Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.

Piątek:

"Pierwsza miłość"

Reklama

ODC. 1974 Miedzianowski nie ma czasu spotykać się z Sylwią. Jowita decyduje się zobaczyć z Kacperkiem, synem jej zmarłego brata. Radek dotrzymuje jej towarzystwa.

"O mnie się nie martw"

ODC.10 Iga dochodzi do wniosku, że nie może sobie pozwolić na utratę jedynego źródła dochodów i wraca do pracy w kancelarii. Jednocześnie kontynuuje znajomość z Pawłem Biczyńskim, którego poznała na portalu randkowym. Rozwiedziony biznesmen próbuje ułożyć sobie życie po bolesnym rozstaniu z żoną. Tymczasem Iga postanawia też naprawić swoje relacje z Aśką. Zdobywa się na szczerą rozmowę z kobietą, niestety spotkanie przerywa wiadomość ze szkoły, do której chodzi Helenka. Okazuje się, że dziewczynka zniknęła i nikt nie wie, co się z nią dzieje. Prawdopodobnie przejęła się sporem rodziców o Oliwkę. Aśka wyznaje Marcinowi, że nie ma siły walczyć o ich związek i zdaje sobie sprawę, że w starciu z Małecką znajduje się na straconej pozycji.

"Tajemnice hotelu Adlon"

ODC.6 Trwają walki o Berlin. W hotelu wybucha pożar, w którym życie traci Friedrich. Sowieckie władze wojskowe zarzucają Louisowi współpracę z hitlerowcami. Ostatecznie mężczyzna zostaje zwolniony do domu, ale wkrótce umiera na atak serca. Po zakończeniu wojny Sonia zostaje mianowana zarządcą komisarycznym ocalałej części hotelu. Na początku lat 50. zjawia się Anna-Maria, córka Soni. Dziewczyna mieszka z nową rodziną w Izraelu. W trakcie procesu nazisty Siegfrieda wychodzi na jaw, że to obecny partner Soni, Sebastian, prosił o deportowanie jej bliskich. Matka i córka godzą się. Gdy władze NRD zamykają hotel, Sonia wyjeżdża do USA. Rodzina spotyka się w 1997 roku na uroczystości otwarcia nowego hotelu Adlon.

"Terra Nova"

ODC.10 Taylor zostaje złapany przez Mirę nad rzeką, gdzie szukał śladów pracy swojego syna. Oboje stają się celem drapieżników i muszą połączyć siły, aby przetrwać. Jim i Reynolds tropią szpiega, który kontaktuje się z buntownikami. Okazuje się, że jest nim Skye.

"Moda na sukces"

ODC.6031 Katie zmusza męża do wyznania prawdy o wypadku Amber. Nie rozumie, czemu Bill chciał posunąć się do zabójstwa. Amber organizuje kolację dla Liama, Hope i Olivera. Stara się pokazać Logan, jak blisko jest z synem Billa.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

ODC.9 Zespół CSI zatrzymuje syna wpływowego prawnika, dilera narkotykowego. Aresztowana przy okazji prostytutka okazuje się koleżanką po fachu córki Jima Brassa. Kapitan jest w szoku. Uświadamia sobie, że tak naprawdę nic nie wie o życiu dziewczyny.Sobota

"Atlantyda"

ODC.5, 6 Ariadna odkrywa, że jej przebywający na wygnaniu brat, Therus, wpadł na trop spisku, który może na zawsze pogrążyć rodzinę królewską. Prosi o pomoc Jasona i jego przyjaciół. Królewna musi wybrać między lojalnością wobec bliskich a miłością do brata.


"Komisarz Alex"

ODC.74 Kierowany przez Michała Orlicza zespół łódzkich policjantów przyjeżdża na miejsce zbrodni. Przy zwłokach zabitej kobiety znajdują kartę tarota, a w jej telefonie wiadomość nadaną przez wróżkę Natalię. Właśnie od rozmowy z tą kobietą, która potwierdza, że ofiara była jej klientką komisarz zaczyna śledztwo. Jednocześnie wróżka zaprzecza jednak, aby kiedykolwiek do niej dzwoniła lub wysyłała jakieś wiadomości. Śledztwo chwilowo utyka w martwym punkcie. Funkcjonariusze próbują ustalić motyw sprawcy, który zaatakował i pozbawił życia samotną kobietę, zatrudnioną w pracowni architektonicznej. Komisarz jedzie do tej firmy, aby poszukać tam dodatkowych informacji. Na miejscu wpada na pewien trop, który okazuje się bardzo istotny dla dalszego dochodzenia.

"The Walking Dead"

ODC.10 Rozdzieleni po bitwie w więzieniu ocalali walczą o przetrwanie. Tyreese stara się zadbać o Mikę, Lizzie i Judith. Maggie szuka Glenna. Ten odzyskuje przytomność w opanowanym przez zombi więzieniu. Próbuje wydostać się z niego z pomocą Tary.


Niedziela


"Blondynka"

ODC.36 Trwa protest przeciwko budowie drogi ekspresowej. Wójt z pomocą policji i prokuratury próbuje rozbić obóz ekologów w rezerwacie. Ich rzecznikiem zostaje Kris. Traczyk grozi, że podpali las, jeśli protestujący nie ustąpią. Jagna ma szokującą wiadomość dla Sylwii. Na łożu śmierci matka Antka wyznała jej, że chłopak jest synem Krisa. Kobieta zastanawia się z Majką, czy powiedzieć prawdę przyjaciółce. W końcu decyduje się to zrobić. Wściekła Kubus wyrzuca Roya z domu, nie dając mu okazji, aby się wytłumaczył. Jasiunia chce sprzedać ukochaną bryczkę doktora Fusa, by podreperować domowy budżet i pomóc finansowo Pawłowi i Teresie, którzy odbudowują schronisko po pożarze. Gdy weterynarz dowiaduje się o tym, wybucha awantura.

"Czas honoru. Powstanie"

ODC.10 Powstańcza radiostacja przechwytuje zaszyfrowaną wiadomość z radzieckiego radia. Nocą na Powiślu zjawia się kapitan Siergiejew. Przybysz informuje akowców o planach Sowietów, którzy zamierzają wspomóc walczącą Warszawę. Wiele osób z entuzjazmem przyjmuje jego słowa, jedynie "Wilk" ma wątpliwości. Odnosi wrażenie, że już kiedyś spotkał tego oficera. Słowiński zleca "Siwemu" wywiezienie archiwum AK z Warszawy. Bronek i Michał wciąż zastanawiają się nad zagadką kodu ze zdjęć "Inżyniera". Trop wiedzie ich do pewnego domu na Wilanowskiej. Nad Warszawą pojawiają się amerykańskie i brytyjskie samoloty. Powstańcy są pewni, że alianci zrzucą brygadę spadochronową. Romek znajduje Lenę i Jasia w punkcie opatrunkowym.

"Lekarze"

ODC.10 Janek znajduje swój laptop i znika z domu. Florczyk spotyka go w kawiarence internetowej. Uciekając przed Krzysztofem, nastolatek wpada pod samochód. Po rozmowie z terapeutą Elżbieta postanawia wprowadzić w domu nowe zasady.

"Czarna lista"

ODC.7 Red staje przed kolejnym trudnym zadaniem. Musi jak najszybciej odnaleźć szalonego eksperta od broni chemicznej, który rozprowadził w waszyngtońskim metrze zarazki rzadkiej, śmiertelnej choroby. Red wciąga w swoje poszukiwania Liz.

"Hannibal"

odc.13, 14 Graham staje się głównym podejrzanym o zabójstwo Abigail. Podejmuje desperacką próbę oczyszczenia się z zarzutów. Wyrusza do Minnesoty, aby poznać prawdę o losach kobiety. W wyprawie towarzyszy mu Hannibal. Ich śladem rusza Jack.

"Kości"

ODC.186 W parku Great Falls funkcjonariusze natrafiają na zwłoki ukryte wewnątrz pnia starego drzewa. Zmarła to utalentowana rysowniczka Abby Briggs, która zaginęła przed czterema miesiącami. Śledczy ustalają, że kobieta była nieuleczalnie chora.Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje