Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Piątek:

Reklama


"Pierwsza miłość"


odc. 1988 Jowita i Aśka zostają z rannym Zygmuntem. Radek biegnie sprowadzić pomoc. Po chwili jednak spanikowane dziewczyny zostawiają nieprzytomnego mężczyznę i biegną za kolegą. Kiedy wszyscy wracają na miejsce, spostrzegają zniknięcie Zygmunta. Kinga umawia się na randkę z kolegą Aleksa. W tym samym pubie ma się odbyć wieczór kawalerski Adama.

"O mnie się nie martw"

odc.13 Marcin szykuje się do rozprawy rozwodowej Biczyńskich. Mecenas jest spokojny o wynik procesu. Jego klient powołał dwóch świadków, którzy są gotowi zaświadczyć, że za rozpad małżeństwa odpowiedzialna jest wyłącznie żona. Po rozmowie z Biczyńskim Krzysiek trafia do szpitala. Sądzi, że to Małecka nasłała na niego mężczyznę. Iga z przerażeniem uświadamia sobie, co Paweł miał na myśli prosząc ją, by pozwoliła mu rozwiązać jej problemy. W przerwie rozprawy rozwodowej Kaszuba wraz z Igą jedzie do szpitala zobaczyć się z Krzyśkiem. Dowiaduje się o szokującej propozycji, którą złożył mu Paweł. To uświadamia mu, jak niebezpiecznym człowiekiem jest Biczyński. Po powrocie do sądu prawnik zmienia strategię, a jego wystąpienie doprowadza Pawła do furii.

"Afryka - za głosem serca"

odc.2 Po śmierci rodziców w katastrofie lotniczej Antonia i Bianca próbują same zająć się farmą. Pomaga im strażnik Ralf. Friedrich chce przejąć ziemię Vogtów. Siostry, próbując go powstrzymać, wpadają na ślad długo skrywanego sekretu rodzinnego.

"Terra Nova"

odc.13 Shannonowie odzyskują wolność i uciekają z kolonii. Taylor i Jim próbują przeszkadzać żołnierzom Weavera w wykonywaniu ich misji. Pierwszy transport z surowcami ma zostać wysłany do roku 2149. Skye wprowadza konwój w zasadzkę.

"Moda na sukces"

odc.6042 Hope nie może pogodzić się z faktem, że Liam spędził noc z Amber. Katie deklaruje Billowi, że wróci do domu, jeśli on spotka się z terapeutą. Steffy odwiedza Spencera. Stara się sprowokować go do zdrady.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.12 Zamordowany zostaje młody tenisista, który właśnie odniósł spektakularne zwycięstwo w kolejnym turnieju. Ekipa Grissoma podejrzewa o zbrodnię rywali sportowca. Hodges dowiaduje się, że zabity mężczyzna niedawno zaręczył się z pewną Włoszką.


Sobota

"Atlantyda"

odc.11, 12 Głodny Jason błądzi wśród ulic Atlantydy. Znajduje suto zastawiony stół i objada się smakołykami. Wkrótce odkrywa, że jego obżarstwo może mieć wysoką cenę. Przed atakiem Heptariona i strażników ratują Jasona przyjaciele - Herkules i Pitagoras.

"Komisarz Alex"

odc.77 Teresa Starzyńska to wielka miłośniczka koni. Kobieta jest szczególnie przywiązana do mistrza skoków, ogiera Syriusza. Ambicją jej matki jest, by córka wzięła udział w igrzyskach olimpijskich i zmierzyła się z czołowymi sportowcami świata. Chcąc zrealizować ten cel w tajemnicy przed Teresą powierza jej ukochanego rumaka pod opiekę kontrowersyjnego trenera. Jakiś czas później dochodzi do wypadku podczas treningu. Syriusz łamie nogę i musi zostać zastrzelony. Świadkiem całego zdarzenia jest opiekun wierzchowców ze stadniny, Józef Swoboda. Następnego dnia policjanci znajdują jego ciało porzucone w zagrodzie dla byka, kilka kilometrów od obiektu, w którym pracował. Komisarz Orlicz i jego współpracownicy rozpoczynają dochodzenie.

"Wrogie niebo"

odc.7 Ben wpada w tarapaty przez kogoś, komu ufał. Tom łapie kolejnego zakładnika. Weaver oferuje Mattowi pracę. Chce w ten sposób sprawić, aby poczuł się on użyteczny. Członkowie 2. Pułku wpadają w pułapkę w piwnicy budynku.

"Żywe trupy"

odc.13 Daryl uczy Beth polować za pomocą kuszy. Gdy kobieta wpada w potrzask i rani się w nogę, Dixon zabiera ją do domu niedaleko cmentarza. Znajduje tu opatrunki i zapasy żywności. Wkrótce Beth zostaje uprowadzona przez grupę nieznajomych

"Londyńczycy"

odc.13 Paweł i Maria przebywają w Warszawie w celach biznesowych. Asia reprezentuje Elizabeth na spotkaniu w agencji modelek. Dzięki jej podstępowi udaje się pomóc Oli, pracującej w klubie go-go Polce, którą była terroryzowana przez właściciela lokalu.

Niedziela

"Lekarze"

odc. 13 Do Copernicusa trafia 36-letni Jarosław Chrobak, samotny ojciec kilkuletnich bliźniaków. Mężczyzna pilnie potrzebuje przeszczepienia wątroby. W tym samym czasie do szpitala zostaje przywieziona młoda kobieta, która miała wypadek podczas wspinaczki.Prezydent miasta nie może oficjalnie przeprosić Elżbiety ani zaoferować jej powrotu na stanowisko, ponieważ wciąż trwa śledztwo. Niespodziewanie do Bosak dzwoni z pewną propozycją sam premier...Wanatowie mają problem - udaje im się wprawdzie pożyczyć pieniądze, aby zapłacić więcej Irminie, lecz ciężarna dziewczyna znika...Przed ślubem Florczyk, Jasiński i Bosak spotykają się na wieczorze panieńsko-kawalerskim w stylu lat 70. Zabawę przerywa wezwanie ze szpitala - Florczyk bierze udział w operacji wszczepienia wątroby.Elżbieta i Krzysztof składają przysięgę małżeńską. Towarzyszą im wszyscy przyjaciele oraz gość - niespodzianka...

"Blondynka"

odc.39 Kris przyznaje się do ojcostwa i rozpoczyna starania o przejęcie formalnej opieki nad Antkiem. Jagnie trudno się pogodzić z tą nową sytuacją. Z kolei Sylwia nie jest pewna, czy może wierzyć w przemianę Roya. Młodą weterynarz dręczą również pytania o sens dalszego życia w Majakach. Społeczność wsi jest poruszona nagłą przemianą wójta, który niespodziewanie staje się przyjacielem ekologów i miłośnikiem rezerwatu. Przed leśniczówką Auguścików Traczyk zapowiada dalsze działania na rzecz ochrony przyrody. Majka, ku wielkiej radości Maneja, rodzi córkę. Do Majaków wraca Oksana, której towarzyszy córka Natasza. Pula-Hula w dramatycznych okolicznościach traci swój ukochany motocykl. Zyskuje jednak w zamian nowego przyjaciela.

"Czarna lista"

odc.10 Dembe jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, kiedy Anslo Garrick przystawia broń do jego głowy. Reddington staje przed trudną decyzją. Jeśli nie poda kodu do skrzynki, Dembe zginie. Liz próbuje wszelkimi sposobami wezwać posiłki.

"Kości"

odc.189 Nowa stażystka Jessica ma szalone pomysły, czym ciągle zaskakuje Brennan. Do laboratorium zostaje przywiezione ciało znalezione na dnie studni. Ofiara to trener pływania Thomas. Okazuje się, że był on prowadzącym podwójne życie transwestytą.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje