Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.

Piątek:

"O mnie się nie martw"

Reklama

ODC.4 Marcin spieszy się do pracy. Przez pomyłkę zażywa zbyt dużą dawkę leków i w sądzie dziwnie się zachowuje. Jego lekkomyślność działa na nerwy Idze. Kobieta przy pierwszej nadarzającej się okazji wypomina Kaszubie brak rozwagi. Trwa rozprawa Małeckich. W tym samym czasie ze szkolnej wycieczki wracają córki skłóconej pary - Oliwka i Helena. Na prośbę Igi ciężarna Ewa ma odebrać dziewczynki. Niestety, kobieta nie pojawia się pod szkołą i siostry same wracają do domu. Gdy orientują się, że przyjaciółka mamy zasłabła, natychmiast wzywają pogotowie. Ratownicy przez pomyłkę zabierają ze sobą do szpitala Oliwkę, a personel medyczny zawiadamia pracownika opieki społecznej. Ma to dla Igi poważne konsekwencje.

"Terra Nova"

ODC.4 Pracowników laboratorium badawczego atakuje dziwny wirus, który powoduje nagłe zaniki pamięci. Wszyscy za wyjątkiem Jima okazują się podatni na jego działanie. Skye jest coraz bardziej zainteresowana Joshem, ale on kończy ich romans.

"Moda na sukces"

ODC.6008 Do Amber przychodzi Liam. Próbuje dowiedzieć się więcej o nocy, którą z nią spędził. Nagle, na skutek awarii gazu, dochodzi do wypadku - przyczepa, w której jest Spencer, staje w płomieniach.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

ODC.3 Ginie 14-letnia Maria Flores. Agenci ustalają, że dziewczyna była wykorzystywana seksualnie, podobnie jak jej siostra, Jacinta. Russell i Morgan odkrywają makabryczne fakty z przeszłości Jacinty, która przez dziesięć lat była poddawana torturom.


Sobota

"Komisarz Alex"

ODC.68 W domu ochroniarza Pokorskiego dochodzi do koszmarnej małżeńskiej awantury, w trakcie której mężczyzna strzela do żony z pistoletu i ciężko ją rani. Świadkiem zdarzenia jest ich córka, Ola. Dziewczynce udaje się wymknąć z domu i odnaleźć młodszego brata Adasia. Dzieci razem ukrywają się przed będącym pod wpływem alkoholu ojcem, który postanawia, że je zabije, a potem odbierze sobie życie. Orlicz i Puchała otrzymują wezwanie na miejsce tragicznych wydarzeń. Już po wstępnym zapoznaniu się z okolicznościami sprawy policjanci uświadamiają sobie, co planuje Pokorski. Organizują obławę na mężczyznę. W tym czasie Lucyna próbuje odnaleźć Olę i Adasia. Funkcjonariusze muszą się spieszyć, aby nie dopuścić do tragedii.

"The Walking Dead"

ODC.4 Carol i Rick wyruszają razem po jedzenie. W drodze do placówki medycznej Daryl próbuje przekonać Michonne, aby zrezygnowała z pościgu za Gubernatorem. W trakcie zbierania medykamentów ocalali zostają zaatakowani przez zombi.

"Wrogie niebo"

ODC.7, 8 Realizacja planu Claytona, zakładającego przeniesienie dzieci w bezpieczne miejsce, zostaje zakłócona. Tom i jego towarzysze broni odkrywają tajemnicę obcych. Szanse ludzi w walce z przybyszami z kosmosu znacznie wzrastają.

"Bez litości"

ODC.4 W Seattle zbliżają się wybory. Ekipa Kane’a wpada na trop organizacji rasistowskiej, która wszelkimi środkami dąży do zwycięstwa. Wkrótce w mieście zaczyna grasować snajper, a sytuację komplikuje jeszcze wyjście na wolność seryjnego gwałciciela.

Niedziela

"Blondynka"

ODC.30 Kris szykuje się do wyjazdu na Morze Barentsa, gdzie weźmie udział w protestach. Sylwia jest szczęśliwa, że ukochany znalazł czas i choć na chwilę odwiedził ją w Majakach. Jego obecność nie pomaga jej jednak w codziennej pracy. Rozkojarzona weterynarz popełnia poważny błąd i nie rozpoznaje ciąży mnogiej u krowy Wiszniewskich. Drugie cielę w ostatniej chwili ratuje doktor Fus. Mężczyzna podczas zabiegu doznaje urazu. Z pomocą przychodzi mu masażystka Oksana, co wywołuje zazdrość i niepokój Jasiuni. Przybyszka z Ukrainy pomaga też będącej w zaawansowanej ciąży Majce. Obecność imigrantki, która tak chętnie angażuje się w życie wsi, nie pozostaje niezauważona przez zwykle nieufnych wobec obcych mieszkańców Majaków.

"Czas honoru. Powstanie"

ODC.4 Do Warszawy przyjeżdża generał Von Hackel, który zamierza od razu spacyfikować walczącą stolicę. Rainer uważa, że to zły pomysł. Pluton Władka wraca do fabryki na Woli w nowych panterkach. Żołnierze budzą zachwyt kolegów swoim ubiorem. Powstańcy przeżywają swoje pierwsze miłości. "Mickiewicz" kocha łączniczkę Zosię, niestety dziewczyna nie zwraca na niego uwagi, gdyż zadurzyła się w "Apaczu". Pluton Janka i Bronka wspomaga Batalion Zośka w ataku na niemiecki czołg. Słowiński wyznacza Michałowi zadanie w siedzibie Komendy Głównej AK. W drodze do sztabu Konarski jest świadkiem rzezi cywilów. Kamienica Heleny i Leny znajduje się pod ostrzałem. Kobiety ukrywają się w piwnicy. Chroni się tam również kolaborująca z Niemcami Róża Knapik.

"Lekarze"

ODC.4 Noga dziewczynki z Afganistanu, Mursal, goi się bez powikłań. Michałowi zależy jeszcze, by przeprowadzić operację plastyczną twarzy dziecka. Przemek znowu musi zaniedbać obowiązki, aby zająć się siostrą. Grozi mu zwolnienie ze szpitala.

"Czarna lista" - NOWOŚĆ!

ODC.1/22 Raymond "Red" Reddington, były agent rządowy, a obecnie poszukiwany przestępca, oferuje FBI pomoc w schwytaniu groźnego terrorysty. Stawia jednak warunek - będzie się kontaktował jedynie z początkującą funkcjonariuszką, Elizabeth Keen.

"Hannibal"

ODC.5 Dochodzi do makabrycznej zbrodni. Dwóm ofiarom zerwano z pleców skórę, za którą przyczepiono je do sufitu. Zabójcą jest człowiek chory na raka mózgu. Hannibal twierdzi, że to choroba jest przyczyną morderstwa, a sprawcę męczą halucynacje.

"American Horror Story"

ODC.5 Tate zaprasza Violet na randkę. Idą na plażę, gdzie nastolatek opowiada dziewczynie o swoich problemach w szkole. Ben atakuje Larry’ego. Sądzi, że jest on zamieszany w zabójstwo. Grozi, że go zabije, jeśli ponownie się do niego zbliży.

"Kości"

ODC.182 Dwóch rybaków znajduje w plastikowej torbie nad jeziorem rozkładające się ciało. Pracownicy Instytutu Jeffersona ustalają tożsamość ofiary - to 28-letnia Sari Nazeri, imigrantka z Afganistanu. Śledczy ustalają, że była informatorką CIA.

"Z pamiętnika położnej"

ODC.4 Dziewczynka, której Jenny pomogła przyjść na świat, zostaje uprowadzona z wózka. Lokalna społeczność jednoczy się w poszukiwaniu niemowlęcia. Małżeństwo, którym opiekuje się Cynthia, z niecierpliwością oczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje