Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Piątek:

Reklama

"Klan"

odc. 2663 Beata żali się cioci Stasi, że Jasiek nie chce spędzić świąt z rodziną. Dochodzą do wniosku, że chłopak jest jeszcze zbyt młody, by rozpocząć życie na własny rachunek. Feliksowi bardzo zależy na tym, by spędzić Wigilię w towarzystwie Moniki. Po kilku lekcjach języka francuskiego u pani Leokadii, Kasia podchodzi do testu poprawkowego. Tym razem zalicza go bez problemu. Agata poznaje Piotrusia z Feminy. Bolek stresuje się przed jutrzejszą wizytą u notariusza.

"Pierwsza miłość"

odc. 1998 Filip poważnie podchodzi do realizacji skrytych marzeń Artura. Pierwszym pragnieniem na liście Kulczyckiego jest nauczyć się piec makowiec, którego zapach przywołuje wspomnienie jego mamy, serwującej to ciasto podczas świąt. Filip prosi Beatę o cukiernicze wskazówki. "Mikser", Luiza, Jowita i Radek odkrywają, że dostali tego samego sms-a. Podejrzewają, że mogła go wysłać Aśka.

"Zemsta"

odc.2 Daniel pomaga Charlotte odzyskać wolność. Tajemniczy przybysz udaje się do Emily, której kamery nagrały wydarzenia w kryjówce Victorii. Jack bada, czy istotnie jest ojcem dziecka Amandy. Kobieta prosi Emily o to, by wynik testu był pozytywny.

"Afryka - za głosem serca"

odc.4 Antonia bez skutku próbuje zainteresować siostrę pomysłem założenia farmy turystycznej. Zła na krewną Bianca jedzie na kilka dni do Kapsztadu. U Vogtów zjawia się Friedrich. Dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań pomiędzy nim a Marią.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.14 Eksperci medycyny sądowej badają okoliczności śmierci siostry kubańskiego piosenkarza, który odbywa tournée po USA. Trop prowadzi do warsztatu samochodowego Eddiego Santosa. Okazuje się, że jego siostrzeniec, Estefan, miał romans z dziewczyną.

"rodzinka.pl"

odc.114 Tomek, by nie martwić się o zakupy, albo wpada na obiady do Natalii i Ludwika, albo zaprasza rodziców z prowiantem do siebie.

"Sąsiedzi"

odc.3 Patrycja czyta powieść kryminalną. Jest tak przerażona, że kiedy Cezary wraca z pracy, wyrzuca książkę przez okno. Pod wpływem lektury staje się bardzo podejrzliwa. Sądzi, że mąż chce ją zamordować.


Sobota

"Trzej muszkieterowie"

odc.1, 2/10 Młody D’Artagnan przybywa do Paryża, aby zostać muszkieterem. Już pierwszego dnia ma stoczyć pojedynki z trzema doświadczonymi szermierzami: Atosem, Portosem i Aramisem. Tymczasem królowa umawia się z księciem Buckingham.


"Ranczo"

odc.93 Fabian odtrąca Klaudię i wybiera związek z Jagną. Porzucona kobieta zamierza zemścić się na nim w stylu sycylijskim. Prosi o pomoc miejscowych przestępców, którzy zgadzają się wykonać określone zadanie, ale żądają zaliczki, którą jest alkohol. Klaudia nie przypuszcza, że mężczyźni pod jego wpływem będą mieli trudności z realizacją powierzonej im misji. W sprawę zostaje też wciągnięty senator Kozioł. Kusy przechodzi kryzys twórczy. Lucy czuje się winna i stara się wspomóc go na różne sposoby. Gdy wszystkie zawodzą, decyduje się na desperacki krok. Michałowa, wdzięczna proboszczowi, że zaakceptował jej postulaty płacowe, postanawia pomóc mu rozwiązać konflikty personalne na plebanii. Robi to w charakterystycznym dla siebie bezpardonowym stylu.

"Wrogie niebo"

odc.9 2. Pułk dociera do Charleston. Grupa Masona wywołuje niepokój miejscowych, którzy nie mają zamiaru brać udziału w walce z obcymi. Maggie uświadamia sobie, że Pope nie zostanie w ich grupie. Tector ujawnia prawdę o swojej wojskowej przeszłości.

"Żywe trupy"

odc.15, 16 Glenn odnajduje wiadomość od Maggie i rusza w kierunku osady dla ocalałych. Towarzyszą mu: Abraham, Eugene, Rosita i Tara. Grupa dociera w końcu do tunelu, gdzie rozdziela się. Rhee i Tara chcą przedostać się na jego drugą stronę.

"Londyńczycy"

odc.15 Asia i Mariola przymierzają suknie ślubne. Postanawiają, że obie ceremonie odbędą się w polskim kościele na Ealingu. Po wyjściu ze szpitala Wojtek składa zeznania obciążające gang Hamida. Razem z Kasią zamierza wyjechać do Hiszpanii.

Niedziela

"Chichot losu"

odc.2 Joanna nie może się doczekać powrotu Elżbiety. Karol i Aga też stęsknili się za mamą. Niepokoją się, że nie mogą z nią nawiązać kontaktu. Joanna odwołuje swoje spotkanie z Darkiem. Wieczorem sierżant Jakubczyk informuje ją o śmierci Elżbiety.

"Komisarz Alex"

odc.28 Młoda kobieta, Patrycja, niespodziewanie słabnie na ulicy w środku miasta. Na miejsce natychmiast przybywa karetka pogotowia, ale jej załodze nie udaje się akcja reanimacyjna. Ciało dziewczyny trafia do kostnicy, gdzie ma zostać przeprowadzona sekcja. Tymczasem w nocy zwłoki zostają skradzione, a ponadto okazuje się, że nieznany sprawca zamordował strażnika, który pracował w szpitalu. Do akcji wkracza komisarz Bromski i jego współpracownicy z wydziału kryminalnego policji. Wspiera ich Alex. Trop prowadzi funkcjonariuszy do pewnego baru, w którym pracuje przyjaciółka Patrycji, Olga. Okazuje się, że w sprawę może być zamieszany mąż zamordowanej. Tymczasem mężczyzna sam stara się wyjaśnić zagadkę śmierci ukochanej.

"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.2 Dalsze losy Małgorzaty Jantar, jej córki Marysi oraz mieszkańców malowniczego Pojezierza Mazurskiego. Krzysztof dostaje propozycję awansu. Nowa posada wiąże się jednak z koniecznością wyjazdu do Szczytna. Marysia wciąż myśli o dziecku. Dręczą ją wątpliwości na temat przyszłości u boku leśniczego. Kuba szuka nowego mieszkania. Do czasu znalezienia lokum musi z Agatą przenieść się do rodziców. Maciej chce oświadczyć się Mirce. Tuż przed zaręczynami kobieta odbiera tajemniczy telefon. Po rozmowie niespodziewanie ucieka. Rysio dowiaduje się, że jego ojca nie będzie na przyjęciu urodzinowym. Jest zrozpaczony. Piernacki proponuje Tomaszowi spółkę. Niespodziewanie umiera Kasia. Tragiczna wiadomość wstrząsa mieszkańcami rozlewiska.

"Czarna lista"

odc.12 Red informuje resztę zespołu, że Alchemik, który pracował nad zmianą ludzkiego DNA, dostał zlecenie na ochronę informatora mafii i jego żony. Liz i Tom znów przeżywają kryzys w związku. Ressler wciąż nie może się pogodzić ze stratą dziewczyny.

"Dylematu 5"

odc.2 W budynku przy ulicy Dylematu nowy przewodniczący wspólnoty mieszkaniowej, Jan Pokorny, rozdziela klucze do lokali. Ludzie są zachwyceni nowymi mieszkaniami. Niebawem okazuje się, że dom jest zadłużony na milion złotych i to oni muszą wspólnie spłacić kredyt.

"Bez litości"

odc.1/12 Do tajnego zespołu Kane’a, który walczy z kryminalistami często naginając przy tym prawo, dołącza nowa funkcjonariuszka, Sarah. Kobieta szybko uczy się odpowiednich nawyków pod okiem doświadczonych kompanów: Juliet, Andre i Radnera.

"Stawka większa niż życie"

odc.13 Alianci bombardują zakłady w Arnswalde, które produkują nową broń. Okazuje się jednak, że były one tylko atrapą. Kloss odnajduje prawdziwą fabrykę. Czas nagli, więc bez uzgadniania z centralą podejmuje decyzję o wysadzeniu laboratorium w powietrze.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

odc.151, 152 Mężczyzna w stroju klauna wchodzi do piekarni i zabija jej właściciela. Mac i Jo zdobywają nazwisko pierwszego podejrzanego. Lindsay ustala, że piekarza zabito z tej samej broni, z której zastrzelono znanego nowojorskiego gangstera.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama