Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1105 Seweryn zwierza się Magdzie, że martwi się o Wiesię, która dziwnie na niego patrzy. Edyta tłumaczy Kostkowi, że potrzebuje miłości, dlatego chciała dać szansę Wiktorowi. Teresa podejrzewa, że w małżeństwie Marii i Marka nie układa się najlepiej...

"Pierwsza miłość"

odc. 1879 Aneta i Aleks postanawiają zniszczyć Wiktora. Mężczyzna jednak zdaje sobie sprawę, że będzie musiał ponieść karę za zabójstwo niewinnego człowieka... W Wadlewie Malwina wchodzi w spółkę z Wojtkiem. Za namową Rączki chce, by wspólnie zajęli się podrabianiem wody mineralnej. Natomiast Zosia mówi Kindze, że szkoda jej Filipa, który stracił pracę przez Artura.

"Baron24"

odc.11, 12 Mirosław znajduje na stacji wynik badania USG. Zaczyna obserwować Sylwię i dochodzi do wniosku, że najprawdopodobniej jest ona w ciąży. Teresa po rozstaniu ze Staszkiem zapisuje się do internetowego portalu randkowego.

"Żywe trupy"

odc.6 Grupa, której przewodzi Rick, zostaje wpuszczona do centrum zdrowia przez dziwnego lekarza, doktora Jennera. Ocalali zatrzymują się tam na pewien czas. Jenner wyjaśnia szeryfowi i jego towarzyszom, w jaki sposób wirus atakuje i zmienia ludzi.

"Moda na sukces"


odc.5962 Thomas i Brooke odkrywają, że ktoś zamieścił w internecie kompromitujące ich fotografie. Niebawem o wszystkim dowiaduje się Ridge. Tymczasem Amber zaczyna interesować się synem Billa.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"


odc.10 D.B. Russell bada sprawę zabójstwa genealoga, Ala Robbinsa. Nagie ciało mężczyzny znalazła w sypialni jego żona, Judy. Początkowo jest ona główną podejrzaną. W trakcie dalszego śledztwa okazuje się jednak, że Robbins podczas pracy odkrył pewien mroczny sekret.

"Białe kołnierzyki"

odc.12 Obserwowany przez FBI Grey zostaje zamordowany. Podejrzaną o dokonanie zbrodni jest Pierce Spelman. Okazuje się, że jej celem jest jedna z japońskich figurek z XV wieku. Peter i Neal muszą odnaleźć cenny przedmiot, by uniknąć międzynarodowego skandalu.

"Galeria"

odc.156 Tadeusz jest przerażony krytycznym stanem zdrowia pobitej córki. Patryk nie może pogodzić się z faktem, że przez niego Anita walczy o życie. Po raz kolejny upija się i pod wpływem alkoholu wyznaje ojcu, że to on powinien być na jej miejscu.


Sobota

"Komisarz Alex"

odc.59 Funkcjonariusz łódzkiej policji, komisarz Michał Orlicz, bada sprawę znaleziska w jednym z antykwariatów. Jak zawsze pomocny okazuje się jego czworonożny przyjaciel, Alex. Pod ramą jednego z obrazów został odkryty zapis ostatniej woli mężczyzny, którym opiekowała się Tania Ljubicz. Z testamentu wynika, że po śmierci podopiecznego kobieta ma otrzymać jedną trzecią jego majątku. Jedyny dziedzic spadku po zmarłym, Robert Karolak, jest szantażowany przez znalazcę dokumentu. Wkrótce w antykwariacie odbywa się nocne spotkanie, podczas którego dochodzi do ostrej, zakończonej dramatycznymi wydarzeniami konfrontacji. Niebawem okazuje się, że zagrożone jest również życie Tanii. Orlicz i jego wierny pomocnik, Alex, próbują ją chronić.


Niedziela

"Słodkie życie"

odc.7 Wyjazd Marzeny na konferencję dezorganizuje życie domowników. Janusz czuje się porzucony. Barbara z kolei rozkoszuje się całą sytuacją i dręczy zięcia. Tymczasem Jurek i Stanisław obmyślają plan zorganizowania zabawy pod nieobecność gospodyni.

"Sherlock"

odc.7 Mijają dwa lata od dramatycznych wydarzeń, do których doszło za sprawą przestępcy Moriarty’ego. John Waston dochodzi do siebie. Znów spotyka Sherlocka Holmesa, który wrócił do Londynu, by zdemaskować członków organizacji terrorystycznej.

"Lekarze"

odc.7 W klinice zjawia się tajemnicza kobieta, znajoma Michała Karkoszki. Alicja i Sylwia są ciekawe, kim ona jest. Kellerowie odwiedzają Alicję i Kubę. Krystyna zamierza zabrać wnuka do Szwajcarii. Alicja nie zgadza się na rozstanie z chłopcem.

"Ranczo"

odc.98 Hadziukowa i Solejukowa są zmęczone wspólnym mieszkaniem. Ich mężowie nie mają natomiast nic przeciwko kontynuacji nietypowej terapii. Jednak żaden z panów nie dba o porządek i w ten sposób zawsze wysprzątany dom Hadziukowej zostaje doprowadzony do ruiny. Kobiety postanawiają się zemścić. Wkrótce ich małżonkowie znikają bez śladu. Po Wilkowyjach zaczynają krążyć pogłoski, że ich żony ostatecznie się z nimi rozprawiły. Monika zawiadamia, że udało się sprzedać niemal wszystkie dzieła Kusego. Czerepach odkrywa, że senatorowa jest związana z aptekarzem. Niezależnie od niego Lodzia dowiaduje się o bliskich relacjach Kozioła i Moniki. Może wybuchnąć skandal, który zagrozi sukcesowi nowego projektu politycznego.

"Kości" 

odc.173 Brennan i Booth spędzają miesiąc miodowy w Buenos Aires. Temperance zabiera męża do kostnicy, by pokazać mu szczątki tysięcy ofiar argentyńskiej dyktatury wojskowej z lat 70. Nieoczekiwanie wpada na trop współczesnego morderstwa.

"Revolution"

odc.9 Charlie i jej kompani docierają na przedmieścia Filadelfii. Miles z pomocą Nory nawiązuje relacje z lokalną grupą buntowników. Ich dowódca postanawia pomóc Miles’owi. Sierżant Wheatley i ekipa wyruszają do tunelu dawnego miejskiego metra.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje