Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.

Piątek:

"Pierwsza miłość"

Reklama

odc. 1954 Karol postanawia zainwestować w remont zamku "Kaśki", chce w nim utworzyć ekskluzywne SPA dla swojej młodej narzeczonej. Filip prosi Miksera o pomoc z zwabieniu "Rekina" do knajpy w Trzebnicy. Śmiałek zamierza odkupić od Romana ziemię.

"O mnie się nie martw"

odc.6 Mecenas Kaszuba angażuje się w pomoc Teresie i staje się powiernikiem jej wstydliwej tajemnicy. Okazuje się, że kobieta padła ofiarą oszusta matrymonialnego z portalu randkowego. Początkowo zarówno ona, jak i Marcin utrzymują szczegóły tej sprawy w tajemnicy przed Igą, która bezskutecznie usiłuje się od nich czegoś dowiedzieć. Wkrótce jednak Teresa dochodzi do wniosku, że Małecka może im pomóc w zdemaskowaniu oszusta. Razem z Kaszubą namawiają ją do podjęcia ryzykownej gry. Iga zakłada profil na tym samym portalu, gdzie jej koleżanka rozpoczęła znajomość z mężczyzną, który ją oszukał. Zdecydowane działania Małeckiej stają się pretekstem do jej rozmowy z Kaszubą, podczas której oboje dowiadują się o sobie wielu zaskakujących rzeczy.

"Terra Nova"

odc.6 Josh zaczyna pracę w barze Boylana. Dowiaduje się od niego, że o sprowadzeniu do Terra Novy jego dziewczyny, Kary, zdecyduje Mira. Kobieta ma pewne żądania. Syn Elisabeth wraz ze Skye odwiedza ją, aby wynegocjować odpowiednie warunki.

"Moda na sukces"

odc.6016 Steffy zdradza Taylor, że jest zainteresowana Billem. Zaskoczona Hayes przypomina córce, że Spencer jest mężem Katie. Później Steffy dowiaduje się, że jej brat postanowił zabrać na bal Dayzee.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.5 Nick i jego zespół ściga zabójcę policjanta. Świadkiem zbrodni był pies ofiary. Agenci zastanawiają się, czy czworonóg mógłby doprowadzić ich do mordercy. Równocześnie prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci rozwiedzionego prawnika

"Bez litości"

odc.6 Mason i Radner zostają pobici przez nieznanych sprawców. Ich wyszkolenie wskazuje na związki z armią. Kane wyjawia swoje powiązania z wywiadem antyterrorystycznym. Humphreys prosi Sarah i Juliet o pomoc w śledztwie w sprawie seryjnego gwałciciela.


Sobota

"Komisarz Alex"

odc.70 Pracownicy biura policji kryminalnej w Łodzi stają przed kolejną trudnym zadaniem. Na śmietniku zostają znalezione zwłoki policjanta, Janka Mazura, przyjaciela podkomisarza Ryszarda Puchały z dawnych lat. Funkcjonariusz przysięga sobie, że musi odnaleźć zabójcę kolegi. Orlicz i pozostali członkowie zespołu postanawiają mu pomóc. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że Mazur od wielu lat tropił nieuchwytnego złodzieja, Boyko Kryńskiego. Nie zrezygnował nawet wówczas, gdy przestępca został oficjalnie uznany za zmarłego, bowiem, jako jedyny, nigdy nie wierzył w jego śmierć. Wkrótce wychodzi na jaw, że miał rację. Okazuje się, że poszukiwany przez niego kryminalista właśnie przyjechał do Polski po długim pobycie w Ameryce Południowej...

"The Walking Dead"

odc.6 Po nieudanym ataku na więzienie Gubernator zostaje pozostawiony przez Martineza i Shumperta. Po dwóch miesiącach wędrówki spotyka pewną rodzinę. Pomaga jej, a po śmierci ojca trzech kobiet wyrusza wraz z nimi w dalszą drogę.


Niedziela

"Blondynka"

odc.32 Traczyk jest zdeterminowany, aby unieszkodliwić Bondyrę. Mimo protestów Kubus i felczerowej umieszcza dzieci mężczyzny w domu opieki. Sylwia próbuje go szantażować, ale jej działania nie przynoszą efektu. Jasiunia jest coraz bardziej niezadowolona z regularnych wizyt Oksany w lecznicy. Ukrainka codziennie przyjeżdża do doktora Fusa, by zrobić mu masaż. Rostworowska szuka rady u księdza. Do Majaków przychodzą wieści z Rosji. Okazuje się, że Krisowi grozi proces. Zbliżają się chrzciny małego Auguścika, którego matką chrzestną ma być Sylwia. Wcześniej musi jednak wyspowiadać się ze swojego związku z Royem. Nocą do domu doktora przychodzi Dorcia. Okazuje się, że dziewczynka uciekła z domu opieki i szuka schronienia.

"Czas honoru. Powstanie"

odc.6 Drugi tydzień powstania. Po wycofaniu się z Woli kompania "Oset" stacjonuje na Starym Mieście. Powstańcy są załamani śmiercią Mickiewicza. Janek i Bronek dyskutują nad szyfrem na zdjęciach z portfela Inżyniera. Stanisław, ojciec Twardego z batalionu Zośka, znajduje Wandę w wolskim szpitalu. Nieprzytomna kobieta leży przygnieciona ciałami zabitych. Mieszkańcy domu Heleny wciąż znajdują się w rękach ronowców. W opuszczonym szpitalu na Woli wycieńczona Celina spotyka szabrownika. Liczy na pomoc. Lars organizuje zarządzanie obozem przejściowym. Pomaga mu w tym Woźniak. W gabinecie Rainera po raz pierwszy mężczyzna spotyka Emilię, narzeczoną Karkowskiego. Michał jest przekonany, że Celina zginęła na Woli.

"Lekarze"

odc.6 Do szpitala trafia światowej sławy skrzypaczka, Edyta Bilska, która ma problem z dłońmi. Jej leczenia podejmuje się Jivan. Iza postanawia, że Irmina zamieszka w domu razem z nią i jej mężem. Piotr nie jest zachwycony takim rozwiązaniem.

"Czarna lista"

odc.3 Liz i Red próbują powstrzymać chińskiego przestępcę Wujinga, który jest mistrzem w swoim fachu. Red wyjawia partnerce, że postanowił współpracować właśnie z nią z powodu jej ojca. Elizabeth składa wniosek o analizę broni ze skrzynki jej męża.

"Hannibal"

odc.7 Will ma sporządzić profil zabójcy mężczyzny, z którego ciała usunięto nerkę. Jack sądzi, że sprawcą jest słynny Rozpruwacz z Chesapeake. Graham uważa, że zabójca to amator. Żaden z nich nie wie, że prawdziwym zbrodniarzem jest Lecter.

"American Horror Story"

odc.7 Agentka nieruchomości informuje Vivien, że znalazła kogoś zainteresowanego kupnem rezydencji. Właścicielka postanawia poinformować przyszłego lokatora o mrocznej historii domu. Ten nie wydaje się jednak przestraszony ani zniechęcony.

"Kości"

odc.183 Pracownicy Instytutu Jeffersona próbują poznać tożsamość człowieka, którego zwłoki znaleziono w szambie. Więzienny tatuaż pozwala ustalić, że to 24-letni złodziej samochodów, Benny Jerguson, który niedawno wyszedł na wolność.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje