Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.

Piątek:

"Pierwsza miłość"

Reklama

odc. 1969 Beata podejrzewa, że Filip znowu ją zdradza. Odkrywa, że jej mąż zakochał się w recepcjonistce Klaudii. Aleks odwiedza Majkę. Przeprasza ukochaną, że kilka razy ją okłamał. Obiecuje, że od teraz będzie jej poświęcał więcej czasu. Słowa nie dotrzymuje. Magda cały czas jest dla niego najważniejsza. Prosi go o pomoc.

"O mnie się nie martw"

odc.9 Po nieprzyjemnej sytuacji w apartamencie Kaszuby, spowodowanej niezapowiedzianą wizytą jego narzeczonej, Iga próbuje się pozbierać. Zdaje sobie sprawę, że będzie teraz musiała powrócić ze świata marzeń i nadziei do swojego dawnego życia. Kobieta postanawia odejść z kancelarii i definitywnie zakończyć znajomość z Marcinem. Nawet sukces, związany ze zdemaskowaniem nieuczciwego Ostrowskiego, nie jest w stanie poprawić jej humoru. Tymczasem Marcina dręczą wyrzuty sumienia. Zdaje sobie sprawę, że zapędził się w swojej relacji z Igą, przez co dał jej złudną nadzieję. Nie chciał także, by kobieta odchodziła przez niego z kancelarii. Zanim jednak wpada na pomysł, jak mógłby naprawić swój błąd, spadają na niego dużo poważniejsze kłopoty.

"Terra Nova"

odc.9 Jim dowiaduje się o ciele zakopanym niedaleko miejsca, gdzie niegdyś mieszkał Taylor. Mężczyzna rozpoczyna śledztwo. Niebawem konwój prowadzony przez Marka Reynoldsa i żołnierzy zostaje zaatakowany w dżungli przez buntowników.

"Moda na sukces"

odc.6027 Thomas deklaruje, że część zysków z męskiej kolekcji zostanie przekazana na rzecz bezdomnych. Wściekły Ridge wzywa jego i Brooke do siebie na rozmowę.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.8 Na pustyni w Nevadzie zostaje znaleziony masowy grób z rozczłonkowanymi ciałami ośmiu młodych kobiet. Finley odkrywa, że ofiary zostały przed laty uznane za zaginione Julie podejrzewa też, że sprawcą mordu jest seryjny morderca, Tom Cooley.Sobota

"Atlantyda"

odc.3, 4 Jason i jego przyjaciele trafiają w ręce króla Minosa. Władca postanawia, że o losach przybyszów zadecyduje Posejdon. By ocalić życie, będą musieli oni wykazać się niezwykłą odwagą. Pewna mroczna siła próbuje pozbawić wędrowców przychylności bogów.

"Wrogie niebo"

odc.3 2. Pułk przenosi się do lotniskowego hangaru, wewnątrz którego panują fatalne warunki. Berserkerowie chcą pozbyć się Toma. Gdy grupa jest już pogodzona ze stratą jednego z członków, otrzymuje od tajemniczego gościa dającą nadzieję obietnicę.

"Komisarz Alex"

odc.73 Psychopatyczny morderca, w trakcie zaaranżowanej sesji fotograficznej, zabija młodą kobietę, Katię. Wkrótce z jego ręki ginie także kandydatka na modelkę, Justyna. Zabójca owija folią ciała swoich ofiar, a następnie robi im zdjęcia. Swoje prace prezentuje podczas szokującej wystawy w galerii. Orlicz i jego współpracownicy, m.in. patolog Berger, rozpoczynają śledztwo w sprawie trudnych do wyjaśnienia zbrodni. Dzięki szczegółowym zeznaniom matki jednej z ofiar wpadają na trop niejakiego Rygiera. Policjantom udaje się ustalić, że podejrzany mężczyzna szukał kobiet chętnych do udziału w sesji zdjęciowej na basenie. Nina podejmuje ryzykowną decyzję. Postanawia przygotować misterną prowokację, by móc złapać przestępcę na gorącym uczynku.

"The Walking Dead"

odc.9 Po bitwie w więzieniu Rick i Carl poszukują jakiegoś schronienia. Zatrzymują się w pobliskim barze. Tymczasem wędrująca Michonne rozmyśla o swoim życiu i wspomina szczęśliwą przeszłość. W końcu wpada na ślad Grimesów.


Niedziela


"Blondynka"

odc.35 Paweł i Teresa, z pomocą Sylwii, angażują się w rozbudowę podupadającego schroniska dla zwierząt w pobliskich Widziadłach. Dzięki ich sprawnej interwencji do obiektu zaczynają trafiać nowe psy. Jeden ze zwierzaków zostaje przyprowadzony przez Kiziora. Do Majaków przyjeżdża zwolniony z więzienia Kris. Mężczyzna spotyka się z Sylwią. Niebawem organizuje protest przeciwko budowie drogi ekspresowej. Ściąga do pomocy ekologów, którzy zakładają obóz w rezerwacie. Wójt jest wściekły, a stresowa sytuacja zaczyna odbijać się na jego zdrowiu. Z pomocą przychodzi mu Oksana. Tymczasem w gminie trwa zbiórka darów dla rodziny Bondyrów. Antek zaprzyjaźnia się z Krisem. Wkrótce do Majaków docierają wieści z warszawskiego szpitala...

"Czas honoru. Powstanie"

odc.9 Pierwsze dni września 1944 roku. "Jastrząb" informuje "Krawca" o trudnej sytuacji powstańców na Starym Mieście. Jeśli dowódca nie wyda rozkazu o przedarciu się z odsieczą, dzielnica padnie. Radiostacja odbiera sygnał z Londynu. Okazuje się, że Armia Krajowa została uznana za organizację kombatancką. W teatrze w Śródmieściu stacjonują żołnierze z Kompanii Specjalnej. Na polecenie Michała u Bronka zjawia się szyfrant Fibonacci, który ma podjąć się złamania kodu Inżyniera. "Wilk" informuje przyjaciół, że nazajutrz zamierza wziąć ślub z Mileną. Władek zgadza się, by dziewczyna przeniosła się do jego plutonu. Nazajutrz akowcy gromadzą się na ceremonii ślubnej. Wesele "Wilka" i Mileny jest dla nich jednym z piękniejszych momentów powstania.

"Lekarze"

odc.9 Do Copernicusa trafia 45-letni mężczyzna cierpiący na zaawansowaną chorobę Parkinsona. Zaniewska przeprowadza udaną operację. Stosunki między nią a Karskim są napięte. Lekarka jest złośliwa i na każdym kroku atakuje stażystę.

"Czarna lista"

odc.6 Tom rozmawia z Liz na temat skrzynki. Twierdzi, że jest niewinny i nalega, aby przekazano ją FBI. Reddington informuje Elizabeth i Donalda o następnym przestępcy z jego czarnej listy. Jest nim śmiertelnie niebezpieczna terrorystka Gina Zanetakos.

"Hannibal"

odc.11, 12 Lecter zastanawia się nad swoją skomplikowaną relacją z Willem oraz nad jego pogarszającym się stanem psychicznym. Tymczasem Grahama niepokoi przypadkowa śmierć Georgii Madchen. Próbuje dociec, jakie są zamiary naśladowcy.

"Kości"

odc.185 Todd Mirga, znany kolekcjoner dzieł sztuki i jeden z największych donatorów Instytutu Jeffersona, zjawia się cały i zdrowy na swoim własnym pogrzebie. Doktor Brennan i agent Booth muszą sprawdzić, kto w takim razie został skremowany.

"American Horror Story"

odc.10 Larry, w ramach pokuty za grzechy popełnione w przeszłości, przyznaje się do zabójstwa Wanderly’ego. Tymczasem Ben odwiedza w szpitalu Vivien. Przeprasza ją, że nie wierzył w to, iż została zgwałcona. Dowiaduje się także, że Violet wagaruje.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje