Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.

Piątek:

"O mnie się nie martw"

Reklama

odc.3 Perypetie Igi Małeckiej, która po stracie pracy dość przypadkowo wkroczyła w świat prawników. Krzysiek podejrzewa Kaszubę o romans z Igą. Jest wściekły. Tymczasem niefortunny zbieg okoliczności sprawia, że Marcin pod nieobecność Igi musi zaopiekować się jej córkami. Niestety, dodatkowe obowiązki nie pozostają bez wpływu na jego pracę. Aśka, narzeczona mecenasa, zleca Idze sprzątanie w kancelarii, co ma niespodziewane następstwa - Małecka przypadkowo staje się bowiem świadkiem rozmowy klientów firmy i poznaje szczegóły sprawy, nad którą obecnie pracuje Kaszuba. Przekazuje zasłyszane informacje mecenasowi, który dzięki temu wygrywa proces. Na wieść o tym Tomek, adwokat, który skrycie podkochuje się w Aśce, wpada w gniew.

"Pierwsza miłość"

odc. 1939 Harcerz" próbuje dowiedzieć się, co stało się z Marysią. Aśka umawia się na spotkanie z hokeistą Darkiem i jego kolegami. Prosi Dagę i Darię, by jej towarzyszyły. Do Wadlewa przyjeżdżają kolejni goście: Sylwia i Norbert, geodeci z Wrocławia. Paulina nie kryje niechęci do pary naukowców.

"Terra Nova"

odc.3 Shannonowie przystosowują się do życia w Terra Nova. Dyrektorem do spraw medycznych nowego świata jest dawny ukochany Elizabeth - Malcom. Jim staje się zazdrosny o żonę. Kolonię atakują prehistoryczne stworzenia.

"Moda na sukces"

odc.6004 Tawny i Carl docierają na czas do laboratorium. Mężczyzna fałszuje wyniki i umieszcza je w kopercie. Później Tawny orientuje się, że Carl mógł przez pomyłkę przekazać prawdziwe wyniki badań.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.2 W ulubionej restauracji detektywów zastrzelono osiem osób, a współwłaściciela lokalu, Demarcusa, zamknięto w chłodni. Mężczyzna przeżył, ale jest w szoku. Śledczy ustalają kolejność wydarzeń. Russell podejrzewa, że sprawców mogło być kilku.


Sobota

"Komisarz Alex"

odc.67 W zagadkowych okolicznościach ginie Bauman. Jego śmierć ktoś upozorował tak, aby wyglądała na samobójstwo. Komisarz Michał Orlicz i jego współpracownicy z biura policji kryminalnej w Łodzi, podkomisarze Lucyna Szmidt i Ryszard Puchała, rozpoczynają śledztwo. Podejrzanym w sprawie jest mechanik Maciek Strychalski, który miał ogromny dług u ofiary. Szybko okazuje się, że mężczyzna to zapalony uczestnik wyścigów gokartowych, w których jednak regularnie przegrywa duże sumy pieniędzy. Zawody organizowane są na torze należącym do Łukasza Landry i jego wspólnika, "Bysia". Wkrótce Maciek i jego dziewczyna, Joasia, narażają się na śmiertelne niebezpieczeństwo, gdy znajdują w przyczepie "Bysia" ukryte pieniądze.

"The Walking Dead"

odc.3 W zakładzie rozprzestrzenia się tajemnicza choroba. Wśród zarażonych są Glenn i Sasha. Daryl, Michonne, Tyreese i Bob wyruszają do oddalonej o kilka kilometrów placówki medycznej, by zdobyć leki. Hershel chce ratować chorych specyfikami medycyny naturalnej.

"Wrogie niebo"

odc.5, 6 Tom i Hal obmyślają plan odbicia nastolatków przetrzymywanych przez obcych w okolicznym szpitalu. Wśród nich jest Ben. W akcji pomaga Masonom m.in. Anne. Porucznik Terry Clayton ostrzega Toma, że obcy planują atak na jego pułk.

Niedziela

"Blondynka"

odc.29 Doktor Fus i Jasiunia przeżywają w swoim związku drugą młodość. Kobieta, która przez wiele lat prowadziła dom weterynarza, teraz chce poczuć się w nim jak prawdziwa pani doktorowa. Marzy o tym, żeby całkowicie zmienić jego wystrój. Tymczasem jej partner nie widzi takiej potrzeby i najchętniej pozostawiłby wszystko tak jak jest. Sylwia wraca z Warszawy do Majaków. Po raz kolejny angażuje się w konflikt z wójtem i próbuje pomóc rodzinie Auguścików, którzy zwrócili się do niej z nieoczekiwaną prośbą. Kubus z niecierpliwością wyczekuje też na przyjazd Krisa, którego rodziców niedawno poznała w stolicy. Ukochany obiecał, że wkrótce zjawi się na wsi. Tymczasem Majka musi oswoić się z wielkimi zmianami w swoim życiu.

"Czas honoru. Powstanie"

odc.3 Godzina "W" zastaje powstańców w różnych miejscach Warszawy. Pluton Władka dociera na miejsce zgrupowania, do fabryki na Woli. Oddział Bronka zostaje odcięty przez Niemców. Powstańcy próbują przedrzeć się przez ruiny getta, ale znajdują się w polu rażenia niemieckiego karabinu. Apacz wyrywa się Wojciechowskiemu twierdząc, że poradzi sobie z wrogiem uzbrojony tylko w nóż. Rainer dowiaduje się od Karkowskiego o planowanym ataku na dzielnicę policyjną. Na Ochocie omal nie dochodzi do linczu na rodzinie folksdojczów, Knapikach. Michał opuszcza szpital, by przyłączyć się do walki. Zostawia Celinę, która wciąż nie odzyskała przytomności. Krawiec wydaje rozkaz szturmu na niemieckie magazyny wojskowe na Stawkach.

"Lekarze"

odc.2 Orda pracuje jako lekarz pogotowia i jeździ karetką. Podczas jednego z wezwań zostaje pobity. Wanatowie nie chcą nikomu mówić o swoim szczęściu. Wkrótce okazuje się, że ciąża Izy jest zagrożona. Alicja umawia się na randkę z Andrzejem.

"Hannibal"

odc.3 Bosak martwi się o Janka, który zamiast przygotowywać się do matury, gra na komputerze. Jivan otrzymuje propozycję wyjazdu w Andy jako lekarz ekipy wspinaczy wysokogórskich. Elżbieta i Krzysztof odkrywają, kto stoi za nagonką na Copernicusa.

"American Horror Story"

odc.4 Harmonowie zatrudniają parę projektantów, którzy mają pomóc im urządzić dom. Nie wiedzą, że kryją oni pewien mroczny sekret. Larry prześladuje Bena. Chce pieniędzy w zamian za dochowanie tajemnicy w sprawie śmierci Hayden.

"Kości"

odc.180 Brennan bada szczątki zwłok, które znaleziono w Wirginii w świńskim korycie. Śledczy ustalają, że ofiara to mistrz gry w szachy, Albert Magnuson. Wśród podejrzanych jest była żona zawodnika, która niedawno podpaliła apartament zmarłego.

"Z pamiętnika położnej"

odc.3 Jenny zostaje na kilka tygodni oddelegowana jako pielęgniarka środowiskowa. W poradni położniczej Trixie i Cynthia zapisują nową pacjentkę, czterdziestoparoletnią Winnie Lawson. Kobiety nie cieszy tak późna ciąża. Podczas porodu wszystkich czeka niespodzianka.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje