Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów podczas weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Anatomia prawdy"

odc.3 W pokoju motelowym zostaje znaleziona martwa pracownica opieki społecznej Elena Rosas. Podczas autopsji Megan odkrywa, że zastrzelona kobieta była jej pacjentką w okresie, gdy jeszcze pracowała jako neurochirurg. Hunt spotyka się z jej ojcem.

"Barwy szczęścia"

odc. 1129 Kajtek żali się Władkowi, że jego koledzy ciekawie spędzili wakacje, a on był tylko u babci. Magda dowiaduje się od Uli, że skradziono jej kubek od ojca. Lech, właściciel firmy POLGRES handlującej gresem i materiałami podłogowymi, uważa Kostka za świetnego pracownika.

"Pierwsza miłość"

odc. 1904 Malwina żąda, by na słoikach z ogórkami było umieszczone jej zdjęcie. Makowska proponuje Wojtkowi pracę na stanowisku dyrektora do spraw sprzedaży. Nikola jest rozbita po rozmowie z matką o jej przyszłości u boku Radka. Decyduje się na wyjazd z Wrocławia. Artur jest zazdrosny o Zosię. Żąda, by przestała się interesować Filipem.

"Moda na sukces"

odc.5980 Ridge informuje Taylor o podróży Brooke i ich syna do Paryża. Hayes jest wściekła. Nick prowadzi ceremonię odnowienia przysięgi małżeńskiej przez matkę i Owena.

"Galeria"

odc.161 Tadeusz i Jadzia wybierają się na spacer do parku. Galeria staje się miejscem plotek na temat romansu Sebastiana i Ady. Waldek zazdrości kuzynowi powodzenia u kobiet. Pinokio postanawia nauczyć go kilku technik podrywania.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.14 Russell bada sprawę morderstwa dziewczyny, która zginęła z rąk swojego byłego chłopaka. D.B. prosi o pomoc w śledztwie Julie Finlay, specjalistkę z dziedziny kryminalistyki i swoją dawną znajomą. Kobieta zajmuje się analizą śladów krwi na miejscu zbrodni.

"BarON24"

odc.17, 18 Jeden z klientów stacji zostawia przez pomyłkę drogi aparat fotograficzny. Mati uważa, że to okazja, aby zorganizować Pauli sesję, a jej zmysłowe zdjęcia umieścić na reklamach stacji Barona. W tym samym czasie w BarON24 zjawia się ksiądz.

"Dziewczyna z indyjskim szmaragdem"

odc.2 Annie dowiaduje się, że jej ojciec miał romans z Hinduską Meeną. Postanawia ją odszukać. Okazuje się jednak, że kobieta od kilku lat nie żyje. Szansą dla Annie jest spotkanie z bratem Meeny, niepełnosprawnym Minu-Minu, uznawanym za czarownika.Sobota


"Komisarz Alex"

odc.63 Komisarz Michał Orlicz i jego współpracownicy badają okoliczności morderstwa kobiety w parku. Wpadają na trop Mirka, który właśnie wyszedł na wolność po odbyciu pięcioletniej kary więzienia. Podczas zatrzymania mężczyzna zaczyna grozić funkcjonariuszom, że się zabije. Aleksowi udaje się udaremnić jego próbę samobójstwa. Na komisariacie podejrzany nie chce składać wyjaśnień. Wkrótce jego siostra Anna daje mu fałszywe alibi. Były skazaniec wraca z nią do kamienicy, w której razem mieszkają. Gdy wkrótce zostaje tam znaleziony dowód zbrodni, sąsiedzi nie mają wątpliwości, że zabójcą jest Mirek, którego już poprzednio z trudem tolerowali. Postanawiają sami wymierzyć mu sprawiedliwość. Dla policjantów zaczyna się wyścig z czasem.

"Continuum: Ocalić przyszłość"

odc.9, 10 Carlos i Kiera kontrolują posiadłość rolnika, który nabył duże ilości azotanu amonu. Policjantka odkrywa, że gospodarstwo tak naprawdę jest domem Aleca. Rutynowa kontrola zmienia się w akcję zbrojną z udziałem Juliana i jego pomocników.

"Stawka większa niż życie"

odc.15 Rok 1945. Wojska polskie i radzieckie zbliżają się do Tolbergu. Brunner kieruje przygotowaniami do ewakuacji fabryki prof. Glassa, w której produkowane są pociski V2. Robotnicy chcą walczyć. Kloss, który podjął z nimi współpracę, zostaje zdemaskowany.Niedziela

"Słodkie życie"

odc.12 W cukierni pojawia się atrakcyjna dziewczyna. Czuły na kobiece uroki Stanisław natychmiast podejmuje z nią rozmowę. Następnie postanawia popracować nad swoją atrakcyjnością dla płci pięknej. O pomoc w tej sprawie prosi Jurka.


"Lekarze"

odc.12 Michał dowiaduje się, że jego ojciec i Łącki planują usunąć ze stanowiska doktor Bosak. Funkcję dyrektora kliniki miałby objąć Tadeusz. Janek wraca do zdrowia i stawia pierwsze kroki. Podczas rozmowy z Alicją Gustaw dostaje zawału serca. Lekarka udziela mu pomocy, dzięki czemu zyskuje wdzięczność Krystyny. Do szpitala trafiają dwie siostry, które przeszły terapię nieatestowanymi pijawkami. Jedna z nich poważnie zapada na zdrowiu, jednak Jivan w porę stawia trafną diagnozę i rozpoczyna leczenie pacjentki. Basia rozstaje się z Leonem. Beata i Filip także mają problemy w związku. Galita jest przekonany, że nie pasują do siebie. Orda i Iza walczą o nowy, sprawny laparoskop. Wanat uświadamia Magdzie, że wie o podrzuceniu narkotyków jego żonie.

"Ranczo"

odc.103 Ksiądz denerwuje się z powodu nagłego wezwania do kurii. Po powrocie duchowny oznajmia, że ma obowiązek zachować temat spotkania w tajemnicy. Gospodyni bez skutku próbuje nakłonić go do zwierzeń. Dramatycznie nasila się walka mieszkańców wsi o kupno dworku Lucy. Rywalizacja o posiadłość prowadzi do wybuchu kolejnych konfliktów. Michałowa podejrzewa, że ktoś rzucił urok na Wilkowyje. Lucy i Kusy przygotowują się do wyjazdu. Jerry, przyjaciel kobiety z ambasady, obiecuje pomóc w szybkim załatwieniu wizy jej mężowi. Kiedy jednak poznaje Monikę, jego pobyt we wsi znacznie się przedłuża. Proboszcz dochodzi do wniosku, że Lucy nie powinna wyjeżdżać z Wilkowyj. Nakłania parafian, by powstrzymali ją przed opuszczeniem wsi.

"Kości" 

odc.178 Seeley znajduje przesyłkę z ludzkimi szczątkami i list do Temperance, aby dociekła, co przytrafiło się ofierze. Brennan, nie mogąc się pogodzić, że po śmierci Pelanta na wolności przebywa jeszcze jeden zabójca, rzuca się w wir pracy.

"Romeo i Julia"

odc.2 Adaptacja słynnego dramatu Williama Szekspira. W tytułowej roli kobiecej wystąpiła włoska aktorka Alessandra Mastronardi, znana m.in. z udziału w komedii romantycznej "Zakochani w Rzymie" z 2012 r., w reżyserii Woody’ego Allena.

"Spartakus: Wojna potępionych" 

odc.7, 8 Wojska Spartakusa i Kriksosa docierają do pokrytych śniegiem gór, skąd nie ma odwrotu. Dowódcy spierają się, jak wybrnąć z tej sytuacji. Krassus uświadamia sobie, że nie jest w stanie kontrolować swoich najbliższych współpracowników.

"Revolution"

odc.14 Miles i Charlie umacniają swoją rodzinną więź. Rachel wyrusza na specjalną misję. Zamierza przedostać się do wieży i przywrócić zasilanie na świecie. Musi zdążyć przed szalonym Monroe’em, zanim ten zdoła uruchomić broń atomową.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje