Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.

Piątek:

"Pierwsza miłość"

Reklama

odc. 1949 Marysia stara się dodać otuchy Aleksowi. Tymczasem "Harcerz", który wrócił na stałe do Wrocławia, organizuje imprezę. "Kaśka" przyjmuje spadek po ciotce Eleonorze.

"O mnie się nie martw"

odc.5 Iga próbuje pomóc Teresie wybrnąć z kłopotów, w które ta wpadła przez zauroczenie nieodpowiednim mężczyzną. Aby interwencja Małeckiej odniosła skutek, musi ona znowu poprosić o pomoc Marcina. Tymczasem Aśka proponuje Idze stałą pracę w kancelarii. Jest to z jej strony ryzykowna decyzja, bo sprzątaczka, która szybciej mówi, niż myśli, może stać się przyczyną wielu nieprzewidzianych kłopotów. Krzysiek robi wszystko, aby odzyskać miłość żony. Do pomocy w tej sprawie angażuje swoich kumpli. Iga nie wykazuje jednak zrozumienia dla jego cudownej przemiany. Na dodatek dziewczyna zaczyna coraz bardziej przekonywać się do mecenasa Kaszuby, który po raz kolejny nie odmówił jej prośbie o adwokacką pomoc w sprawie Teresy.

"Terra Nova"

odc.5 Dziewczynka z obozu Sixersów, Leah Marcos, szuka schronienia w Terra Nova. Jim i Elisabeth nie są pewni, czy mogą jej zaufać. Taylor podejrzewa, że wśród kolonistów jest zdrajca. O pomoc w odnalezieniu go prosi Shannona.

"Moda na sukces"

odc.6012 Porucznik Baker informuje Billa, że wybuch gazu w przyczepie był wypadkiem i radzi, by założył Moore sprawę cywilną. Spencer odrzuca taką możliwość. Zwierza się Steffy, że planuje morderstwo.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.4 Ginie atrakcyjna Allison Bailey, historyk muzyki. Zwłoki kobiety, ukryte w pianinie, porzucono na pustyni. Greg, który niegdyś miał romans z Allison, jest wstrząśnięty. Numer seryjny instrumentu naprowadza śledczych na trop mordercy.

"Bez litości"

odc.5 W Seattle narasta konflikt pomiędzy jakuzą a meksykańskim gangiem MS-13. Sytuację zaogniają Rander i Sarah, którzy w kasynie wdali się w bójkę z braćmi Yamazaki. Tymczasem dawny znajomy Elijaha, Jacobs, wdziera się do jednego z banków i bierze zakładników.


Sobota

"Komisarz Alex"

odc.69 Dalsze losy pracowników policji kryminalnej z Łodzi. Grupą dochodzeniową kieruje komisarz Michał Orlicz, któremu pomagają podkomisarze Lucyna Szmidt i Ryszard Puchała. Ważnym członkiem grupy jest świetnie wyszkolony pies policyjny, owczarek Alex, którego instynkt i węch pomagają policjantom podczas prowadzonych śledztw. Bogaty makler giełdowy Jacek szykuje się do wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. W odwiedziny do niego przychodzi brat bliźniak Marek, któremu, w przeciwieństwie do Jacka, nie powiodło się w życiu. Między braćmi dochodzi do awantury, w wyniku której Jacek traci życie. Marek postanawia podszyć się pod niego i przejąć cały jego majątek. Tymczasem sprawę śmierci jednego z braci zaczyna badać zespół Orlicza.

"The Walking Dead"

odc.5 Rick wraca do zakładu karnego. Informuje Maggie i Hershela, że zostawił Carol, która przyznała się do zabójstwa Davida i Karen. Ocalali mają coraz większe problemy z chorymi. Pogarsza się stan Glenna, jednak mężczyzna ukrywa to przed Maggie.


Niedziela

"Blondynka"

odc.31 Sylwia angażuje się w sprawę Bondyry, którego Traczyk chce zamknąć w areszcie. Wójt jest świadomy, że mężczyzna zna jeden z jego mrocznych sekretów i zagraża jego pozycji oraz dalszym planom. Urzędnik jest gotów użyć wszystkich wpływów, by pozbyć się niewygodnego mieszkańca. Jasiunia stara się umocnić relacje z Fusem, on jednak nie interesuje się zbytnio sprawami sercowymi. Ich sytuację komplikuje Oksana, która zaczyna regularnie gościć w domu doktora. Na skraju rezerwatu posuwają się prace nad budową drogi ekspresowej. Obrońcy przyrody zdają sobie sprawę, że przydałaby im się pomoc z zewnątrz. Wkrótce do Majaków docierają wieści o aresztowaniu przez Rosjan osób, które protestowały na Morzu Barentsa.

"Czas honoru. Powstanie"

odc.5 Major Pabst informuje Rainera, że do Warszawy przyjadą Brygada Dirlewangera i RONA - Rosyjska Wyzwoleńcza Armia Narodowa. Lars, załamany rozwojem sytuacji w mieście, prosi Fischera o przeniesienie. W siedzibie powstańców w fabryce na Woli żołnierze przygotowują się do ataku na niemieckie więzienie na Gęsiej, gdzie przetrzymywany jest między innymi Romek Sajkowski. Pluton Władka rusza do akcji z pomocą batalionu "Zośka" i dwoma zdobycznymi czołgami niemieckimi. Helena wraz z Leną wciąż ukrywają się w piwnicy. Gdy strzały cichną, mieszkańcy mimo ostrzeżeń Heleny wychodzą na ulicę. Niemcy z pomocą ronowców kontynuują brutalną pacyfikację Warszawy. Wanda stara się ukryć ranną Celinę.

"Lekarze"

odc.5 W Copernicusie pojawia się Władysław Badera z żoną, Urszulą. Aby wymóc na lekarzach natychmiastowe przeprowadzenie operacji kobiety, były policjant porywa Alicję i przetrzymuje ją w pomieszczeniu gospodarczym. Negocjacje z nim prowadzi Andrzej.

"Czarna lista"

odc.2 Dochodzi do wykolejenia pociągu. Za katastrofę odpowiedzialny jest zamachowiec znany jako Freelancer. Red i Liz udają się do Montrealu, aby wyśledzić jego następny krok. Identyfikują go jednak podczas odczytu w Nowym Jorku.

"Hannibal"

odc.6 Doktor Frederick Chilton, administrator szpitala dla chorych umysłowo przestępców, prosi FBI o pomoc. Okazuje się, że pacjent ośrodka, Abel Gideon, zabił pielęgniarkę. Przestępca uważa się za poszukiwanego od lat Rozpruwacza z Chesapeake.

"American Horror Story"

odc.6 Ben nie mieszka już w dawnym domu, wciąż jednak przyjmuje tam pacjentów. Violet zdobywa nowe informacje na temat masakry, która miała miejsce w jej szkole w 1994 roku. Dowiaduje się między innymi, jaką rolę odgrywał w niej Tate.

"Kości"

odc.182 Pracownicy Instytutu Jeffersona badają rozkładające się zwłoki znalezione nad jeziorem. Ofiara to 28-letnia Sari Nazeri, imigrantka z Afganistanu. Gdy okazuje się, że była informatorką CIA, w śledztwo włącza się agent Danny Beck.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje