Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów podczas weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Anatomia prawdy"

odc.2 Detektywi i lekarze sądowi badają sprawę śmierci młodej pary, Lindy i Dave’a, która została znaleziona martwa w swoim samochodzie. W gronie podejrzanych są rodzice Lindy, a także jej były chłopak, Brian, który znęcał się nad nią, gdy razem pracowali.

"Barwy szczęścia"

odc. 1124 Szymon pojawia się w domu dziecka z prezentem dla Uli. Magda pozwala mu się zobaczyć z córką. Ludmiła oznajmia Kostkowi, że może widywać się z Olenką, kiedy tylko zapragnie. Sara przynosi Klarze postanowienie Sanepidu, który po znalezieniu uchybień nie zezwolił na otworzenie klubiku. Kasia i Maria chcą im pomóc...

"Pierwsza miłość"

odc. 1899 Piotr odzyskuje zaufanie Agaty. Po wspólnie spędzonej nocy zaprasza ją na spacer. Podczas przechadzki częstuje winem. W chwili nieuwagi Agaty dolewa jej do kubka narkotyk. Potem daje jej do przeczytania list. Makowska jest w dołku finansowym.


"Moda na sukces"

odc.5976 Brooke wypytuje Amber o wydarzenia z nocy po przyjęciu. Moore nie daje jej jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy spędziła noc z Liamem. Bill informuje Olivera, że ma się trzymać z daleka od Hope.

"Galeria"

odc.160 Klaudia dodaje otuchy synowi oskarżonemu o spowodowanie śmiertelnego wypadku. Do leżącej w szpitalu Anity przychodzi Karolina. Tymczasem trwa nowa akcja wizerunkowa galerii, która ma zachęcić klientów do odwiedzenia tego miejsca.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.13 Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie serii napadów na kobiety, którym sprawca odcinał kosmyki włosów. Niebawem zostają odkryte zwłoki pierwszej ofiary napastnika. W jej gardle agenci znajdują warkocz upleciony z włosów napadniętych kobiet.

"BarON24"

odc.15, 16 Drzwi wejściowe do budynku prowadzonej przez Mirka stacji benzynowej zostają zatarasowane przez samochód marki Smart. Kierowca, mężczyzna obdarzony pokaźną tuszą, zaklinował się wewnątrz pojazdu i sam nie umie się z niego wydostać.

"Dziewczyna z indyjskim szmaragdem"

odc.1/4 Nauczycielka Annie Krüger dowiaduje się, że jej ojciec zaginął w tajemniczych okolicznościach. Miał spędzać urlop w Hiszpanii, ale po raz ostatni widziano go w hotelu w Dźajpurze. Annie rusza do Indii. Na miejscu przestępcy kradną jej torebkę.Sobota


"Komisarz Alex"

odc.62 Na terenie starej fabryki rozgrywany jest wyścig samochodowy. Jeden z kierowców, Maks, oślepia swojego rywala, Dragana, fleszem, dzięki czemu wygrywa zawody. Pokonany mężczyzna zarzuca mu oszustwo. W nocy zwycięski kierowca zostaje zamordowany. Komisarz Orlicz, Puchała i Alex jadą do fabryki. W ostatniej chwili ratują Dragana przed linczem. Michał próbuje dowiedzieć się więcej od podejrzanego, ale przerywa mu pani prokurator, która zabiera go pod pretekstem przesłuchania w innej sprawie. Gdy nieco później Dragan zostaje przez nią zwolniony, Orlicz zaczyna podejrzewać podstęp. Trop prowadzi funkcjonariuszy do właściciela warsztatu samochodowego, Barskiego, którego syn niedawno zginął w wyścigu.

"Continuum: Ocalić przyszłość"

odc.7, 8 Kiera, za sprawą Unii Wyborczej, poznaje smak prawdziwej politycznej intrygi. Agentka prowadzi także dochodzenie w sprawie śmierci pewnego reportera śledczego. Okazuje się, że wszystkie dowody jednoznacznie wskazują na Carlosa.Niedziela

"Słodkie życie"

odc.11 Janusz opowiada Jurkowi o swoich problemach finansowych. Szwagier nakłania go, by wziął udział w popularnym teleturnieju. Cukiernik zgadza się, ale konieczność wystąpienia w jednej drużynie z teściową jest dla niego trudnym wyzwaniem.

"Lekarze"

odc.11 Janek ma złamany kręgosłup i odczuwa postępujący niedowład. Florczyk sprowadza do Torunia specjalistę, który będzie go operował. Daniel wspiera pracowników kliniki, dążących do wyjaśnienia sprawy uszkodzonego laparoskopu.

"Ranczo"

odc.102 Lucy ogłasza, że za miesiąc zrezygnuje ze stanowiska i wyjedzie z rodziną do Ameryki. Kusy, przerażony realną wizją emigracji, podupada na zdrowiu. Wkrótce dworek staje się celem wizyt mieszkańców wsi. Okazuje się jednak, że nie zależy im na przekonaniu Wilskiej do zmiany planów, a na zagospodarowaniu schedy po niej i przejęciu dworku. Jednym z najbardziej zainteresowanych posiadłością jest Kozioł. Kinga i jej nowy przyjaciel, leśniczy, postanawiają doprowadzić do pojednania Klaudii i Dudy. Wezółowa przekonuje się, że stworzenie chóru z mieszkańców wsi jest zadaniem ponad ludzkie siły. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi jej wikary Maciej, który proponuje zmianę repertuaru na bardziej odpowiedni do temperamentów śpiewaczek.

"Kości" 

odc.177 Booth i Brennan prowadzą śledztwo w sprawie 16-letniej Amandy Watters, utalentowanej gimnastyczki, którą znaleziono martwą w parku. Mimo że jej ciało rozpadło się po uderzeniu pioruna, zachodzi podejrzenie, iż nastolatka była maltretowana.swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje