Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów podczas weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Anatomia prawdy"

ODC.1/13 Doktor Megan Hunt z powodu wypadku samochodowego musiała porzucić wspaniale rozwijającą się karierę neurochirurga. Po pięciu latach od tragicznych wydarzeń zaczyna wszystko od nowa. Podejmuje pracę lekarza sądowego.

"Barwy szczęścia"

ODC. 1119 Sabina jest załamana śmiercią Gosi. Waleria zwierza się Stefanowi, że przedstawiciele Sekurii okłamują ludzi. Pako martwi się, że sklep Huberta to niewypał.

"Pierwsza miłość"

ODC. 1894 Sabina mówi Agacie o miłosnym wyznaniu Piotra. Siostra nic jej nie odpowiada. Następnie składa wizytę nauczycielowi języka angielskiego. Już w progu zaczyna się rozbierać i chce pójść z nim do łóżka! Łucja nie rezygnuje z pomysłu odkupienia od Juliana jego lokalu. Beata ma pretensje do Filipa, że prawie przespał się z Zosią. Urządza mu scenę zazdrości.


"Moda na sukces"

ODC.5972 Ridge zarzuca Whipowi wywołanie skandalu z Thomasem i Brooke. Liam jest przekonany, że zdradził Hope z Amber. Nie może się z tym pogodzić.

"Galeria"


ODC.159 Patryk dobrowolnie składa obciążające go zeznania w sprawie wypadku, w którym zginęła kobieta. Ula rozpoczyna dodatkową pracę - sprząta w mieszkaniu Jerzego. Michał ponownie odwiedza Anitę. Dziękuje jej za wszystko, co zrobiła dla jego syna.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"


ODC.12 Willows i D.B. muszą się ukrywać po tym, jak ktoś chciał ich zabić. Poszlaki wskazują, że za próbą zabójstwa detektywów stoi Mark Gabriel, mąż przyjaciółki Catherine. Willows postanawia zrezygnować z pracy w zespole D.B. i zostać agentką FBI.


Sobota


"Komisarz Alex"

ODC.61 Na zamarzniętym stawie zostaje znalezione ciało wędkarza. Wstępne oględziny wykazują, że ofiara została zagryziona przez duże zwierzę. Mógł to być wilk, ale poza śladami kłów na zwłokach brakuje innych dowodów ataku drapieżnika. Policjanci dowiadują się, że w okolicy miejsca zbrodni często słychać było wycie wilka. Gdy wkrótce okazuje się, że ktoś próbuje odstraszyć ludzi od stawu i jego okolic, funkcjonariusze podejrzewają, że atak zwierzęcia sfingowano. Trop prowadzi do mieszkającego w pobliżu starszego mężczyzny, którego żona jakiś czas temu zaginęła bez wieści. Komisarz Orlicz i jego współpracownicy przypuszczają, że podejrzany ją zamordował i ukrył jej zwłoki w okolicach stawu. Aby sprawdzić tę hipotezę, urządzają prowokację.

"Continuum: Ocalić przyszłość"

ODC.5, 6 Kagame ma zamiar odnowić struktury grupy Liber8. Istnieje ryzyko, że przodkowie ludzi żyjących w świecie przyszłości zostaną wymordowani. Sprawdzenie tej teorii wymaga testów. Kiera i jej babcia stają się królikami doświadczalnymi.Niedziela

"Spartakus: Wojna potępionych"

ODC.3, 4 Armia rebeliantów rozpaczliwie potrzebuje żywności i zaopatrzenia. Spartakus zdaje sobie z tego sprawę i rozważa nawiązanie współpracy z bandą rabusiów. Syn Marka Krassusa, Tyberiusz, podejmuje odważną, brzemienną w skutki decyzję.

"Słodkie życie"

ODC.10 Po kolejnej rodzinnej awanturze Jurek w dziwny sposób manifestuje swój smutek i rozedrganie emocjonalne. Barbara uważa, że mężczyzna potrzebuje fachowej pomocy psychologa. Zarządza rodzinną terapię, którą chce sama przeprowadzić.

"Lekarze"

ODC.10 Kellerowie składają Alicji niezapowiedzianą wizytę. Podczas operacji radnego, prowadzonej przez Alicję i Michała, dochodzi do awarii laparoskopu, który został zakupiony od Ordy. Daniel odkrywa, że jego firma dopuściła się oszustwa.

"Ranczo"

ODC.101 Klaudia czuje się winna z powodu rozstania Dudy i Jagny. Aby odpokutować za swoje występki, zamierza wstąpić do klasztoru. Jagna otrzymuje propozycję pracy w Lublinie i opuszcza Wilkowyje. Fabian traci sens życia. Lucy czuje się zawiedziona przez niemal wszystkich, na których dotąd liczyła. Jest coraz bardziej zdecydowana na emigrację do USA. Kusy próbuje odwieść żonę od tego pomysłu, ale jego starania nie przynoszą oczekiwanego skutku. Czerepach odkrywa, że Polacy są podzieleni na dwie odrębne nacje, które nie są w stanie dojść do porozumienia. Postanawia zwrócić się do milczącej, obojętnej na politykę większości, używając zrozumiałego dla niej języka. Wezółowa, niezrażona porażką wikarego, chce doprowadzić do założenia przykościelnego chóru.

"Kości" 

ODC.176 Zespół Instytutu Jeffersona odkrywa ludzkie szczątki w puszkowanej żywności, którą wykorzystano do przygotowania lunchu dla uczniów szkoły. Jakiś czas później Angela chce urządzić Temperance panieński wieczór poślubny.

"Revolution"

ODC.12 Miles i Aron przygotowują pochówek dla Danny’ego. Pierwszy z nich przysięga pomóc rebeliantom w walce przeciwko Monroe. Wspólnie z Norą musi też zwerbować byłego towarzysza milicji, Jima Hudsona, i pozyskać jego umiejętności zabijania.

"Sherlock"

ODC.9 Do Holmesa zgłasza się lady Elizabeth Smallwood. Kobieta chce odzyskać kompromitujące listy, którymi szantażuje ją magnat prasowy Charles Augustus Magnussen. Podczas wypełniania swojej misji detektyw zostaje postrzelony i trafia do szpitala.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje