Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.

Piątek:

"Pierwsza miłość"

Reklama

odc. 1964 Marysia jest zazdrosna o Aleksa, który coraz więcej czasu spędza z Magdą. "Harcerz" obiecuje przyjaciółce, że porozmawia z nim po męsku. Podczas szkolenia Daria przez przypadek włącza nieodpowiednie materiały. Na ekranie wyświetlają się nagrania, które zostały zrobione przez Aśkę, gdy obie były kompletnie pijane

"O mnie się nie martw"

odc.8 Iga omawia z Marcinem szczegóły kolejnych spotkań z Ostrowskim, mężczyzną, którego poznała na portalu randkowym. Małecka ma odgrywać przed nim rolę bogatej dziedziczki i sprowokować go do działania. By uwiarygodnić wymyśloną historię, mecenas Kaszuba udostępnia na randkę swój luksusowy apartament. Niestety wszystko się komplikuje, gdy podczas spotkania z Ostrowskim w mieszkaniu Marcina zjawia się jego narzeczona, Aśka. Iga musi ratować sytuację. W tym czasie Marcin przygotowuje się do rozprawy sądowej, podczas której ma reprezentować Teresę. Ma nadzieję, że uda mu się doprowadzić do unieważnienia aktu notarialnego, który podpisała przyjaciółka Igi i uwolnić ją dzięki temu od skutków fatalnego zauroczenia.

"Terra Nova"

odc.8 Josh uzgadnia z buntownikami możliwość sprowadzenia do przeszłości jego dziewczyny, Kary. Mira stawia mu jednak warunek, musi wcześniej wykraść leki z kolonii. Maddy zaczyna podejrzewać, że doktor Ken Horton coś ukrywa.

"Moda na sukces"

odc.6024 Ridge jest zawiedziony postawą żony i daje jej to wyraźnie do zrozumienia. Brooke stara się przekonać go, że jej pocałunek z Thomasem nic nie znaczył. Forrester wzywa na rozmowę swojego syna. Mężczyzna bagatelizuje zdarzenia w samolocie.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.7 Na cmentarzu zostają znalezione zwłoki wielebnego Ricka Renkena. Zginął zastrzelony w pobliżu grobu zmarłego agenta CSI, Warricka Browna. Funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo, które prowadzi ich w świat gangsterskich i narkotykowych powiązań.Sobota

"Atlantyda"

odc.1, 2 Jason wyrusza na poszukiwanie swojego ojca. W czasie sztormu fale wyrzucają go na brzeg tajemniczego, nieznanego lądu. Okazuje się, że trafił do mitycznego świata - zaginionej Atlantydy. Legendarna kraina jest bardzo niebezpiecznym miejscem.

"Wrogie niebo"

odc.2 Toma dręczą koszmary po pobycie u kosmitów. Domyśla się, że obcy manipulują jego umysłem. Pope ma wątpliwości, czy grupa nadal może mu ufać. Wysłannicy 2. Pułku znajdują stary most, dzięki któremu dotrą do bezpiecznego miejsca i przeczekają atak obcych.

"Komisarz Alex"

odc.72 Policjanci rozpoczynają śledztwo w sprawie kobiety, która zginęła w wypadku samochodowym. Ustalają, że od miesięcy była ona prześladowana przez stalkera, który nie tylko nękał ją telefonami, ale również włamał się do jej mieszkania i ukradł osobiste rzeczy. Wkrótce Orlicz i jego współpracownicy dowiadują się, że psychopata prześladuje też inną kobietę. Uratowana z pożaru nieznajoma zeznaje, że obcy mężczyzna szantażował ją przez telefon. Próby namierzenia jego numeru kończą się jednak fiaskiem, a dochodzenie utyka w martwym punkcie. W końcu Orliczowi, z dużą pomocą Aleksa, udaje się jednak wpaść na pewien trop. Ślady prowadzą łódzkich funkcjonariuszy na miejski bazarek, na którym pracuje pewien czterdziestolatek...

"The Walking Dead"

odc.8 Gubernatorowi udaje się zaskoczyć i pojmać Michonne i Hershela. Namawia swoich towarzyszy, by przejęli więzienie. Greene chce przekonać go, że wszyscy mogą znaleźć schronienie w zakładzie, ale on nie wyobraża sobie współpracy z Rickiem.


Niedziela


"Blondynka"

odc.34 Zbliża się termin otwarcia domu weselnego wójta. Traczyk stara się, by wszystko poszło zgodnie z jego planem, a tajemnica kości ukrytych w fundamentach nie wyszła na jaw. Próbuje skłonić Sylwię do milczenia, oferując zwolnienie Bondyry z aresztu. Kubus zgadza się na taki układ. Wkrótce jednak, za sprawą Matwiejczuka, wszyscy poznają sekret wójta. Sytuacja Traczyka komplikuje się jeszcze bardziej, gdy wchodzi on w konflikt z Kiziorem i wyrzuca go z pracy. Mężczyzna planuje zemstę. W Majakach narastają konflikty wokół drogi ekspresowej. Jagna wyjeżdża do Warszawy, by wspierać chorą matkę Antka. Kris zostaje zwolniony z rosyjskiego aresztu i wraca do Polski. Ktoś kradnie z leśniczówki Auguścików zabytkowego fiata.

"Czas honoru. Powstanie"

odc.8 Czwarty tydzień sierpnia 1944 roku. Krawiec załamuje się po śmierci syna. Jego żołnierze czekają jednak na dalsze rozkazy. Mężczyzna musi zapomnieć o osobistym dramacie i zmusić się do działania. Bronek ma sprowadzić do stolicy posiłki czekające w Kampinosie na sygnał z Warszawy. Z kolei Władek jest odpowiedzialny za wzmocnienie jednej z barykad, która ma odeprzeć niemieckie natarcie. Słowiński bardzo cierpi. Michał zdobywa morfinę i podaje mu, aby mężczyzna mógł dalej funkcjonować. Pluton Bronka musi przedostać się na Żoliborz. Okazuje się, że jedyna droga prowadzi tam miejskimi kanałami. Pabst zwierza się Reinerowi, że spotkał kobietę swojego życia. Dla Celiny, którą pokochał niemiecki oficer, oznacza to kłopoty.

"Lekarze"

odc.8 Do zespołu dołącza piękna chirurg Anna Zaniewska. Kuba zostaje zatrzymany w szpitalu - prawdopodobnie cierpi na rozstrzenie oskrzeli. Gustaw i Krystyna proponują, aby Alicja i chłopiec pojechali do Szwajcarii. Bosak traci stanowisko dyrektora szpitala.

"Czarna lista"

odc.5 Red dowiaduje się, że Kurier ma dostarczyć irańskiemu szpiegowi przesyłkę wartą miliony dolarów. Kurier działa tak sprytnie, że nikt nie zna jego wyglądu. Zaczyna się szaleńczy pościg. W czasie akcji Liz nieumyślnie trafia w ręce przestępcy.

"Hannibal"

odc.9, 10 Zespół pracuje nad sprawą makabrycznego ludzkiego totemu stworzonego z ciał siedemnastu osób. Znalezienie zwłok Nicka Boyle’a może pomóc w ujawnieniu mrocznej tajemnicy, skrzętnie skrywanej przez Abigail i Hannibala.

"Kości"

odc.184 Pracownicy instytutu badają sprawę zwłok znalezionych na ogrodowej grządce. Muszą ostrożnie usunąć korzenie roślin, aby nie uszkodzić ciała. Ofiarą jest gwiazda programu popularyzującego zdrową żywność, znany jako Marchewka Bill.

"American Horror Story"

odc.9 W domu pojawia się duch Elizabeth zamordowanej przez szalonego dentystę. Dziewczyna była początkującą aktorką i marzyła o wielkiej sławie. W pewnym sensie osiągnęła cel, gdyż o jej zabójstwie pisano przez dwa miesiące na pierwszych stronach gazet.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje