Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Piątek:

Reklama

"Klan"

odc. 2644 Paweł uspokaja Grażynkę - nie będzie musiała brać kredytu pod zastaw domu, by spłacić swoje długi. Janusz jest zaniepokojony, że Stan nie odbiera jego telefonów. Razem z Furtecką postanawiają do niego pojechać. Barbara oznajmia Feliksowi, że jest zainteresowana zajęciami motywacyjnymi dla grupy pracowników sieci hoteli, którą reprezentuje w Polsce. Wacek podejrzewa, że była kochanka stara się uwieść kolejnego mężczyznę. Agata z zachwytem obserwuje dziecko Marcysi. Prosi koleżankę o możliwość przewinięcia chłopca. Pyta ją o uroki macierzyństwa. Martwi się, że Jacek nie jest zainteresowany kolejnym dzieckiem... Beata zawozi na Sadybę pismo oczyszczające ją z zarzutów, które dostała z prokuratury. Tymczasem Julia postanawia się zemścić - przecina oponę w samochodzie Elżbiety.

"O mnie się nie martw"

odc.11 Małecka ma wrażenie, że Bińczycki może być idealnym partnerem, który zapewni jej i dzieciom upragnioną stabilizację. Mężczyzna akceptuje jej sytuację rodzinną. Proponuje pracę w swojej firmie, która będzie zajmować się organizacją wesel. Wyznaje też, że to dzięki niej zakończył nieudane małżeństwo z Renatą. Niestety pechowo na pełnomocnika wybrał mecenasa Kaszubę. Iga wciąż trzyma Marcina na dystans. Plany komplikuje Ewa, która zadecydowała, że Małecka i Kaszuba mają zostać rodzicami chrzestnymi jej synka. Z Londynu przyjeżdża Renata, aby zapoznać się z ofertą podziału majątku zaproponowaną przez Marcina. Tymczasem mężczyzna myślami jest przy Aśce, która ma urodziny. Mimo że nie są już razem, chce kupić jej prezent.

"Terra Nova"

odc.11 Jim i Taylor przesłuchują Skye. Dziewczyna tłumaczy powody, dla których współpracowała z Mirą. Informuje też mężczyzn, że Lucas kończy już budowę wrót. Radzi, aby koloniści przygotowali się na atak. Taylor planuje obronę Terra Novy.

"Moda na sukces"

odc.6034 Ridge, chcąc wyrazić Brooke miłość, zaprasza ją na balkon i wskazuje na wieżę Eiffla, na której widnieje rozświetlony napis "Brooke i Ridge". Taylor mówi Stephanie, że znajdzie sposób, by pozbyć się Logan.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.10 Ekipa CSI zostaje wezwana do przeprowadzenia śledztwa w sprawie katastrofy małego samolotu, wskutek której zginęło pięć osób. W trakcie oględzin wraku detektywi ustalają, że ktoś celowo uszkodził maszynę jeszcze przed startem.


Sobota

"Atlantyda"

odc.7, 8 Jason jest załamany, gdy dowiaduje się o zaręczynach Ariadny z Heptarianem. Chce wziąć udział w turnieju, który ma uświetnić zaręczynową ucztę, pokonać rywala i zdobyć rękę ukochanej. Czeka go walka z wyjątkowo niebezpiecznym przeciwnikiem.

"Komisarz Alex"

odc.75 Na nagrobku zostają odnalezione zwłoki kobiety. Okazuje się, że to już kolejna podobna zbrodnia, która została popełniona w mieście w krótkim odstępie czasu. Komisarz Orlicz i jego współpracownicy są przekonani, że mają do czynienia z seryjnym mordercą. W toku śledztwa okazuje się, że ofiar nic ze sobą nie łączyło i zabójca wybrał je przypadkowo. Dochodzenie, z powodu braku poszlak, które mogłyby naprowadzić policjantów na trop bandyty, nie posuwa się do przodu. Funkcjonariusze zwracają jednak uwagę, że morderstw dokonano podczas pełni księżyca. Przyjmują, że sprawca wybiera właśnie te chwile na swe zbrodnicze działania. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Policjanci muszą ustalić tożsamość psychopaty, nim z jego ręki zginie kolejna niewinna osoba.

"Wrogie niebo"

odc.5 Dawno niewidziany towarzysz broni pojawia się w 2. Pułku, ale na razie nie wiadomo, jakie ma intencje. Tymczasem grupie udaje się schwytać jednego ze skitterów. Hal wiąże się z Maggie. Kobieta opowiada o wydarzeniach ze swojej przeszłości.

Niedziela

"Blondynka"

odc.37 Sylwia nie może wybaczyć Krisowi, że nie powiedział jej o swoim synu. Roy nie wie, jak wytłumaczyć ukochanej, że do tej pory nie wiedział o jego istnieniu. Zaostrza się konflikt wójta z protestującymi ekologami. Po kłótni o sprzedaną bryczkę Jasiunia wyprowadza się z domu Fusa i przenosi do Pawła i Teresy. Auguścik jest zrozpaczony po pożarze schroniska. Bierze sznur i udaje się do lasu. Chce kolejny raz targnąć się na swoje życie. Nieoczekiwanie obok bimbrowni Kiziora i Starucha znajduje czerwonego fiata Krisa. Informuje o wszystkim Roya, który obiecuje wypłatę nagrody, jeśli pomoże mu on jeszcze spotkać się z Sylwią. Plan fotografa udaje się zrealizować, ale próba wytłumaczenia weterynarz sytuacji związanej z Antkiem kończy się niepowodzeniem.

"Czas honoru. Powstanie"

odc.11 Zdziesiątkowana kompania Krawca rozpaczliwie broni domu na Czerniakowie. Niemcy szykują się do trzeciego szturmu, natomiast obrońcy doskonale zdają sobie sprawę, że tym razem nie będą w stanie utrzymać swoich pozycji. Z kompanii na chwilę odłącza się Bronek, który chce odnaleźć osobę z mieszkania na Wilanowskiej, która jest kluczem do rozwiązania zagadki Inżyniera. W siedzibie radia Michał znów odbiera nietypowy sygnał. Podejrzewa, że to instrukcja od sowieckich agentów. Zwraca się do umierającego Słowińskiego, aby spróbował odszyfrować wiadomość. Rainer gorączkowo zastanawia się, gdzie ukryć niemieckie archiwum. Liczy na pomoc Pabsta, ale oficer przeżywa załamanie psychiczne. Prosi Larsa o cyjanek dla siebie i ukochanej Hilde.

"Lekarze"

odc.11 Docent Karkoszka planuje zlikwidować SOR. Zamierza też pozyskać dla Copernicusa sponsorów. W swoje plany wtajemnicza Ordę. Michał odkrywa w gabinecie ojca kopertę z banknotami i listę lekarzy, których Tadeusz zamierza zwolnić. Docent dowiaduje się o piwnicznym azylu chirurgów. Nakazuje Jivanowi i Piotrowi wynieść z pomieszczenia prywatne rzeczy. Wanat spotyka się z matką Irminy. Kobieta żąda, aby zapłacił jej córce 100 tysięcy złotych. Jivan wybiera się na wyprawę w góry i gromadzi sprzęt. Lekarzom udaje się wyciąć guza podstawy czaszki mężczyźnie w średnim wieku. Karski z Wileckim operują ciekawy przypadek przepukliny. Przemek, w odpowiedzi na złośliwości Anny, wywiesza w windzie jedną z jej starych fotografii.

"Czarna lista"

odc.8 Samolot transportowy ulega katastrofie, a po pewnym czasie na lotnisku wybucha samolot pasażerski. Red proponuje FBI, że znajdzie przestępcę odpowiedzialnego za tę tragedię. Okazuje się, że Red i Sam - ojczym Liz - są starymi przyjaciółmi.

"Kości"

odc.187 Badacze z Instytutu Jeffersona prowadzą śledztwo w sprawie kobiety, której szczątki znaleziono w bagnie. Sprawcą zbrodni może być jej były mąż. Badanie kości dowodzi, że ofiarę przed śmiercią torturowano, po czym została zamrożona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje