Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Piątek:

Reklama

"Klan"

odc. 2658 Grażynka spotyka się z Leopoldem. Agnieszka przekazuje Januszowi złe wieści na temat nieudanej licytacji domu. Potem na korytarzu ministerstwa kobieta wpada na Sławka, kolegę ze studiów dziennikarskich. Marta ma pretensje do Miklasińskiego, że namalował jej portret. Darek martwi się, że jego biznes z żywnością ekologiczną okazał się klapą. Heniutka mówi Bolkowi, że w karczmie rozmawiała z jego nową szefową kuchni - Halszką!

"Pierwsza miłość"

odc. 1993 Kinga postanawia zrezygnować z udziału w ślubie Adama z Justyną. Nie wytrzymuje napięcia i znowu sięga po alkohol... Wojtek decyduje się opowiedzieć Ryśkowi, co naprawdę wydarzyło się na dyskotece.

"Zemsta"

odc.1/22 Emily wraca do Hamptons. Spotyka się z Charlotte, która przebywa na odwyku. Conrad, by przejąć prawa do majątku pasierbicy, fałszuje wyniki jej badań. Emily dowiaduje się, że Victoria żyje i ukrywa się. Namawia Nolana, aby pomógł jej ją namierzyć.

"Afryka - za głosem serca"

odc.3 Bianca poszukuje Martina. Razem z Rolfem jadą w stronę pustyni Namib. Maria mówi Antonii, że jej wuja i matkę łączył romans. Przyznaje, że to on jest jej biologicznym ojcem. Do Vogt docierają wieści o kłopotach siostry i jej towarzysza podróży.

"Moda na sukces"

odc.6046 Thomas próbuje dowiedzieć się, czy Steffy miała wpływ na problemy małżeńskie Billa i Katie. Donna i Brooke dowiadują się o przyczynach konfliktu siostry ze Spencerem. Nie mogą uwierzyć, że mężczyzna planował morderstwo. Katie dzieli się z nimi swoimi obawami i wspomina tragicznie zmarłego brata, Storma. Bill raz jeszcze próbuje skłonić Katie, aby wróciła do domu.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.13 Eksperci medycyny sądowej z Las Vegas próbują wyjaśnić zagadkę śmierci oszusta, który dorobił się majątku na handlu podrabianym winem. Z Nowego Jorku przyjeżdża Mac Taylor. Zamierza spędzić w Las Vegas romantyczny weekend z Christine.


Sobota

"Chłopi"

odc.10 U Borynów wciąż wybuchają awantury między Hanką a Jagną. Z więzienia wychodzi większość chłopów. Szymek, brat Jagny, mimo sprzeciwu matki żeni się z Nastką. Boryna ostatnie dni życia spędza w łożu w sadzie. Umiera o świcie na polu.

"Komisarz Alex"

odc.78 W czasie treningu drużyny futbolu amerykańskiego dochodzi do zderzenia dwóch zawodników, Zajczyka i Korcza. Po wypadku drugi z mężczyzn nie odzyskuje przytomności i niebawem umiera. Na miejscu tragedii zjawia się komisarz Orlicz, któremu towarzyszą Alex oraz Leon - wielki miłośnik tej dyscypliny i kibic łódzkiego zespołu. Funkcjonariusze policji próbują zrekonstruować wydarzenie i sprawdzić, jak typowa dla tego sportu sytuacja na boisku mogła doprowadzić do zaskakującej śmierci gracza. Alex zwraca uwagę komisarza na jeden z ochraniaczy. W środku znajduje się strzykawka. Rusza dochodzenie, ale ustalenie okoliczności i przyczyn śmierci Korcza okazuje się niełatwym zadaniem. Wkrótce jednak policjantom udaje się wpaść na trop.

"Ranczo"

odc.92 Lucy podejmuje decyzję o pozostaniu na stanowisku wójta. Kusy chce nadal malować, ale nie może znaleźć weny twórczej. W życie plebanii w Wilkowyjach kolejny raz ingeruje biskup, który przywozi ze sobą dawnego wikarego. Jego pojawienie się prowadzi do konfliktów z gospodynią Michałową, która dodatkowo stawia proboszczowi kategoryczne postulaty płacowe. U progu kampanii wyborczej Kozioł traci ducha walki i motywację do dalszego uprawiania polityki. Zmiana jego podejścia denerwuje Czerepacha, który wie, że od sukcesu senatora zależy również jego przyszłość. Bywalcy ławeczki: Pietrek, Hadziuk i Solejuk spotykają się w rozgłośni radia Wilkowyje. Zaczynają razem, pod wpływem alkoholu, prowadzić audycję na żywo.

"Wrogie niebo"

odc.8 Członkowie 2. Pułku jadą do Charleston. Nagle grupa natyka się na dziewczynkę z uprzężą. Anne opatruje jej rany. Dan, przekonany, że jest ona szpiegiem, każe ją uwięzić. Weaver wypytuje Tectora o wydarzenia przed inwazją obcych.

"Żywe trupy"

odc.14 Tyreese i grupa ocalałych znajdują schronienie w opuszczonym domu. Carol próbuje przekonać Mikę, by była bardziej bezwzględna, jeśli chce przetrwać. Gdy Tyreese i Carol idą szukać pożywienia, dziewczynka zabija swoją siostrę nożem.

"Londyńczycy"

odc.14 Asia i Ola jadą do Polski. Rodzice nastolatki muszą wyrazić zgodę na jej kontrakt z agencją modelek. Nieoczekiwanie w rodzinnym domu Asi zjawia się Andrzej, który prosi ją o rękę. Dziewczyna przyjmuje oświadczyny. Darek i Marian zakładają spółkę budowlaną.

Niedziela

"Chichot losu"

odc.1/13 Joanna, trenerka relacji interpersonalnych, opiekuje się się dziećmi swojej przyjaciółki Elżbiety, która pojechała do innego miasta na spotkanie z kochankiem. Nagle przychodzi wiadomość, że kobieta zginęła w wypadku samochodowym.


"Cisza nad rozlewiskiem"

odc.1/13 Dalsze losy Małgorzaty Jantar, jej córki Marysi oraz mieszkańców Mazur, którzy muszą stawić czoło nowym problemom i wyzwaniom. Nadchodzi jesień. Marysia próbuje swoich sił w pisaniu pamiętnika. Liczy, że pomoże jej on uporać się z sercowymi rozterkami. Czuje, że nadszedł czas na wprowadzenie zmian w swoim życiu. Jest przekonana, że chce mieć dziecko z Krzysztofem. Basia wyjeżdża w świat promować swoją nową książkę. Nad rozlewisko wracają tymczasem Maciej i Mirka. Kobieta nie wie, że ukochany postanowił się jej oświadczyć. Jej szczęście burzy znajomy z przeszłości. Związek Agaty i Kuby przechodzi kryzys. Paula z dziećmi wyczekują na powrót Sławka z Kanady. Na Mazurach zjawia się tajemniczy przybysz.

"Czarna lista"

odc.11 Wydział do spraw wewnętrznych szuka zdrajcy w zespole FBI. Nagle uaktywnia się seryjny morderca zwany "Dobrym Samarytaninem". Liz bierze udział w śledztwie. Cooper wierzy, że Red pojawi się, by pomóc kobiecie.

"Kości"

odc.190 Agent Booth znajduje zwęglone zwłoki swojego informatora, dziennikarza Fostera, który pisał o spisku w najwyższych kręgach władzy. Booth utajnia śledztwo i prosi Brennan o wystawienie zaświadczenia, że śmierć była wynikiem wypadku.

"Dylematu 5"

odc.1/3 Dalsze losy mieszkańców bloku na warszawskim Ursynowie przy ulicy Alternatywy 4. Gospodarzem domu jest cwaniaczek Jan Pokorny. W piwnicy budynku dochodzi do wybuchu. Lokatorzy mają zostać przesiedleni do bloku przy ulicy Dylematu 5.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje