Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:

"Klan"

odc. 2668 Agnieszkę cieszy, że Janusz zdecydował się na stałe wrócić do Polski. Feliks ma nadzieję, że po świętach znowu będzie z Moniką. Paweł dowiaduje się od Alicji, że do Polski niebawem przylatuje Vujkovic, który ma objąć katedrę na Wydziale Slawistyki. Alicja przygotowuje się do ślubu z docentem Sarną. Agata i Małgosia jadą do Feminy obejrzeć jasełka. Po przedstawieniu Jacek w imieniu swojej firmy zaprasza nie tylko najmłodszych na... kulig.

"Pierwsza miłość"

odc. 2003 Artur rozmawia z doktorem Górzyńskim. Postanawia nie tracić czasu i jeszcze tego samego wieczoru oświadcza się Kindze! Radek umawia się na spotkanie z tajemniczą osobą, która od pewnego czasu do niego i jego przyjaciół wysyła wiadomości. Do konfrontacji jednak nie dochodzi. Wieczorem odbiera kolejnego sms-a, w którym jest zdjęcie Jowity z pytaniem: "A jeśli stanie się z nią to samo, co z Zygmuntem"?

"Zemsta"

odc.3 Emily próbuje pozbyć się Aidena z Hamptons. Wychodzi na jaw, że byli oni niegdyś parą. Victoria organizuje konferencję prasową, na której ogłasza, że ojcem Charlotte jest David Clarke. Przyznaje też, że Amanda jest z nimi spokrewniona.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.15 Sara jest główną podejrzaną o zabójstwo mężczyzny, z którym spotkała się w hotelu. Mimo braku alibi i niekorzystnych zbiegów okoliczności zespół nie wierzy w winę koleżanki. Śledczy szukają prawdziwego sprawcy, by oczyścić ją z zarzutów.

"rodzinka.pl"

odc.119 Kacper przygotowuje się do Pierwszej Komunii. Rozmawia z Zosią o strojach i zastanawia się, czym jest grzech. W tym czasie u Tomka szykuje się impreza. Zabawę przerywa jednak wizyta niezapowiedzianych gości.

"Świat według Kiepskich"

odc.406 Ktoś regularnie zanieczyszcza Paździochowi wycieraczkę. Ferdek mówi oburzonemu sąsiadowi, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

"Ojciec Mateusz"

odc.79 Znany choreograf szuka w Sandomierzu młodych talentów. Spośród wielu chętnych najlepsza jest Paulina. W nocy dziewczyna zostaje znaleziona martwa. Na miejscu zbrodni widziano inną kobietę.

"Gwiezdne wrota"

odc.9 Ekipę pułkownika O’Neilla czeka kolejne trudne zadanie. Haktyl planuje powstanie przeciwko Molocowi. Jednocześnie Ishta i jej wojowniczki przenoszą się do bazy GW. Teal’c ciągle ma problem, ponieważ jego syn Ryac zakochał się i myśli o małżeństwie.

Sobota

"Trzej muszkieterowie"

odc.3, 4 D’Artagnan ratuje z opresji Annę. Władczyni daje mu w podzięce pierścień. Mężczyzna spotyka się z ukochaną Konstancją. Jego szczęście zakłóca jednak wieść o śmierci przyjaciela. Kardynał Richelieu i Milady porywają Konstancję.

"Ranczo"

odc.93 Fabian odtrąca Klaudię i wybiera związek z Jagną. Porzucona kobieta zamierza zemścić się na nim w stylu sycylijskim. Prosi o pomoc miejscowych przestępców, którzy zgadzają się wykonać określone zadanie, ale żądają zaliczki, którą jest alkohol. Klaudia nie przypuszcza, że mężczyźni pod jego wpływem będą mieli trudności z realizacją powierzonej im misji. W sprawę zostaje też wciągnięty senator Kozioł. Kusy przechodzi kryzys twórczy. Lucy czuje się winna i stara się wspomóc go na różne sposoby. Gdy wszystkie zawodzą, decyduje się na desperacki krok. Michałowa, wdzięczna proboszczowi, że zaakceptował jej postulaty płacowe, postanawia pomóc mu rozwiązać konflikty personalne na plebanii. Robi to w charakterystycznym dla siebie bezpardonowym stylu.

"Wrogie niebo"

odc.10 Skittersi przybywają do Charleston, by przekazać szczegóły planu zabicia władcy. Gdy ten ginie, Karen udaje się uciec, wcześniej zarażając Hala. Tom odkrywa, że Anne jest w ciąży. Ludziom zaczyna zagrażać nowy gatunek obcych

"Londyńczycy"

odc.16 Bliscy Andrzeja i Asi przyjeżdżają na ich ślub do Londynu. W przeddzień uroczystości narzeczeni biorą udział w wieczorach: kawalerskim i panieńskim. Asia i Mariola bawią się w pubie, a Andrzej z Darkiem udają się na zamkniętą imprezę w zamku za miastem.

"Świat według Kiepskich"

odc.407 Halina dostaje w promocji laptopa. W sieci znajduje obraźliwe opinie o sobie i swojej rodzinie. Postanawia się zemścić.

Niedziela

"Chichot losu"

odc.3 Po śmierci matki Aga i Karol są zrozpaczeni. Joanna podpisuje druk, dający jej tymczasowe uprawnienia opiekuna dzieci. Wkrótce okazuje się, że w samochodzie Elżbiety ktoś przeciął przewód płynu hamulcowego, co było przyczyną wypadku.

"Komisarz Alex"

odc.29 Podczas sekcji zwłok Anny, która rzekomo zmarła na skutek przedawkowania narkotyków, okazuje się, że prawdopodobnie ktoś ją zamordował. Komisarz Bromski i jego współpracownicy rozpoczynają dochodzenie, które z trudem posuwa się do przodu, bowiem kobieta od lat żyła samotnie i stroniła od kontaktów z ludźmi. W tej sytuacji jedyne podejrzenia padają na zakochanego w niej kolegę z pracy, Wojtka. Funkcjonariusze postanawiają wezwać na pomoc doświadczoną psycholog śledczą Ewę Wilk, która specjalizuje się w tworzeniu profilów morderców i ich ofiar. Uważają, że tylko ona jest w stanie pomóc im rozwiązać zagadkę śmierci Anny. Niebawem, korzystając z jej wiedzy i pomysłowości, udaje im się wpaść na trop poszukiwanego zabójcy.

"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.3 Trwają przygotowania do pogrzebu Kasi. Mieszkańcy rozlewiska nie mogą pogodzić się z niespodziewaną śmiercią bliskiej im osoby. Małgosia jest wyraźnie przygnębiona. Pod nieobecność Basi to ona musi wszystkiego dopilnować. Dochodzi do kolejnej kłótni Pauli i Sławka. Kobieta czuje, że mąż nie chce wracać do domu i coś przed nią ukrywa. Rysio jest rozczarowany po swoich urodzinach, na których nie zjawił się ojciec. Postanawia razem z Bronią uciec z domu. Dzieci odnajduje i odwozi do bliskich tajemniczy Piotr. Maciej jest załamany po nagłym zniknięciu Mirki. Nie rozumie zachowania ukochanej, która nagle zerwała z nim kontakt. Róża sugeruje mu, by zaczął jej szukać. Nad rozlewiskiem zjawia się Kuba. Chce wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych.

"Czarna lista"

odc.13 Coraz częściej dochodzi do porwań dzieci. Red informuje Liz o istnieniu nielegalnej organizacji o nazwie "Cyprus Agency". W tym samym czasie Liz i Tom zastanawiają się nad adopcją dziecka. Kobieta postanawia odnaleźć dyrektora placówki.

"Dylematu 5"

odc.3 Mieszkańcy nie wiedzą, jak rozwiązać problem długu wobec banku. Tymczasem Krzysiek, syn Balcerków i samotny ojciec kilkuletniej Patrycji, interesuje się Wierą, jedną z dziewczyn pracujących w agencji towarzyskiej. Balcerkowa patrzy na to ze zgorszeniem.

"Bez litości"

odc.2 W Seattle ofiarą seryjnego mordercy padają blondwłose striptizerki. Jednostka Kane’a natrafia na ślad zabójcy o pseudonimie Black Magic. Nowa członkini ekipy, Sarah, która wyglądem przypomina ofiary, zostaje wystawiona na przynętę.

"Stawka większa niż życie"

odc.14 Do miasteczka, w którym stacjonują J-23 i Brunner, przyjeżdża Edyta, kuzynka prawdziwego Hansa Klossa. Agent obawia się dekonspiracji. Zauważa też, że Brunner z niewiadomych powodów obawia się kobiety. Dochodzi do nieudanego zamachu na jej życie.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

odc.153, 154 Ulicami Nowego Jorku mknie ciężarówka. W środku trwa huczna impreza. Nagle rozpędzony samochód wpada do rzeki Hudson. Trzy osoby giną. Ekipa Taylora przystępuje do śledztwa. Trop prowadzi do pewnej japońskiej artystki.

"O mnie się nie martw"

odc.5, 6 Iga próbuje pomóc Teresie wybrnąć z kłopotów, w jakie wpadła przez zauroczenie nieodpowiednim mężczyzną. Krzysiek chce przy pomocy kolegów odzyskać miłość żony. Jednak Iga coraz bardziej przekonuje się do mecenasa Kaszuby.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje