Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów podczas weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama
Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Dom nad rozlewiskiem"

ODC.1/13 40-letnia atrakcyjna Małgorzata Jantar traci pracę w jednej z warszawskich agencji reklamowych. Jej małżeństwo z Konradem przechodzi kryzys. Kobieta zaczyna tracić grunt pod nogami.

"Anatomia prawdy"

ODC.7 Megan i Peter przyjeżdżają na miejsce śmierci Eda Russella, który został zasztyletowany we własnym domu. Jego ciało znalazła żona, Jen. Detektywi Morris i Baker wkrótce odkrywają, że w sprawę zamieszany może być syn zamordowanego, Mike.

"Barwy szczęścia"

ODC.1149 Kasia, która niemal straciła nadzieję na ratunek dla chorego na białaczkę Ksawerego, korzysta z rady Marty, aby odnaleźć biologicznego ojca chłopca. Razem jadą do kliniki leczenia niepłodności w Białymstoku, w której Górka przeszła zabieg sztucznego zapłodnienia. Dzięki życzliwości jednej z pracownic matka Ksawerego zdobywa numer telefonu do Łukasza Sadowskiego, biologicznego ojca chłopca. Adam opowiada Klarze o swojej zmarłej żonie. Dziewczynę urzeka wrażliwość mężczyzny, której brakuje Hubertowi. Władek sprowadza do Polski chorego Maćka. Mężczyzna trafia do szpitala na oddział zakaźny. Rodzice Kołodziejskiego są wdzięczni Władkowi za pomoc. Róża jest zdania, że byli partnerzy wrócą do siebie. Niestety, stan Maćka pogarsza się.

"Klan"

ODC.2547 Piotr i Beata są pewni, że Barbara zorganizowała pokaz w Rosso, aby pochwalić się młodym partnerem i upokorzyć Rafalskiego. Wacek też sądzi, że go wykorzystano, ale nie zmienia to jego uczuć do kobiety.

"Pierwsza miłość"

ODC.1924 Mikser namawia Kingę, aby w sprawie Jarka skontaktowała się z prawnikiem. Żukowska chce sama rozwiązać ten problem. Udaje się na rozmowę na komisariat policji. Wieczorem, po wyjściu z "Barbariana", znów spotyka prześladującego ją mężczyznę.

"BarON24"

ODC.25, 26 Baronowi nie udaje się odroczyć terminu licytacji komorniczej. Staszek i Teresa są pewni przejęcia stacji benzynowej. Niespodziewanie z pomocą Mirkowi przychodzi Grześ. Obaj podpisują umowę z wielką korporacją paliwową.


Sobota
"Continuum: Ocalić przyszłość"

ODC.7, 8 Kiera i Carlos odkrywają, że przysięgli, którzy brali udział w procesie Juliana, zostali przekupieni. Muszą chronić rodzinę mężczyzny przed spiskiem uknutym przez grupę Liber8. Alec chce wyznać prawdę i ratować brata, ale boi się narazić swoją matkę.

"13 posterunek"

ODC.3 Po niemieckiej stronie granicy Odra przerwała wały ochronne. Policjanci z posterunku jednoczą się z ofiarami powodzi. Wychodzą na ulicę z transparentem "Solidarni z zalanymi". Pod ich nieobecność ktoś kradnie karabin maszynowy komendanta.Niedziela


"Revolution"

ODC.18 Nora, po 21 dniach tortur, zdradza Monroe miejsce pobytu Milesa i mówi mu o planach zdobycia wieży w Kolorado. Zdesperowany Miles chce wiedzieć, ile bliskich mu osób zostało brutalnie zamordowanych. Wraz z towarzyszami rusza w ślad za Rachel, by ją ocalić.

"Wikingowie"

ODC.5 W wielkiej sali jasnowidz przepowiada przyszłość jarlowi Haraldsonowi. Mówi mu, że Ragnar Lothbrok pragnie jego śmierci. Wódz nie ma zamiaru biernie czekać na rozwój wydarzeń i postanawia działać. Niebawem podpala gospodarstwo swojego rywala. Ragnarowi udaje się uciec, zostaje jednak ranny i musi się ukrywać. Marzy, by wrócić do swoich i wierzy, że bogowie mu sprzyjają.

ODC.6 Ragnar odkrywa, że jego brat, Rollo, jest torturowany na polecenie Haraldsona. Choć z powodu odniesionych w pożarze ran wciąż jeszcze jest słaby i obolały, postanawia stawić czoła rywalowi i wyzywa go na pojedynek. Tę walkę może przeżyć tylko jeden z nich. Mimo osłabienia Ragnarowi udaje się pokonać wodza. Wkrótce potem młody mężczyzna zostaje nowym jarlem.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

ODC.217 Walter i Calleigh przyjeżdżają do domu, w którym doszło do podwójnego morderstwa. Pracę ekipy przerywa nagłe przejście tornada. Żywioł niszczy miejsce zbrodni. Simmons wydostaje się spod gruzów. Calleigh zostaje odnaleziona po pewnym czasie, uwięziona pod szczątkami budynku. Agenci natrafiają na zwłoki w jednym z sąsiednich domów. Badają, czy zbrodnie są powiązane.

ODC.218 Śledczy poszukują seryjnego mordercy prostytutek. Dochodzenie wykazuje, że jego kolejną ofiarą może być uznana za zaginioną Angela Olsen. Niebawem odkrywają nowe dowody, prowadzące do lekarza, Estebana Navarro. Mężczyzna jest synem wpływowego biznesmena. Horatio i jego zespół są przekonani, że ojciec podejrzanego zrobi wszystko, aby chronić potomka.

"Czas honoru"


ODC.66 Rok 1946. Oddział Władka nie złożył broni. Celina jest w Monachium tłumaczką przy procesach norymberskich. Michał, który wyjechał tam razem z nią, pracuje w biurze organizacji Polska Niepodległa. Zostaje wyznaczony do udziału w tajnej misji.

"Ocalić Grace"

ODC.2 Ham próbuje rozwiązać sprawę tajemniczego morderstwa. Podczas prowadzonego śledztwa odkrywa przeszłość Grace i Butcha. Bolesna prawda zaczyna mieć negatywny wpływ na ich związek. Tymczasem między Grace a Earlem dochodzi do poważnego konfliktu.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje