesora Glassa, produkującej pociski V2. Kloss otrzymuje rozkaz zatrzymania naukowca. Podczas akcji, którą podejmuje razem z robotnikami, zostaje zdemaskowany przez Brunnera.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

ODC.155, 156 Tajemniczy mężczyzna dzwoni na policyjny numer alarmowy. Uprzedza funkcjonariuszy, że wkrótce popełni zbrodnię i podaje adres, pod którym porzuci zwłoki. Zespół Maca Taylora staje przed trudnym zadaniem.

"O mnie się nie martw"

ODC.7 Małecka od tygodnia umawia się na spotkania z mężczyznami, których poznała na portalu randkowym. Za wstępną selekcję kandydatów odpowiada Kaszuba. W gąszczu zgłoszeń mecenas próbuje namierzyć anons od oszusta, który skrzywdził Teresę. Wkrótce do Małeckiej odzywa się na portalu kolejny adorator, Ostrowski. Para szybko ustala termin i miejsce spotkania.

ODC.8 Iga omawia z Marcinem szczegóły kolejnych spotkań z Ostrowskim. Ustalają, że ma odgrywać przed nim rolę bogatej dziedziczki. By uwiarygodnić wymyśloną historię mecenas Kaszuba udostępnia na randkę swój luksusowy apartament. Niestety wszystko komplikuje się, gdy podczas spotkania z Ostrowskim w mieszkaniu Marcina niespodziewanie zjawia się jego narzeczona, Aśka.

Reklama

Reklama

Reklama